• Guinness
    2.2k
    Za ekipu "anti-topovski"



    Tko se ne naježi, sere
  • deda
    32.6k
    Server za online kupnju naravno ne radi.
  • Infinity
    16.4k
    Klasika. A ja ko zapeta puska od 10 do 12 sjedim. Cak sam okrenuo i broj banke, jer mi placanje karticom ne prolazi bez da zovem da promjene neku frekvenciju s obzirom da imam glupi Maestro. 100% spreman na par klikova, cak sam sve dobro i obavio i mislim da mi je zapelo kada sam trebao preci na placanje. I imena sam ukucao.

    Jedna od stvari za koje nije kriv Dinamo izravno, ali je bas dinamovski. Ne znam zasto nisu pronasli nekog stranog ponudjaca ulaznica i da se to odradi profesionalno. Rasprodali bi stadion za par sati.
  • BluePhone67
    4k
    Na stranu rasprava o bakljama, al ovakav me stav opasno podsjeća na Torcidu. Oni vole svoja sranja opravdavat time da su spasili klub. Pa nećemo valjda i ovdje opravdavat štetu klubu time da je Mamić napravio puno veću štetu?LovroZG

    Ne, nimalo se nije islo u tom smjeru ova moja misao da opravdam Boyse za nesto sto su zgrijesili, al se recimo jako skace i uvijek skace na trosak od 15-20000 kn kazne za baklje i slicno dok se o milijunima kuna prebrzo zaboravlja i stavlja na marginu. Boysi svoje grijehe placaju kaznama sto ih drzava po zakonu terete, mi na Maksimiru imamo takav video sustav za pracenje da ti zjenicu oka vidi, kamoli da te nakon baklje ili nekog nereda ne mogu indetificirat, uhititi i kazniti. I da, ja sam zato, za bilo kakve nerede i sve protuzakonito sto navijac unutar stadiona i van stadiona uradi neka se i kazni, ali to ne znaci da se treba zmiriti na huligane i lopone u odijelima koji su vjecno na slobodi i da je na svakog 50 boysa koji je u zadnjih 15 godina kaznjen samo 1 kazenjen od ovih u odijelu sto vode nas klub, bio bi cist od svih anomalija sto ga okruzuju .. Sto se tice Torcide o njima necu trositi rijeci, jer ne mogu stati u istu recenicu sa boysima i represiji pa cak i na pogledu vodjenja kluba.
  • Bosna86
    11.6k
    Jesu li navijaci dinama ukleti, prokleti ili sta li vec ? Za 7 dana dinamo igra najvecu utakmicu koje se mi sjecamo, a ovdje se prica o bakljama protiv RUDESA !????? Sami smo sebi najveci neprijatelji
  • deda
    32.6k
    Ma to ti je zato što ovdje većina ima godišnje pa ih ne more tekući problemi :lol:
  • BluePhone67
    4k
    Koliko po nekim eu standardima u velikim klubovima se moze i smije prodat godisnje karte u postotcima, a ostali dio mora ostati za ulaznice ? Mozda netko zna ?
  • xavier
    12.1k
    nisam siguran da postoji takav propis. U Premier ligi svi klubovi imaju više od 50% kapaciteta stadion u godišnjim ulaznicama. Neki su i preko 80%.

    Bar je tako bilo prije par godina.
  • reziser
    6.8k


    mislim da toga nema
    klubovi bi bili srretni kad bi prodali cijeli stadion godisnjacima
  • BluePhone67
    4k
    Mislim da se po propisima ili zbog marketinga ne smije rasprodat cijeli stadion samo sa godisnjim kartama, vec moraju ostaviti dio u ulaznicama da i leteci i drugi posjetilji mogu obici koju utakmicu. 100% sam siguran da Real, Barca, Man Utd itd mogu rasporadat sve sa godisnjima a opet poznam masu ljudi koji su obisli ove klubove naravno kupovinom ulaznica
  • deda
    32.6k
    Stvar je slobodne volje klubova. Oni koji mogu prodati gotovo cijeli stadion uvijek će ostaviti nekih 10-15% ulaznica za prolaznike, turiste, strane fanclubove i takve kombinacije.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Dortmund je prodao ove godine 55000 godišnjih karti, samo 86 ljudi nisu kupili kartu koji su je imali prošle godine.
  • Infinity
    16.4k
    Sad palite i bacajte baklje, pucajte topovske, uspio sam kupiti ulaznice :lol:
  • BluePhone67
    4k
    Dortmund je prodao ove godine 55000 godišnjih karti, samo 86 ljudi nisu kupili kartu koji su je imali prošle godine.marcio amoroso

    Wiki kaze da je kapacitet stadiona 80.552 sto bi znacilo da je 60-65% pod godisnjima a ostatak sve u ulaznicama. Siguran sam opet da je to stvar politike kluba da namjerno nece rasprodat cijeli stadion samo sa godisnjacima. Zele nove ljude, nove navijace, zele susur, zele turiste, zele odrzat da i godisnje ne pada u postotku vec da je konstantno sve popunjeno i uvijek potraznja, a ponajvise prestiz jer ne moze svatko imat godisnju kartu
  • deda
    32.6k
    Ajde bravo, što je istok 5
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.