• Navijač Dinama
    7.9k
    Ali onaj onside kick, koji maleri, va Atlanta me podsjeća na Golden State :smile:
  • Mr Blue
    3.4k
    Odlična utakmica, možda najluđi onside kick kojeg sam do sad vidio... S ovim novim pravilima, možda ovaj način izvođenja postane sve učestaliji..

    Ali realno, ne mogu se otet dojmu da je Atlanta samu sebe pobijedila. Svi oni fumbleovi Cowboysa, neuspjeli fake puntovi, 20 poena prednosti većinu utakmicu i ti svejedno izgubiš.. užas. I tko je prosuo prednost... Ponovno Falconsi. Njihova sreća što je Week2, a ne Super Bowl.

    No bitno da se Packersi šeću kroz diviziju. :cool:
  • Navijač Dinama
    7.9k
    20 poena prednosti većinu utakmicuMr Blue

    14 poena prednosti je bilo do zadnjih 5 minuta.. nevjerovatno.

    No bitno da se Packersi šeću kroz diviziju. :cool:Mr Blue

    Fan Packersa? :smile:
  • markoli
    1.7k
    I Julio Jones (iako vuče ozljedu) - Ryan ga pogodi u trepavicu za onaj dugački TD i ispadne mu lopta, što ćemo se idući put dogoditi valjda nikad.

    Mahomes i Chiefsi se vratili u drugom poluvremenu. Junak utakmice kicker Butker koji je dva puta pogodio FG s 58 jardi. Prvo početkom treće četvrtine, a onda i za pobjedu u produžetku. Za Chargerse startao rookie QB Herbert i odigrao jako dobro.

    Odlična utakmica Patsa i Seahawksa. Na kraju je nedostajalo još možda desetak sekundi i Patsi bi dobili sigurno, ovako Cam možda i preočito išao na probijanje i nije uspio.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    cardinalsi iznenađenje sezone

    Pojačali se pravo dobro.

    Inače jučer je dan kao dan u NFL dobar, ali ozljeda je užasno puno bilo. Bosa i Saquon pokidali ligamente, Garoopolo zglob polomio, Monsert nogu ozljedio..uz njih Kittle i Sherman, 49ers, jako loše sezone za njih krenula.
    49ers više igrača u bolnici, nego spremno za igrat.

    Baltimore lagano, ali opet ih ne vidim u SB.
  • og1986
    2.9k
    No bitno da se Packersi šeću kroz diviziju. :cool:Mr Blue

    Sjećam se kako su prije sezone komentatori govorili da sumnjaju u njihove napadačke kvalitete.

    Za sada sa a-rodom izgledaju stvarno ubojito. :strong:
  • markoli
    1.7k
    Imam Barkleyja u fantasy ekipi. Njegova ozljeda me koštala pobjede. Kažu da vjerojatno otišao prednjih križni, što u prevedenom znači kraj sezone - danas će znati nakon detaljnih pregleda.
  • Mr Blue
    3.4k
    Fan Packersa? :smile:Navijač Dinama

    Da, da.

    I Julio Jones (iako vuče ozljedu) - Ryan ga pogodi u trepavicu za onaj dugački TD i ispadne mu lopta, što ćemo se idući put dogoditi valjda nikad.markoli

    Sigurno odlučujući trenutak. Iako, vjerojatno ih je bilo još tijekom susreta koji su mogli prelomiti to za Atlantu.

    Za sada sa a-rodom izgledaju stvarno ubojito. :strong:og1986

    Samo neka potraje, u diviziji im je nabio komplekse, vidjet ćemo u narednim tjednima. Jones je odličnu tekmu imao jučer. Ako Packersi budu imali Top10 obranu na kraju sezone to bi moglo biti dovoljno za SB.

    Promaknula mi je ozljeda Bose. Isto torn ACL ili? Za Barkleya su još sinoć u RedZoneu rekli da je torn ACL i da ga nema do kraja sezone. Ja sam u fantasyu pobijedio matchup iako sam ubacio Thielena umjesto Jonesa na flex, izvukao sam se.
  • xavier
    11.4k
    Da, Barkley je kako stvari stoje, out do kraja sezone. Na kraju će mu cijela karijera proći u ozljedama i igranju za rebuilding Giantse, a dečko je stvarno sjajan potencijal. No prime RB-a ne traje baš dugo i puno toga ovisi o okruženju u kojem se nađeš.

    Ne znam kakav je sad plan. Loviti Lawrencea (iako QB-a imaju) ili će ipak nešto pokušati ove sezone.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Isto torn ACLMr Blue

    Jep.

    Za mene A-Rod nikad nije bio problem,čovjek je kao QB bez premca prvi u ligi, bolji od Brady i Manning(to što ima manje prstena je druga stvar, kad bi se to gledalo svugdje, onda je Real Madrid najveća ekipa svih vremena, CR7 najbolji svih vrmeena, a u košarci Bill Ruseel je bolji od Michaek Jordana).

    Kao što sam i pomenuo,da me izvinete , od govana pravi pitu, prosjeke od igraca je pravio da izgledaju odlicno.
    Problem je uvijek bio playcalling OC i HC i naravno nezainterisarana odbrana koja mu izgleda kao skup prognanika.

    Sad su mu ojačali odbranu. Trenere izmjenili, sam pristup drugačiji.

    Aron Jones i Davante Adams da igraju u bilo kakvoj drugoj ekipi gdje im nije on QB ili sistem bili bi malo bolji od prosjeka.

    Nisam fan Packersa,(navijam za Brownse i 49erse) ali da je Aaron imao koga drugog za trenera i da 49ersi nisu mlada tako jako sklopljena momčad sa def.genijalcem Shanahanom, GB bi bez problema igrali u SB prošle sezone.

    Sad su 49ersi u bolnici, Aaron ima 39-40 godina na leđima, sad ili nikad mu je sezona. Kao prijetnju vidim Cardinalse i u jednu ruku Ramse/Hawkse, ostali ništa.

    :smile:
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Jones je odličan QB, problem je kao što si pomenuo za Barkleya,užasno okruženje.

    Užasni linijaši, Receiveri osim TE Engrama i WR Sheparda koji je također se sinoc jako ozljedio) nemaju nikog, odbrana propušta ko nasip 2014.

    Još možda još jedan kvalitetan CB/S.

    I naravno osim Garretta promjenig defanzivnog trenera, i HC.
  • xavier
    11.4k
    Jones je odličan QBNavijač Dinama

    Odličan kažeš? Možda to postane, ali u ovom trenutku teško da bih ga tako opisao.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    za Giantese odličan, ne treba im bolji od Elia. Svakako mislim da je bolji throw pass od Trubiskog(QB Chicaga) samo ovaj ima odličnu off.liniju, ovaj u Ny ipak ne.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    za Giantse odličan, u tome smislu.

    Ne treba im bolji od Elia. Svakako mislim da je bolji throw pass od Trubiskog(QB Chicaga) samo ovaj ima odličnu off.liniju, ovaj u Ny ipak ne.

    Misliš da bi Giantsi znatno napredovali sa svime ovime, kad bi draftovali Lawrencea i zamjenili Jonesa??
    Mislim da ne.
  • xavier
    11.4k
    Misliš da bi Giantsi znatno napredovali sa svime ovime, kad bi draftovali Lawrencea i zamjenili Jonesa??
    Mislim da ne.
    Navijač Dinama

    Ma naravno da ne. Jones se čini ok i kako si rekao, QB je najmanji problem Giantsa, ali mislim da Jones nikad neće biti top QB, a Lawrence se u ovom trenutku čini kao stvarno vrhunski potencijal. No ja ne zagovaram tankiranje nego sam se više pitao što Giantsi planiraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.