• Bosna86
    11.6k
    Rogan pozvao Trumpa i Bidena kod njega u emisiju.... Nema publike, samo njih 3 i neograničeno vremena koliko im treba da objasne svoje ideje.... Trump pristao, čeka se još Biden
  • vafenss
    233

    Ma nece ovaj pristat, realno trump bi ga pojeo cega su vjerojatno svjesni u njegovom stozeru
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Biden je jedno ako ne i najveće smeće koje je hodalo Amerikom u zadnjih 10 godina.

    Da oće Trump pobjedit i posrat se u facu njemu i lijevičarima.

    @Bosna86kad su izbori u Ameriki?
  • Kwedi
    3.8k
    Navijaču, jel ima tema o kojoj ti nešto ne znaš?
  • marcio amoroso
    33.8k

    Čovjek je multitalent. Sve zna i gotovo :cool:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Navijaču, jel ima tema o kojoj ti nešto ne znaš?Kwedi

    Možda, i to je diskutabilno. :wink:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    uvijek bio, zato se i bojim pokazat na druženju forumaša, ne bi vjerovali koja faca se skriva iza ovog profila :rofl: :rofl: :rofl: .
  • marcio amoroso
    33.8k

    Zato smo spremni poslati auto po tebe, sve nas toplo zanima kakav se lik krije iza ovih upisa :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Navijač je Tzv. Kafanski intelektualac

    Izbori su 3.11
  • Majki2111
    2.8k
    Nije problem ni imati misljenje,svatko ima pravo na istoInfinity
    Auf, nemojmo tako daleko ić... Treba usporit malo sa takvim izjavama.

    Uzitak je reci 'boli me k* za te stvari' i nastaviti s pustanjem mozga na pasu, a umjesto toga sam se mogao prepirati oko neceg na sto ne mogu ni utjecati.Infinity

    Ljepše nisi mogao reći. Potpis. :ok:
  • deda
    29.5k
    Jadna je ova civilizacija kad za najvažnijeg čovjeka na svijetu imaš izbor između Trumpa i Bidena. Ne bi ni jednom dao da mi čuva bicikl. Prvom zato što bi ga ukrao, drugom zato što bi mu ga ukrali.
  • Infinity
    15.4k
    Auf, nemojmo tako daleko ić... Treba usporit malo sa takvim izjavama.Majki-Papi2111

    Aj nemoj mi sad reci da neki ljudi nemaju pravo na misljenje. Misljenje u sustini ne znaci nista. Reci da netko nema pravo na isto i da te banujem. Pa to je vrhunac necije gluposti na ovom forumu. Cuj, netko da nema pravo na misljenje. Zasto? Argumentiraj mi.
  • Bosna86
    11.6k
    Jadna je ova civilizacija kad za najvažnijeg čovjeka na svijetu imaš izbor između Trumpa i Bidena. Ne bi ni jednom dao da mi čuva bicikl. Prvom zato što bi ga ukrao, drugom zato što bi mu ga ukrali.deda

    Biden je 40+ godina u vladi.... Bio je zamjenik crnog predsjednika 8g i za sve to vrijeme nije uspio riješiti problem rasne nejednakosti, a to mu je glavna tema kampanje.... Postavlja se pitanje ako to nije uspio za 40 g kako će mu onda poći za rukom za 4 g.... Situacija je otprilike ista da se Jandrokovic kandidira za premijera i da mu glavna tema bude rješavanje korupcije i pravosudja

    Najveći Trumpov minus je zdravstvo koje on ne namjerava riješiti... U mojoj zgradi živi bračni par u 50ima koji ide dvaput godišnje u Budimpeštu da poprave zube... povratne avionske karte, 7 dana hotela i svi troškovi zubara ih ispadnu nekoliko puta jeftinije nego da to rješavaju u Americi... To je nenormalno bolesno

    Postavlja se pitanje kako će se rješiti ova situacija sa coronom.... Po svemu onome sto nas uče u školi, kada netko ‘’nastanca’’ toliku količinu novca, taj novac vrijedi jednako kao i wc papir.... Dolar ne da nije pao, nego ima tendenciju rasta

    Summa summarum... Mlade osobe bi trebale glasati za Trumpa jer s njim imaju veće šanse zaraditi ozbiljni novac zbog toga sto je utjecaj države pod njim minimalan, a stare bi trebale glasati za Bidena zbog socijalne i zdravstvene sigurnosti.... U Americi situacija potpuno suprotna i ajde onda budi pametan i nešto logično zaključi.... Jednostavno se ne treba s tim zamarati
  • Majki2111
    2.8k
    Čisto iz količine informacija o nekoj temi koje znam. Nikad si neću dati na pravu da imam mišljenje o baletu ili o 100 drugih stvari.
  • Infinity
    15.4k
    Ti sebi slobodno uskracuj misljenje, ali drugima ne mozes. Ja ili bilo tko drugi ako ima misljenje o baletu onda ga ima i ne moze mu ga nitko uskratiti. Druga stvar je to sto je necije misljenje bezvrijedno, ali i kao takvo smije postojati. Uostalom, pisemo ovdje svaki moguci dan o nekim taktikama, a koliko to nas ima pojma o trenerskom poslu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.