• Infinity
    16.4k
    Neki klubovi su davali obavjestenja da ne zele povecati broj godisnjih ulaznica, jer to nije zdravo. Publika se treba mijenjati, tj. vise ti vrijedi ako 10 ljudi dodje na 30 utakmica nego da tih 30 utakmica dodje 1 covjek. Taj jedan nece kupiti suvenira koliko ih kupi ovih 10, a ako rasprodaju cijeli stadion godisnjacima onda ostali navijaci ostaju 'robovi' van stadiona i bez ikakve mogucnosti da dodju na utakmicu. Klubovi uglavnom izrazavaju zelju da prodaju 50% stadiona godisnjacima, ali kasnije pristaju na dodatnih 10-20%.

    Evo ti Rijeka koja ima stadion od 8.000 mjesta, prodaju preko 5.000 godisnjih ulaznica i onda im na utakmici protiv Dinama i Hajduka bude preko 1.000 praznih stolica, jer 20% godisnjaka nece doci zbog kise, posla ili cega vec, a te utakmice rasprodaju za dan-dva.

    Dinamo s Europom moze privuci veliki broj ljudi da kupi godisnje, to smo vidjeli ove sezone, ali mislim da opet ni Dinamo ne bi trebao prodavati vise od 12-13.000 godisnjih u nekim idealnim vremenima.
  • Infinity
    16.4k
    Istok 5 gore sam dobio. Evo sad gledam. Toliko puta sam pokusavao, ne znam vise koju tribinu sam birao. Drago mi je da sam na kraju istok uspio ubosti.
  • reziser
    6.8k
    mislim da bi se iduće godine moglo desiti veliko povećanje prodaje godisnjih ulaznica. Naravno, zavisno od cijene koju će postaviti klub.
    ako sad ima 6000 godišnjih (ima li službeni podatak o tome?) iduće sezone bar 10000
  • reziser
    6.8k


    karta je karta bitno da je imaš. :ok:
  • Infinity
    16.4k
    Ja ocekujem da iduce sezone godisnje nece vrijediti za Europu. Misljenja sam da klub treba dati godisnje za HNL, Kup i europretkola uz to da godisnjaci imaju pravo otkupa svojih sjedecih mjesta prije ostalih navijaca. Dva dana recimo. Ako karte budu vrijedile za Europu onda trebaju biti skuplje. Navijaci se moraju navikavati da Dinamo vrijedi!

    A sto se moje karte tice, sektora, tribine, pa ne bih imao nista protiv da s reflektora gledam, samo da sam siguran da mogu legalno uci :rofl:
  • BluePhone67
    4k
    U idealnom svijetu mozemo raspravljat dali bi trebalo poskupit godisnje, dal bi trebalo odvojit HNL i Europu, za sada sam misljenja da ipak treba radit na dovodjenju navijaca na stadion i u toj zamisli sam da godisnje trebaju vrijedit za sve i to sa ovim cijenama.. Sto vise prodaje, sto vise susura to ce biti sve vise i vise dolaska u buducnosti . Novac Dinamu nije primaran problem barem kada su ulaznice u pitanju jer tu zarade i nema toliko, Dinamu nedostaje konstanta navijaca i jos vise kultura dolaska koji ce pohodovat na sve utakmice.
  • xavier
    12.1k
    @Infinity ako godišnje neće vrijediti za Europu, onda opet govorimo o značajnom padu broja jer velik dio ljudi ih je uzeo upravo zbog Europe čemu svjedoči i broj ljudi na domaćim utakmicama.

    Po meni će biti jedna od ove dvije opcije:

    1. povećanje cijene negdje u rangu 30-60%
    2. mogućnost kupnje dvije vrste godišnjih: samo HNL i HNL + Europa
  • reziser
    6.8k
    ajmo mi prvo rješiti ovu natjecateljsku godinu sa što boljim uspjehom.
    pa u 6, 7 mjesecu razmišljat o godišnjima
    uživajmo u ovim trenucima :strong:
  • BluePhone67
    4k
    Da, danas ekipa ima mogucnost otkupit polu godisnju on line rasprodalo bi se minimum 2000 - 5000 komada i svi ti koji bi kupili bi bili prvi na salteru za produljenje, a pogotovo ovi koji cekaju od jutra u redu. Ja sam danas sa 5 frendova razgovarao i svi zale sto nisu uzeli na vrijeme i sto sada strijepe zbog svega toga.
  • Infinity
    16.4k
    Moze se desiti da sad 'svi' odluce kupiti godisnju i onda se desi poskupljenje i veliki dio ce ih biti ljut i odustat ce. Dogodit ce se podbacaj, ali klub mora ustrajati, jer ce isti ti ljudi opet stajati u redovima i opet ce reci sami sebi da ce ipak kupiti i sezonu kasnije ide povecanje prodaje. Ne moze nista preko noci, sve je to logistika.
  • reziser
    6.8k
    sad me svi zovu, daj nabavi kartu :cool:
    upozoravao sam ih na ljeto
    ko im kriv sada
  • Bosna86
    11.6k
    Prezirem telesport... Najodvratniji portal u nas
  • Infinity
    16.4k
    Nisam znao ni da postoji dok nisi spomenuo.


    I zasto se toliko forsira rijec 'ogradio' kad se spominje da je Dinamo objavio da nije organizator dogadjaja Dinamovo proljece. Iz Dinama nigdje nisu napisali da se ogradjuju ili tako nesto. Nije bilo pogrdnih rijeci ili da se ima razloga od necega ogradjivati. Pa sutra da moja firma ima 100 upita oko nekog dogadjaja, pa recimo doceka NG i ja bih napisao da mi nismo organizatori i da to organizira netko drugi. Ne moram se ogradjivati, jer to nije koncert u cast ratnom zlocincu, to je obicni slavljenicki koncert i iz Dinama su pisali da oni s tim nemaju veze sto je skroz ispravno. Obavjestili su ljude da ih vise ne smaraju, nisu popljuvali koncert ili nesto slicno. Novinari pokusavaju iz toga napraviti nesto negativno i navijaci se loze na to. Fuj!
  • Krizy
    43.3k
    Na današnji dan prije 4 godine, Dani Olmo je debitirao za Dinamo u pobjedi nad Lokomotivom 2-1, kada je u 76.minuti ušao umjesto Machada.

    Za Dinamo je odigrao 84 utakmice, upisao 18 golova i 19 asistencija.

    Osvojio 3 naslova hrvatskog prvenstva i 3 hrvatska kupa, proglašen najboljim igračem 1.HNL te upisao 4 nastupa za Španjolsku U-21.

    Sve najbolje Olmo i samo tako nastavi.
  • Bosna86
    11.6k
    Koliko je tesko bilo dati kartu za Istru uz kupljenu za Plzen ? Mi sa zone bi radili bolji marketing neho ovi debili 100 %
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.