• NORTE
    8.4k
    nije mi jasan ovaj preklop na sredini, čemu to?Kwedi

    To rade da ne bacaju ostatke odrezane robe za neke druge proizvode, u ovom slučaju iste boje. Moglo bi se to i sretnije riješiti, ali to je njihov problem.
  • ZGV
    3.1k
    ova polo majica sa slike Petkovića u avionu je odlična. Mislim da takve imaju ali u dječjim veličinama.
    Meni je adidas super brend i volim ga nositi, dres od prošle sezone je top i imam ga doma, no od ove sezone je užas.
    Svake godine druge stvari izbacuju.
    Trenirke od prošle i pretprošle godine i trening hlačice isto odlična roba, tak da je malo pretjerano generalizirati da sve ne valja.
  • Dino
    2.1k
    Meni se cini da je najveci razlog bolje prodaje (pored fan shopova) to kaj se navijaci, a pogotovo klinci, vise pale na Adidas neg na Diadoru iako je Diadora po mom misljenju bila kvalitetnija.

    Adidas je jednostavno ime koje ne proizvodi sam dresove, vec sve zivo kaj se tice sporta, a cak i van tih okvira, stoga jedno vuce drugo. “Aha, kupio trenirku u Adidasu i super je, mora bit da su i ostale stvari dobre, a i pored svega neki tam poznati reper nosi isto to.”

    Naravno da bi i ja vise volio neki brand tipa New Balance koji bi nam stvarno stavio artikle po zelji, al sve mi se cini da su takvi ljudi manjina medu kupcima.
  • NORTE
    8.4k
    navijaci, a pogotovo klinci, vise pale na Adidas neg na Diadoru iako je Diadora po mom misljenju bila kvalitetnija.Dino

    Dinamo je bio i 5 godina u Pumi (koja je super) bez ijednog fan shopa.
  • Dino
    2.1k

    Ma jasno, Diadoru sam naveo jedino ko primjer.

    Fan shop je takoder vazan faktor bolje prodaje. Medutim, osvrnuo sam se u ovom slucaju iskljucivo na brend.
  • LM1995
    1.6k
    Bok svima! Kupujem Dinamo i BBB šalove. Trenutno u kolekciji imam 67 šalova. Tko god ima bilo koji šal molim da mi pošalje fotku porukom. Ako ga nemam kupujem ili dajem nešto u zamjenu (imam 10-ak dresova, šalova, šalova stranih klubova itd.). Hvala! :)

    Ps. Stavio sam post ovdje jer mi se cini da je tema “Kolekcionarstvo” vise-manje propala.
  • r1oma
    1.5k
    35 kn.
    d2xscczufcfdnh15.jpg
  • Markelo
    2.3k
    Vidim da su smanjili grb na novim maskama za lice
  • Infinity
    14.9k
    Stigle nove maske

    ema8zp1b30shk17v.jpg
  • Papastrumf
    9.1k
    Puno bolje.
  • deda
    26.3k
    Puno, puno, puno. Ono je bilo strava. Mada bi ja najradije malo "d" u obje varijante.
  • gio
    101
    Puno bolje ali po meni bi bilo ljepše s jednim grbom
  • Papastrumf
    9.1k
    Ima i s druge strane? :down:
  • Nolifer
    5.9k
    a jel ko registrirao ovo?

    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/racunalo-avenio-progamer-dinamo/

    Avenio ProGamer Dinamo Intel Core i5 9600KF 3.70GHz 16GB 1TB SSD W10P AMD Radeon RX 590 8GB DDR5 P/N: 02241741

    Procesor: Intel Core i5 9600KF 3.70/4.60 GHz (9MB cache) Coffee Lake – 6 Cores / 6 Threads
    Hladnjak za procesor: RGB 120mm
    Radna memorija: 16GB DDR4 2666MHz
    Grafički sustav: AMD Radeon RX 590 8GB GDDR5
    Tvrdi disk: 1TB SSD SATA
    Optički uređaj: nema
    Mrežna kartica: da (Gb LAN)
    Portovi: 2x PS/2, 1x DVI-D, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 2x USB 2.0, 5x USB 3.0/3.1/3.2, 1x USB Type C, 1x RJ-45 LAN
    Kućište: Midi tower tempered glass (4x 120mm RGB ventilatora)
    Napajanje: 600W 80+ Bronze
    Tipkovnica i miš: ne
    Operativni sistem: Windows 10 Professional 64-bit
    Dimenzije: 471x 221 x 440mm
    Jamstvo: 36 mjeseci

    7.499,00kn
  • Eduardo
    16.8k
    ima i ovaj - 'RAČUNALO DINAMO BACK TO SCHOOL' - 4.199kn

    LINK

    Konfiguracija:

    Procesor: Intel Core i3 9100F 3.60GHz (6MB cache) Coffee Lake – 4 Cores / 4 Threads

    Radna memorija: 1x 8GB DDR4 2400MHz (proširivo do 32GB)

    Grafički sustav: nVidia GeForce GTX 1650 SUPER 4GB GDDR6

    Tvrdi disk: 240GB SSD SATA + 1TB HDD SATA

    Optički uređaj: nema

    Mrežna kartica: da (Gb LAN)

    Portovi: 1x PS/2, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 4x USB 2.0, 4x USB 3.0/3.1, 1x RJ-45 LAN

    Kućište: Midi tower (ugrađena 2x 120mm ventilatora)

    Napajanje: 550W

    Tipkovnica i miš: ne

    Operativni sistem: FreeDOS

    Dimenzije: 447 x 216 x 413mm
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.