• og1986
    2.9k
    Zna li netko gdje gledati online NFL?

    Ili bar tekmu vikings-packers?
  • Bosna86
    11.6k
    Ne znam koliko će se ljudi složiti sa mnom, za mene je Doc Rivers uvjerljivo najprecjenjenjji trener u ligi... Samo 1 naslov sa onakvom ekipom Celticsa, poslije toga ništa... Sada ima najširi roster u ligi i opet se muče
  • Navijač Dinama
    7.9k
    buffstreamz.com ja preko ovog gedam.

    za mene je Doc Rivers uvjerljivo najprecjenjenjji trener u ligi... Samo 1 naslov sa onakvom ekipom Celticsa, poslije toga ništa... Sada ima najširi roster u ligi i opet se mučeBosna86

    Ubjedljivo, još ima i cijeli stručni stožer uza sebe.. Jokić ih školovao ko djecu, pogotovo Zubca i Harrela tikvana.

    Nadam se pobjedi Denvera u G7. Ali imam osjećaj da će to sudije namjerno smuljat i vuć za Clipperse samo da finale konf.bude L.A derbi. A finale Boston i Lakersi, i onda će ih pustit da se pošibaju tko je bolji.
  • Cosey
    468
    Kritiziralo bi ga se više da nije crnac. Ti najutjecajniji novinari poput Stephena A. Smitha teško da će njega kriviti ako ispadnu od Denvera. Glavni krivac će biti Paul George.

    Ono ispadanje protiv Houstona nakon 3:1 je epsko.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Glavni krivac će biti Paul George.Cosey

    Od igrača ako itko nezaslužuje kritiku to su George i donekle Leonard.. al kao što kažeš, crnac, i Stephen a Smith i njemu slični(Paul Pierce koji je bio gl.šaraf
    u ekipi Celticsa,kod Doc Riversa) neće ga nikad napast.
  • immerwieder
    1.3k
    tour de france u zadnjem tjednu, vode dva alpska, Roglič i Pogačar, ubijaju kolumbijce na brdskim etapama,
    posebno zanimljivo, Roglič 2007. svjetski juniorski ekipni prvak u skokovima, na kraju sezone opal na planici,
    https://www.youtube.com/watch?v=oNRYgKyZBAI
    kroz rehabilitaciju ispal megatalent za bicikl i 2012. prestal sa skokovima, lani uzel vueltu
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo za Rogliča nisam znao, svaka čast čovjeku. *smajlić koji se klanja*
  • SAS1987
    14k
    Dominiramo u biciklizmu :cool:
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Denver Nuggetsi su i drugi put zaostajali 3-1 u seriji u playoffu i opet se vratili, i opet pobjedili u konačnici 4-3.
    Sve pohvale :clap:

    Sada,da ih vidimo kakvi su protiv LeBrona.
  • xavier
    11.4k


    Za to je kriv samo jedan čovjek. Ja uopće ne mogu pojmiti da je Doc Rivers trener te momčadi. Nisam ga doživljavao kao nekog ekstra trenera ni kad je vodio Celticse, a u Clippersima su već odavno na vidjelo izašli njegovi brojni limiti. I onda složiš ovakvu momčad i njega ostaviš kao trenera.
  • Markelo
    2.5k
    How bout them Cowboys!!
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Inače, na tekmi u Dallasu (NFL) bilo je prisutno preko 20 000 gledatelja..
  • markoli
    1.7k
    Nevjerojatna utakmica. Prescott fantastičan u drugom poluvremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.