• xavier
    12.1k


    Da njih zanima što javnost misli, puno bi toga bilo drugačije :wink:
  • Dino
    2.7k

    Ma jasno, al kad svi krenu mrgljat protiv zoke mislim da bi bilo drukce.
    U svakom slucaju nije da ih je previse briga za mase.


    ne sjećam se da sam to rekao.Kwedi

    Bilo je u kontektsu Grada i reprezentacije, ja sam samo malo tvoju poantu povuko dalje. :wink:
  • SAS1987
    14.8k
    Inace sam veliki optimist ali mislim da presuda pada zbog proceduralnih grešaka. I ako dođe presuda uprava ce napraviti sve da ne dođe do promjena.

    Jeda je opcija "jurišanje" na Maksimirsku 128 i fizicku pražnjenje kluba (sarkazam) ili nadanje da ce lokalni izbori u 2021 nešto promjeniti.
  • NORTE
    11.6k
    Evo zanimljivost...Nk Osijek na svojoj stranici objavio da godišnje iz prošle sezone vrijede do kraja ove godine, u ovom slučaju to je 5 domaćih Hnl tekmi.
  • Kwedi
    3.8k
    Sva sreća da je to već komentirano na HNL temi gdje je zadnji post - tvoj :smile:
  • NORTE
    11.6k
    Sva sreća da je to već komentirano na HNL temi gdje je zadnji post - tvoj :smile:Kwedi
    Nisam otvarao stranicu prije :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    SN 16.9. 2020. AD
    Attachment
    1_PDFsam_7626 (25M)
  • Građanski1911
    329
    Obavezno pročitati okvir s potpisom stanovitog DO-a na trećoj stranici :victory:
  • xavier
    12.1k
    Mene daleko najviše živcira standarno licitiranje milijuna. Udarni tekst na drugoj stranici (znači prva stranica s tekstovima s obzirom da je stranica broj 1 naslovnica) klasično nabrajanje potencijalnih zarada...a tekstovi o nogometu dolaze kasnije.
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa tako je već godinama i godinama. Rekao bi suptilno programiranje puka. Puno ljudo se pita zakaj svi stalno pišu o igračima u kontekstu tržišne vrijednosti a ne doprinosa na terenu. Preferira se LP ne radi prestiža ili izazova već radi toga koliko novca to donosi makar se zna da taj novac neće biti uložen u veću konkuretnost dogodine...itd itd itd. Pa kako ne bi kad se apsolutno sve u Dinamu i oko DInama gleda kroz prizmu novca a ne sportskih uspjeha.

    Tu bi čak rekao da je Bjelica bio najopasniji trenutnom "sustavu". Pod njim se priča okrenula, dovođeni su igrači koji nisu imali potencijal 10+ milijunske prodaje u budućnosti. Natjecanja su se igrala radi izazova i vjere da je momčad spremna da bude kompetitivna u njima. Kad se ulazilo i ušlo u LP, ne sjećam se da se toliko pisalo o zarađenom novcu koliko o tome da li je Dinamo zbilja spreman i tamo napraviti nešto više.

    Obavezno pročitati okvir s potpisom stanovitog DO-a na trećoj stranici :victory:Građanski1911

    Mamićevi trofeji? Ja se zbilja nadam da si je ona zaradio barem jednu kuću na moru i stan u zagrebu svojim dupelištvom...već je davno postalo jadno i prozirno
  • Kwedi
    3.8k
    kraj onakvih prijatelja, ne treba ti neprijatelj.

    Dinamo povlači puno igrača iz Lokomotive što je jako pozitivno za klub jer ti igrači dobiju iskustvo igranja pedesetak utakmica u prvoj ligi prije nego što presele na Maksimir


    imbecil mutavi
  • xavier
    12.1k


    Pa za Dinamo je to svakako pozitivno :wink:

    A i sin mu je tamo. MIslim Dariju...
  • Kwedi
    3.8k
    Retardacijom protiv logike
  • Kwedi
    3.8k
    Svi bivši igrači i treneri Dinama su takve karakterne pičketine i govna kojih nema nigdje.

    Kad čujem da treba bivši igrač bit predsjednik uprave ili kluba, evo im potomka s Noine arke nek ga nose doma
  • Kwedi
    3.8k
    38z7fy7pj3tn5ozb.jpeg


    https://we.tl/t-wzgHHnjfU9 tu su cijele Sportske
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.