• Blaz
    373
    aj malo pameti u glavu.
  • Guinness
    2.2k
    ↪bk5b aj malo pameti u glavu.Blaz

    Riječ je naravno o pulskim demonima, s obzirom da se strahuje ovdje od zatvaranja stadiona radi 10ak baklji i 2 topovska.
  • Hipo
    406
    Reziser, nece biti baklji u terenu u europi.
    a ni u hnlu nije i nece bit čest slučaj (na rudesu su letile zbog zatvaranja sjevera).
  • Beowulf112
    328
    Ma jeble vas baklje,petarde.Uzivajte u nogometu.Sjetite se samo onog nesretnog vatrogasca na poljudu kad mu je stradao prst.Ili ste navijaci ili divljaci.Divljacima je mjesto drugdje.Pustite normalne da uzivaju u nogometu.
  • BluePhone67
    4k
    Pustite normalne da uzivaju u nogometuBeowulf112

    Kaj sam ja i ostali nenormalni, ako uzivam u nogometu, dobroj atmosferi i pokojoj baklji ?
  • Guinness
    2.2k
    Ma jeble vas baklje,petarde.Uzivajte u nogometu.Sjetite se samo onog nesretnog vatrogasca na poljudu kad mu je stradao prst.Ili ste navijaci ili divljaci.Divljacima je mjesto drugdje.Pustite normalne da uzivaju u nogometu.Beowulf112

    Radi se valjda o najgorem vatrogascu u povijesti države. Znači baviš se time, pretpostavka je da si prošao obuku i imaš dovoljno u glavi i nakon što nepoznati predmet padne ti ga ideš praktički golim rukama pokupiti za par sekundi... Ili si glup ili nesposoban, sredine nema.
  • xavier
    12.1k
    A dobro sad, @bk5b ti si jako radikalan. Da, nije bila najpametnija stvar uzeti to u ruku, ali van pameti je pisati stvari u stilu "sam si je kriv". Nitko nije zavrijedio stradati na bilo koji način, bez obzira bio sam kriv za nešto ili zbog propusta odnosno nepažnje.

    S druge strane, već sam napisao da ja protiv baklji i dimnih bombi nemam apsolutno ništa i priče kako netko ne ide na utakmicu "zbog straha od huligana, baklji i što ti ja znam čega još" su smiješne.Ljudi ne idu na utakmice jer im se ne da, a sve ovo drugo su samo opravdanja. Kaže stara izreka "tko želi, naći će način, a tko ne želi, naći će opravdanje".

    @Beowulf112 ovo tvoje opasno podsjeća na rasprave od prije više godina kad je jedna strana tvrdila da ju "zanima samo nogomet" i nije im bilo bitno tko vodi klub i sve ostalo vezano uz to. Dapače, isti ljudi su obično govorili kako je ZM "veliki menadžer" i kako im "nije drag, ali im je draži od huligana" :rage:
  • BluePhone67
    4k
    Mozemo razgovarat o bacanju baklji u teren, mozemo razgovarat o topovskim udarima i mozemo razgovarat o izbijanju novaca iz bugeta kluba, ali onda molim lijepo bez slikanja istih kada se napravi atmosfera uz lijepu bakljadu na nasem ili na nekom drugom stadionu i postavljanja na drustvene mreze istih kako je to cool i kako super izgleda, a kada govorimo o novcima iz kluba onda valjda cemo krenuti nekim redom tko je uzeo vise ili cemo opet preskakat poglavlja da zastitimo lopovsku bagru i radimo zamjenu teza kada su oni u pitanju. U Europi na prste se moglo zbrojat bilo koji incident po tom pitanju, a za HNL vec sutra svi odgovorni odgovaraju na sudu za razliku od nekih koji dan danas mesetare iz Medjugorja
  • marcio amoroso
    36.5k
    Za baklje ali protiv baklji u terenu.
  • deda
    32.6k
    Sto puta sam rekao svoj stav, da ga ne ponavljam, parafrazirat ću: Ne treba biti bedast i padat na malim stvarima.
  • BluePhone67
    4k
    Kada smo vec kod tih prica, one bljeskalice su mi prvi favorit a ne mogu ugrozit nikog i preferiram zastave. To mi uvijek efektno izgleda
  • xavier
    12.1k
    bljeskalice su zakon...posebno dobro izgledaju ispod velikih zastava odnosno transparenata :love:

    A meni se sviđaju i dimne bombe:

    large.jpg
  • Infinity
    16.4k
    Radi se valjda o najgorem vatrogascu u povijesti države. Znači baviš se time, pretpostavka je da si prošao obuku i imaš dovoljno u glavi i nakon što nepoznati predmet padne ti ga ideš praktički golim rukama pokupiti za par sekundi... Ili si glup ili nesposoban, sredine nema.bk5b

    Nisi upravu. Vatrogasac je izjavio da je vidio kad je 'predmet' pao, cekao je eksploziju i kada nije eksplodirao otisao je pokupiti, jer se po njegovoj izjavi vec susretao s takvim situacijama i tada se dogodila eksplozija dok je topovski udar bio u njegovoj ruci.

    Sto se mene tice, topovski udari su nesto najbezveznije na stadionu i to je nesto sto je stvarno opasno i one koji ih bacaju treba najstroze kazniti. Sto se baklji tice. OK su mi dok su na tribinama, ali se i meni vise svidjaju dimne bombe. Apsolutno sam protiv bilo kakvih zapaljivih predmeta u terenu. Ne mora se gadjati nekoga da bi ga se slucajno pogodilo. Pogledajte zasto je nama legendarni Koch zavrsio karijeru. Mogu takvi slucajevi biti rijetki, mozemo reci i da se kod nas nije dogodilo, al dogodit ce se i sta onda? Onda cemo reci aj prvi je put i nece vise. Baklje ne treba bacati u teren, a topovske udare ne treba uopce koristiti. Dobijes kaznu i ucinis istu stvar zbog koje si dobio kaznu da bi se nesto dokazao. Lako je dok kaznu placa netko drugi.
  • LovroZG
    1.3k
    a kada govorimo o novcima iz kluba onda valjda cemo krenuti nekim redom tko je uzeo vise ili cemo opet preskakat poglavlja da zastitimo lopovsku bagru i radimo zamjenu teza kada su oni u pitanju. U Europi na prste se moglo zbrojat bilo koji incident po tom pitanju, a za HNL vec sutra svi odgovorni odgovaraju na sudu za razliku od nekih koji dan danas mesetare iz MedjugorjaBluePhone67

    Na stranu rasprava o bakljama, al ovakav me stav opasno podsjeća na Torcidu. Oni vole svoja sranja opravdavat time da su spasili klub. Pa nećemo valjda i ovdje opravdavat štetu klubu time da je Mamić napravio puno veću štetu?

    Što se tiče baklji, ko šta sam i reko, bacanje u teren nema smisla. Ak su već nekome fora, nek ih zapali, al i zadrži za sebe.

    Evo i vjerojatno najbolja koreografija s bakljama kad se već o tome priča:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.