• deda
    32.6k
    Moglo bi, moglo
  • reziser
    6.8k
    Ocito cekaju rezultat i zanimanje nakon prve tekme
  • Guinness
    2.2k
    Trebalo bi česima dat komadić zapada gore skroz lijevo. Klošari.
  • deda
    32.6k
    Ma njih neće doći više od 200 kak god da okreneš.
  • Infinity
    16.4k
    Jug ima 3.931 stolicu, 5% od cijelog stadiona je 1.756 mjesta. Tocno toliko treba ograditi, napraviti tampon zonu tocno na sredini i na drugoj strani ti ostane jos 1.756 mjesta za domace navijace. 419 mjesta na sredini bi 'propalo', ali nam ovako svaki put propadne ovih 1.756.
  • LovroZG
    1.3k
    Imamo 6-7 igrača koki su nešto malo ozlijeđeni il bolesni. Valjda će se većina do Češke oporavit.
  • deda
    32.6k
    Imamo srećom širok kadar.
  • dinamo vitez
    300
    Čitam malo ovaj Livakovićev intervju u Sportskim, i ono što mi upada u oči jest da, iako je naš vjerojatno najetabliraniji igrač uz Ademija i Olma, skoro nikad ništa ne čuješ o njemu. Uvijek fin i odmjeren, nije baš čovjek koji će prodavat novine. Šteta je što ne čujemo malo više o njemu i njegovom karakteru i osobinama, jer mi se čini kao dobar lik, rekli bi mi u Bosni 'raja'. Na kraju krajeva i član srebrne generacije Vatrenih.

    Ne sjećam se kad smo zadnji put u Dinamu imali ovako čistu vratarsku situaciju sa reprezentativnom klasom među vratnicama, pouzdanu iskusnu zamjenu u liku Zagorca, pa čak i dobar broj mladih snaga koje dosta obećavaju u Horkašu i Josipoviću. Mislim da je čak i pomalo zaboravljeni Šemper još uvijek pod ugovorom, mada ne vidim baš da brani u Chievu.
  • Mr Anderson
    8k
    Ta posudba Šempera u Chievo mi isto nije jasna, uopće ne brani tamo. Bolje da je išao u slabiju ligu pa da brani. Za golmana je ovo najgore.
  • dinamo vitez
    300
    Čini mi se da on ide Delačevim stopama. Makar je on bar branio za razliku od ovoga.
  • Infinity
    16.4k
    Sad mi yt izbaci ovo. Kakvo ludilo kad je Eduardo poveo pjesmu.
  • Beowulf112
    328
    A ko se sjeca migliorea?:lol: mislim da sam vidio nedavno da je slobodan igrac.Jos se uvijek sjecam njegovim penala sto je branio uz provokacije :lol: Moguce da mu je to i jedina utakmica sto je igrao za nas haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.