• BluePhone67
    4k
    Sada sam gledao novu tv i vidim salove djele uz ulaznicu kako su i najavili.. Al nisam dobro skuzio dali se radi o kombinaciji pola pola dinamo plzen ili nesto drugo.. kao da nije bio ovaj pola pola, neka netko baci sliku da vidimo sal ako je uzeo slucajno
  • Beowulf112
    328
    Ma istru cemo nakantat.Iako sam ja istrijan ali nema spasa istri.Dzaba im pojacanje iz psg-a :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    A gle nije isto da ih isprati 2 hiljade ili 10
  • BluePhone67
    4k
    Sada bi trebali doci boysi na zadnji trening prije Ceske i napraviti atmosferu i dati podrsku kao nekad.
  • deda
    32.6k
    Treba za početak doći na Istru.
  • deda
    32.6k
    Vele na 24 sata da je prodano 10.000 ulaznica. Nekako mi je to previše za prvi dan. Ali super ako je.
  • Papastrumf
    12.3k

    Mozda s pretplatama? :wink:
  • Guinness
    2.2k
    Vjerojatno da.

    Al dobro i dida kaže, kakav trening, najbolja uvertira i način za pružit podršku momcima pred Češku je dolazak na Istru.

    Vidimo se!
  • Infinity
    16.4k
    Ako su rekli da su u prvih pola sata prodali 1.000 ulaznica onda je za vjerovati da su za cijeli dan prodali 10.000. Nekako mi se cini malo 3-4.000, a da sam onoliko muke imao da kupim ulaznicu. Negdje sam cak naisao da je ukupno 15.000 ulaznica, al ne sjecam se vise gdje.
  • xavier
    12.1k
    Koliko je tesko bilo dati kartu za Istru uz kupljenu za Plzen ? Mi sa zone bi radili bolji marketing neho ovi debili 100 %Bosna86

    Misliš da je u kartama problem i da iz tog razloga nema ljudi na HNL-u? Pa da uopće ne naplaćuju ulaznice za HNL, to bi eventualno neznatno podiglo posjetu.
  • Mr Anderson
    8k
    Prodano je oko 6.500 godišnjih, pa ih na Rudeš dođe oko 2.000. Ništa posebno nebi podiglo posjetu protiv Istre da su sad dijelili karte uz ove za Plzen.
  • Infinity
    16.4k
    Nisu trebali dijeliti, prodavaci su trebali po nalogu pitati ljude zele li i kartu za Istru. Tko zna, mozda bi se dio ljudi u onoj euforiji odlucio u tom trenutku i uzeti, a onda kasnije i doci kad su vec kupili.
  • BluePhone67
    4k
    INFORMACIJE ZA NAVIJAČE
    RASPRODANE TRIBINE ISTOK I ZAPAD DOLJE
    Ovim putem obavještavamo navijače o tome da su rasprodane ulaznice za slobodne sektore tribine zapad dolje i tribine istok, za utakmicu 1/16 finala Europa lige Dinamo - Viktoria Plzen!

    O eventualnim dodatnim kapacitetima na tribini zapad dolje, GNK Dinamo obavijestit će navijače i javnost u petak, 15. veljače.

    U prodaji su i dalje ulaznice za tribine sjever dolje, sjever gore i zapad gore!

    Pozivamo sve navijače da ulaznice kupe tijekom pretprodaje na Ticket pointu ili putem online kupovine na www.ulaznice.hr/gnkdinamo!

    ZA INFORMACIJE O ULAZNICAMA KLIKNI OVDJE
  • Infinity
    16.4k
    O eventualnim dodatnim kapacitetima na tribini zapad dolje, GNK Dinamo obavijestit će navijače i javnost u petak, 15. veljače.BluePhone67

    Njusim Cehe na zapadu i cijeli jug za domace navijace.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.