• Kujtim Shalla
    6.1k
    Neznam nista o transferu Radeljica ,sad mislim da imamo barem dva ,tri bolja od njega na toj poziciji. Peric bude isplacen ili u komadu ili neka treci sa juniorima do isteka ugovora . Radeljic je bio dobar jucer , i kupio me stvarno onim interview,posteno vidio tjek utakmica , rezultat. Nije trazio iznimke ,cestitao dinamu dva puta na pobjedi. Djeluje mi kao jako pošten decko. Theo nece moci Jos dugo, a mukte ga na kraju sezone dovesti zasto da ne . Pa neka Miško kurcu svira
  • scooniepenn
    5.4k
    Nije Radeljic taraba, ali ne bih dao McKennu za 3 Radeljica. Uz sve odlicno odradjene transfere ovog ljeta, stvarno uz sav trud ne mogu razumjeti zasto bi Bobanu taj isti Radeljic bio Plan A.
  • Fan
    1.3k
    Ok ne mogu svi završiti kod nas to stoji. Ali vjerujem da 8 od 10 talenata bude sigurno i škola je najbitnija u toj priči. Seniorsko iskustvo i skupljanje minuta je već nešto drugo. Dinamo 2 ili klub partner i doći će iskustvo.Gringo

    Pa velim, klinci kao klinci, juniori, su tu nebitni, bitni su oni sa 17,18 godina koje lokosi mogu gurnut u prvih 11 jer nemaju imperativ rezultata i tu stječu iskustvo koje kod nas ne bi mogli dobiti pa oni koji nisu bili 1/1 megatalenti mogu doć do izražaja i na kraju ispast klase. Donekle će se riješit problem sa B ekipom, ali na nešto manjoj skali jer je to ipak druga liga, al eto, bolje išta nego ništa.
    Što se tiče korekcije odnosa ako je i 30% onih priča istina o ljudima iz sjene vezanima za Loksu (što se i na Zoni pisalo) onda bi digao jebeni kineski zid između nasGringo

    Pa da, s ovim se slažem, velim, podrška Bobanu što ne želi imat poslova s takvim likovima. Jedno je Bara koji, makar je mutan tip, bar radi na rubu regularnosti, a drugo su ovi kriminalci...
  • vjeko1701
    17.8k
    Al bas da smo dobro s Rijekom prosli - nismo.Jurki

    Pa nije bivšim strukturama niti bio plan da Dinamo prođe dobro. Prošli su dobro njihovi agenti frendići, našao se outlet i korisnost za promašaje igrača i prekobrojne iz škole. Dodatan klub za svakakve transfere unutar lige.

    Sjeti se samo na čemu je Mamić gradio svoju potporu od strane određenog spektra navijača. Zastrašivanjem Hajdukom ako "ulica preuzme klub". Sprdanje s njima tako da je govorio da su Rijeka i RNK Split godinama ispred njih.
  • antecacic
    100

    Čovjek glavom udara loptu jače i dalje nego pola HNLa nogom!

    Škot naš!
  • antecacic
    100
    Iz HNLa bi išao još jednom prema Jagušiću. Jako, jako smo tanki desno!
  • DiddyGuela
    4.1k


    A on igra u sredini...
  • ElDorado
    5.5k
    Bilo bi super do kraja prijelaznog dofurat još jedno jako, probojno, brzo krilo. To nam najviše trenutno fali. Prodati Hoxhu.
  • Kujtim Shalla
    6.1k
    Hoxha je jucer bio ko sa druge planete. Udje jer Gabi ima zuti, i on popusi zuti nakon par minuta pacerski. Ne znam ,naravno da nemozemo ocekivati neki nivo kad ni ne igra svaku ,sezona je tek pocela. Bit ce Hoxha dobar , ne sumnjam. Jucer jednostavno takav dan bio . Ni Mudri nije nista napravio osim psovao mater Radeljicu
  • Dani Olmić
    2k
    Bas gledam Metz-Straßburg - naše nesudjeno „pojacanje“ Koffi Kouao jedan od najboljih na terenu
  • GeneralNapoleon
    1.9k
    Ja i dalje mislim da je veliki rizik i kocka ostat na ovakvim krilima. Stvarno me cudi da smo zadovoljni sa time. Imamo prakticki Hoxhu, Lisicu i Varelu. Cordoba je ocigledno prekrizen.

    Lisica me pozitivno iznenadio i mislim da je ok da bude startno krilo. Ali prakticki nemas zamjene za njega dok ti lijevo opcenito fali starter.

    Jedan starter, limitirana rotacija i junior mi je, papogotovo dok usporedimo kako smo se nabildali na ostalim pozicijama, zacudujuce tanko.
  • Keyser Soze
    15.7k
    Slažem se, al očito se ide na to da Vidović i Stojković mogu odigrati te pozicije.
  • DiddyGuela
    4.1k


    Ja bi tu rekao da kombinacija Vidovic-Stojkovic djeluje jako dobro i nepredvidivo. Podsjecaju me na Baturina-Ivanusec. Niti jedan od njih nije krilo ali su oba dovoljno polivalentni da mogu lako mjenjati pozicije. To smo nekoliko puta vidjeli protiv Rijeke i djelovalo je bas dobro.

    Vise nedostatak krila vidim desno gdje imamo Lisicu koji je dobar ali nemamo ozbiljnu alternativu. Mislim da bi desno trebali dovesti jos jednog igraca, pa cak i slicnog Lisici. Klasicno krilo, desna strana desna noga.
  • mrgud
    502
    Mogu oni odigrati i kao stoperi,ali nisu oni krila i ne mogu dati ono kaj bi pravo krilo dalo
  • Droljo
    20.5k
    U slučaju neke havarije sa ozljedama ne moramo nužno igrati sa krilima iako i vinlof i valinčić mogu odigrati krilo za nedajbože...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.