• Navijač Dinama
    7.8k
    No ja ne zagovaram tankiranje nego sam se više pitao što Giantsi planirajuxavier

    Ni ja , već sam mislio da želiš reć da će puno bolji biti sa njime.

    Mislim da ni oni sami ne znaju što im je u planu.. :lol:
  • xavier
    11.4k
    Mislim da ni oni sami ne znaju što im je u planu.. :lol:Navijač Dinama

    Trenutno su ama baš svi klubovi koji su mi dragi, totalno bez ikakvog smislenog plana.

    United, Knicksi, Giantsi...i naravno Dinamo :cool:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Kakva trica jučer Davisa.

    Idu Lakersi prema naslovu.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    suđenje drugu utkamicu zaredom užasno. Navlace za L.A iz aviona se vidi..

    Ali Plumlee, zločin koji traje.


    United, Knicksi, Giantsi...i naravno Dinamo :cool:xavier

    United i Dinamo razumijem, sam sam po seni navijač Dinama :snicker: , United nakon Milana(Milan mi je malo manje draži od Dinama,jer hej to je Dinamo :smile: )
    najdraži.

    Ali Giantsi i Knicksi, to mi ne ide u glavu(draži su mi od Jetsa odnosno Netsa) al dobro, ja sam fan Cleveland Brownsa :rofl: , dok opet u NBA , Boston, za njih sam otkako košarku pratim. :smile:
  • xavier
    11.4k
    Ali Giantsi i Knicksi, to mi ne ide u glavuNavijač Dinama

    Dobro, ja sam "malo" stariji od tebe...Knicksi su mi daleko najdraža momčad još od kad sam počeo pratiti NBA, a to je bilo negdje početkom 90-ih. Ewing i ostatak društva su bili jako dobra momčad...

    NFL sam počeo pratiti puno, puno kasnije, a kako sam za Knickse, meni je potpuno logično i ovdje biti za njujoršku momčad. Znam da to većini nema nikakvog smisla, ali eto, meni nema smisla drugačije :wink:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Haha da, Plumlee se sakrio iza bloka, koji k
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Under Armour novi tehnički sponzor Cibone.
  • flexXy
    2k

    Uf oni imaju vrhunsku opremu za sportove samo kaj su fkt preskupi. Tenisice im jos imaju ok cijene a vrhunske su, za kosarku si uzimam samo njihove. Dres Cibone su isto brutalan napravili.
  • Infinity
    15.5k
    Dres za ovu sezonu je radio GBT, a sve ostalo UA. Osobno imam jako losa iskistva s tim GBT dok je UA brutalan. Iduce sezone ce UA odraditi i dres.
  • Kwedi
    3.8k
    u ovu sezonu idu ko pijani milijarderi.
  • Mr Blue
    3.4k
    čovjek je kao QB bez premca prvi u ligiNavijač Dinama

    Mnogi se ne bi složili s tobom, ali ja se slažem s ovom izjavom. Prsten je plod timske igre, dobre obrane, ofenzivne linije, jake hvatačke jedinice, nezaustavljivih bekova... a passer rating je passer rating - individualna QB statistika gdje Rodgers dominira. Daleko od toga da su Brady ili Brees loši, odlični su, najbolji, ali meni će Rodgers individualno uvijek biti ispred njih jer mislim da kad je u pitanju bacanje lopte, snalaženje u "pocketu" te pronalaženje meta Rodgers jednostavno bolji, što savršeni passer rating i dokazuje.
    Shodno tome, vrlo je znakovito gdje će Brady, odnosno Tampa, završiti ove sezone. Uvjeren sam da će imati dobru sezonu jer je on odličan QB, ali za uspjeh u playoffu potrebna mu je odlična ekipa i odlični treneri. To je sve imao godinama u Patriotsima i pod stručnom palicom Bellichicka... Vidjet ćemo za ovu sezonu, može li baš on potegnuti sve do kraja, kako to njegovi fanboyevi zamišljaju..

    Dobro si rekao i za playcalling i Head Coacha. Eno, baš je McCarthy u Dallasu, pa su ljudi jučer imali 2 neuspjela fake punta i tko zna koliko još loših odluka. McCarthy je osvojio SB s Packersima, ali sve iza toga je bilo mučenje dok je ekipa bila zrela za bar još jedan SB. Matt LeFleur odlično radi posao za sad. Od ekipe koja 2 godine nije vidjela playoff doveo ih je do konferencijskog finala (uz čudnu igru, ali tko te pita danas..), a ove sezone dodatno posložio te kockice u ekipi.

    Aron Jones i Davante Adams da igraju u bilo kakvoj drugoj ekipi gdje im nije on QB ili sistem bili bi malo bolji od prosjeka.Navijač Dinama

    E s ovim se ne mogu složiti... Mislim da bi Jones bio dobar i drugdje, gdje god postoji jaka ofenzivna linija jer mu ipak ona otvara prostor. Rodgers zaista prosječne hvatače čini boljima, ali Davante Adams je zvijezda. Ne postoji momčad koja ga ne bi uzela da ima tu mogućnost.

    No prime RB-a ne traje baš dugoxavier

    Adrian Peterson disagrees. :grin: Ali u pravu si za Barkleya. Sljedeća sezona mu je presudna, po mom laičkom mišljenju. Ili dobra sezona u Giantsima ili trade. RBovi, kao i QBovi, su jako ovisni o ofenzivnoj liniji, mislim da bi se Giantsi tu trebali maksimalno pojačati s obzirom na "neiskustvo" Barkleya i Jonesa, a i s obzirom na 7 sackova koje je Jones doživio u ove dvije utakmice. Mislim da su Giantsi u najboljem slučaju 7-9 ove godine.
  • Bosna86
    11.6k
    Kvalitetnija rasprava na forumu oko footballa, nego oko soccera
  • markoli
    1.7k
    Raidersi dobili Saintse. Obrana Brees bio slab. Nije imao niti jedan pokušaj duži od 20 jardi cijelu utakmicu.
  • r1oma
    1.5k
    Poster za ovotjedni UFC 253.
    lwyakgb1gbfl9chb.jpg
  • r1oma
    1.5k
    UFC 253, glavni program:
    Israel Adesanya - Paulo Costa (srednja kategorija, za prvaka)

    Dominick Reyes - Jan Blachowicz (poluteška, za prvaka)

    Kai Kara-France - Brandon Royval (muha kategorija)

    Ketlen Vieira - Sijara Eubanks (bantam)

    Hakeem Dawodu - Zubaira Tukhugov (perolaka)

    Od 4.00 na Gol-hr. i na Fight Channel-u
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.