• Navijač Dinama
    7.8k
    Prkačin sa 17,nepunih 18 godina imenovan u novog kapetana Cibone.
  • Eduardo
    18.1k
    @Kwedi komentar na derbi Zadra i Cibone? Ispratio sam prvi dio, drugi nešto slabije. Zanimljiva tekma. Vodili su cijelu utakmicu i onda pad u zadnjoj 1/4 i poraz. Šteta. Iako nisam ljubitelj košarke nije bilo loše pogledati ove mladiće. Mislim da su Cibosi u jednom trenutku imali petorku na terenu; 23, 22, 22, 21 i 17 godina.
  • nkdz
    830


    ubili su zadnju cetvrtinu s 5min bez kosa, mozda su fizicki pali jer nisu prosli normalne pripreme
  • Kwedi
    3.8k
    Bili su iznenađujuće dobri s obzirom da su htjeli odgodu zbog virusa (ustvari zbog blokade).

    Nakon dugo vremena jako mlada ekipa, samo klimavi temelji. Jedino mi žao da u Ciboni nije Gilbert iz Zadra, rijetko zahvalan igrač.

    Malo glupo kaj je derbi odmah drugo kolo, a ustvari kako izgleda trenutno situacija to je jednima i drugima bila najzahtjevnija utakmica u iduća tri mjeseca
  • Eduardo
    18.1k
    Nema komentara na Adesanyu? Nije mi drag, ali brutalan je lik. Čudo borac.

    "Bio sam toliko svjež. Pogledao sam prema njemu i vidio ga kako sjedi. Htjeli su da samo stojim pred njim. 'Dođi, dođi, zašto bježiš?' I takve stvari... Samo su htjeli da stojim kako bi me mogao udariti. Ali ja nisam glup, glupane. Rekao sam vam da je glup. A ja sam pametan i razumijem ovu je*enu igru. Rekao sam vam da nisam vreća za udaranje, a on se upravo samo s takvima i borio"

    Prvak kao da je cijelo vrijeme znao što će se dogoditi. Tjednima je najavljivao laganu pobjedu, a upravo se to i dogodilo. Costa je u drugoj rundi pao bez ispaljenog metka, a UFC u Adesanyi dobio potvrdu da srednjom kategorijom vlada borac koji ima potencijal postati još veća zvijezda.

    Ovo mi je bila 100. pobjeda u borilačkoj karijeri. Slušajte, jedna, dvije, tri, četiri, pet, šest borbi... I tako sve do je*enih 100. Iza mene je preko sto mečeva i nisam je*ena beba u ovoj igri. Već sam dugo tu, jako dugo. Ali i dalje sam svjež. Imam 31 godinu, a izgledam kao da mi je 26", izjavio je prvak koji bi novog protivnika mogao dobiti iz meča Roberta Whittakera i Jareda Cannoniera, dvojca koji će se obračunati 24. listopada na UFC-u 254.

    "Mislim da će Jared pobijediti Roberta i veselim se borbi protiv njega. Navijam za njega, ali ako Whittaker pobijedi i ako bude htio po treći put završiti nokautiran, onda možemo i taj plan realizirati", zaključio je Adesanya.

    BTW Amanda Nunes i njena zaručnica Nina Ansaroff su postale roditelji djevojčice :smile:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Heat u NBA finalu.

    Kakvu ekipetinu je složio Pit Riley :clap:
  • xavier
    11.4k


    Rileyju stvarno treba skinuti kapu. On i Pop u ligi traju već desetljećima i ne samo da za to vrijeme nisu zaostali za trendovima nego upravo suprotno, oni ih predvode. Kako se NBA košarka mijenjala, oni su uvijek bili tu ako ne i korak ispred.

    Da se razumijemo, Lakersi su finalu apsolutni favoriti, ali to ne znači da im treba unaprijed pripisati naslov. No kako god završilo, Riley je odradio sjajan posao.
  • marcio amoroso
    34k
    Meni su Celticsi puno draži od Heata, ali sam navijao za Miami jer mislim da imaju puno više šanse protiv Lakersa.
    Lakersi jesu favoriti, ali mislim da Miami itekako ima šanse.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Heat mi je postao baš simpatična organizacija u zadnje vrijeme. Bila bi super priča da osvoje. Plus kaj mi idu Lakersi na živce malo. :)
  • marcio amoroso
    34k

    I meni Lakersi idu na živce, posebno king :cry:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    apsolutno se slažem sa svime,pogotovo ovo drugo napisano.

    Od anonimusa Herroa (14 pick), Adebayo(3 sezone bio u razvojnoj ligi, druga runda)
    Crowder (druga runda)
    Robinson nije draftovan.

    I uz sve to , imaju lidera Dragića, kojem su doveli Butlera(najbolji igrač u oba smjera na svojoj poziciji,usudim se reć bolji od Klay Thompsona)
    I penzionera Iguadalu.

    Na to sve Erik Spoelstra,trenrski genije , kao gore pomenuti Pop.


    Također, ja sam sam po sebi, veliki fan Celticsa, najdraža mi općenito košarkaška ekipa(nebitno NBA,Aba, A1).

    Drago mi , da je ovakva ekipa Miamia prošla dalje, nadam se da će i osvojit, naravno da Lakersi nemaju isti broj titula ko i Boston. :smile:

    A i ne koliko ne volim Lakerse, nego radi Lebrona, koji je krenuo opasno mješat politiku u sport u zadnje vrijeme (dva nemješiva elementa).
  • Infinity
    15.5k
    Nisam ljubitelj ni Miamia, ni Bostona, cak godinama slabo pratim NBA, al kad su vec Lakersi usli u finale s gustom bih odgledao sve utakmice Lakersa i Bostona u finalu, naravno, uz podrsku Jamesu i ekipi :cool:
  • Mali Zeus
    10.6k
    I meni Lakersi idu na živce, posebno king :cry:marcio amoroso

    To posebno. Svaka čast njemu na postignućima koja su fascinantna, ali je lik iritantan.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Sa svime se slažem osim s tim da su sport i politika nemješivi.



    Sad sam tek skužio da će se Lakersi izjednačiti po broju titula sa Celticsima ako osvoje.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    također, ja Jamesa smatram nakon Jordana najboljim svih vremena, i najbolji igrač mojeg vremena. Ali iritantan, uff i to jako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.