• NORTE
    8.9k
    Jednom su stavili u prodaju identičnu stvar kao iz Ilice.
  • Rama86
    36

    Pa neka je logika da i u ovdje upitam pa ako netko zna zna il?


    Hvala
  • ZGV
    3.1k
    Idiot od vlasnika mora to podhitno maknut iz prodaje iz svog dućana CSV.
  • Kwedi
    3.8k
    GE0655_front-1.jpg

    ovo je kao za klince.

    grozno.

    prvo ovaj znak sastrane užas, al nije mi jasan ovaj preklop na sredini, čemu to?
  • Eduardo
    17.1k
    Osobno mi znak ne smeta, ali ovaj preklop, šav ili što već stvarno čini nakaradu od majice.
  • nkdz
    829
    Znak mi nije toliko problem koliko debilni preklop i jeftina naljepnica umjesto prišivke grba
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Podsjeća na domaći dres iz sezone 2012/13

    Samo ima ovaj preklop na kojem je addidas a i zbog tigs puma skinita sa desnog djela na prsima.+ 3 zvjezdica na grbu.
  • xavier
    11.1k
    S ova dva dijela mi na prvu izgleda kao haljina, a ne dres. A zašto Adidasov znak zauzima pola dresa, to mi je još manje jasno.
  • Infinity
    15.1k
    To nije dres, to je trening majica za omladinske ekipe.
  • Guinness
    1.9k
    To nije dres, to je trening majica za omladinske ekipe.Infinity

    Bilo kako bilo, adidas je za sad nadaleko najgori od svih što smo imali.
    Uz izuzetak prošlogodišnjeg domaćeg dresa sve ostalo je bilo za zaborav.
  • Dudu
    2.6k


    Malo pretjerana tvrdnja, osobno sam kupio par proizvoda, dres i trenirka od prošle godine, meni su prelijepi. A sveukupno ruše rekorde po prodaji artikala otkad je Addidas sponzor, čak je i Addias morao povećati naknadu jer su se i oni iznenadili da ide tako dobro..

    Ne bih ni ja nikad kupio ovu majicu iznad koju komentirate, ali nekom je možda dobra.

    Čekam da izađe u webshop ova polo majica, meni osobno izgleda predobro:

    petko_u_avionu_za_cluj.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    ruše rekorde po prodaji artikala otkad je Addidas sponzor,Dudu

    ruše rekorde jer postoje konačno dva fan shopa i rezultati kluba zadnje dvije godine su u prosjeku jači nego zadnjih pola stoljeća, ne zbog adidasa.
  • Guinness
    1.9k
    Malo pretjerana tvrdnja, osobno sam kupio par proizvoda, dres i trenirka od prošle godine, meni su prelijepi. A sveukupno ruše rekorde po prodaji artikala otkad je Addidas sponzor, čak je i Addias morao povećati naknadu jer su se i oni iznenadili da ide tako dobro..Dudu

    Pretjerana zbog?

    To je moje osobno mišljenje.
    Kolekcionar sam dresova nošenih na utakmici i imam dosta dresova bilo diadora, puma, umbro i sad adidas(uz ovaj najnoviji domaći)...
    Osvrnuo sam se na izgled i dizajn dresova te dodatne artikle koji praktički ne postoje ili su zastarjeli i isti se koriste po dvije sezone.
  • xavier
    11.1k
    A sveukupno ruše rekorde po prodaji artikala otkad je Addidas sponzorDudu

    Kako su ti i ostali napisali, nije to većim dijelom zbog Adidasa nego zbog sasvim drugih stvari. Po tvom ispada da prije ništa nije valjalo, a onda je došao Adidas, napravio sjajne proizvode i zato prodaja ide kao luda.
  • Dudu
    2.6k
    Krivo ste svi shvatili. Lik je napisao da nijedan proizvod Addidasa nije vrijedan kupnje, samo konstatiram da ne bi produžili ugovor s Dinamom i podebljali ugovor da se ti "ružni" Adiddas proizvodi ne prodaju.

    A sad da li bi rezultati bili bolji ili gori da je sponzor Umbro, Diadorora, Nike ili netko peti. U to ne ulazim, samo kažem da su trenutno zadovoljni i Dinamo i Addidas suradnjom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.