• marcio amoroso
    36.8k

    Nećemo sutra nego za 15 dana :grin:
  • r1oma
    1.5k
    Znaci, frend mi nema ni clansku i ni godisnju. Jel to znaci da ukoliko i ostane jos karti a ostat ce on svejedno nemre ic i ako bi se npr uclanio danas?
  • Navijač Dinama
    8.4k
    "U skladu s člankom 4. Zakona o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima nije dopušteno maskiranje tako da nošenje maske na stadionu nije dozvoljeno."

    Zakon koji su htjeli uvest navijačima za šalove maske i sve, nije prošao, a sad su ga "prekomandovali" u zakon o sprečavanju nereda... pa jebem vam mater. Svi mogu u svim državama imat , i morat ih nosit, maske. Samo kod nas nešto uvrnito u 3pm..
  • Dino
    2.7k
    zakon o sprečavanju nereda...Navijač Dinama

    Uvijek se taj zakon nazivao “Zakon o spriječavanju nereda na športskim natjecanjima”
  • xavier
    12.1k
    Znaci, frend mi nema ni clansku i ni godisnju. Jel to znaci da ukoliko i ostane jos karti a ostat ce on svejedno nemre ic i ako bi se npr uclanio danas?NewGeneration

    A možda i može. Za godišnje se puno ljudi učlanjivalo tamo i odmah uzimalo godišnje po nižoj cijeni. Po toj logici se može učlaniti i odmah uzeti kartu, ali tko zna misle li i oni tako. Mjesta će svakako biti više nego dovoljno.
  • serbus
    4.2k


    Baš sam čitao i naletio na ovo tako da nećemo dugo imati problema sa proučavanjem obavijesti.

    "Klub domaćin obvezan je za provedbu svih mjera iz Odluke HNS-a. U slučaju nepridržavanja mjera, osobito razmaka između gledatelja ili prekoračenja broja gledatelja, povjerenik natjecanja ovlašten je donijeti odluku da klub domaćin igra utakmice bez gledatelja."

    Uopće ne sumnjam da će nakon belupa povjerenik donjeti odluku da se igra bez ljudi na maxu.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Zakon o spriječavanju nereda na športskim natjecanjima”Dino

    Ma to znam i što je , i za članke, i izgrednici A,B,C klase.

    Ali, nisam znao da sad, jer je situacija ovakva sa covidom19, da ti pod maskiranje mogu zabranit masku koja treba biti preporučena da je nosiš, kao i dezifenkcija ruku na ulazu na stadion.

    Dolazimo do neke vrste "kontraefekta", umjesto spriječavanja, ti širiš virus. Barem meni nema to smisla.

    Naravno,da ne bude da lupam u prazno, znam zašto je kod nas posebno naglasito na taj "4. Članak o maskiranju".
  • Kwedi
    3.8k
    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/mamici-su-se-malo-precijenili-igraci-nisu-busili-zokija-ali-igrokaz-je-tresnuo-o-pod-dinamo-ulazi-u-veliku-krizu---620568.html

    Ivica Medo je isto jedan od debila koji piše napamet.
    Velika kriza, evo @deda upisuje koliko je ove godine samo od transfera i Europe uprihodovano.
    Usrat ću se od velike krize.

    Da ne govorimo o igračkom kadru di imaju kapitala za iduće tri godine živjeti bez da kurcem mrdnu, a u prvenstvu im nema tko prismrditi.

    I plus Euroliga
  • Infinity
    16.5k
    Maska je obavezna u zatvorenim prostorima, a stadioni su ipak otvoreni. Neki manje, neki vise :rofl:
  • bbb medimurje
    3.2k

    Ivica Medo je u toku koronakrize najavljivao da dinamo ostaje bez pol ekipe
    teska tovarcina
    sramota kak on moze biti "strucni" komentator na takvoj jednoj televiziji
  • seljak86
    2.6k
    Znači ako nemam godišnju ni člansku bih se još danas ili sutra trebao učlaniti u gnk i s potvrdom o uplati doći do ulaznice. Koji proces za dolazak na tekmu....

    Ok, jasno mi je da prošlogodišnji vlasnici godišnjih ulaznica i članovi imaju prednost jer su izdvojili od svog budžeta da kupe te ulaznice i pokažu vjernost klubu. Ali ako ostane slobodnih mjesta na dan utakmice, a ostat će sigurno, zašto je takav problem pustiti te preostale ulaznice u slobodnu prodaju? Koja je dobit od toga?
  • xavier
    12.1k
    Znači ako nemam godišnju ni člansku bih se još danas ili sutra trebao učlaniti u gnk i s potvrdom o uplati doći do ulazniceseljak86

    Ako nemaš godišnju od prošle sezone, onda svakako moraš na Ticket point. Samo uz godišnju možeš preko interneta uzeti.
  • Kwedi
    3.8k
    teska tovarcinabbb medimurje

    Nije on tovar, samo je idiot
  • seljak86
    2.6k


    I na ticket pointu je prodaja isključivo za vlasnike godišnjih.
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Bio tovar ili s marsa clanak je na mjestu. Treba namaknut cca 40 milja eura u sljedecih godinu dana.

    Pa kao nije kriza jer ce prodat pola ekipe pa ce zakrpat budzet, ono, alo?!

    Kao da nekome firma upadne u dubioze pa kaze ma kakva kriza, prodat cu auto i stan pa sam okej.

    Sta je za dinamo 20 milja eura godisnje, pickin dim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.