• Eduardo
    16.8k
    Ima i s druge strane? :down:Papastrumf

    image.jpg
  • og1986
    2.9k
    Napokon su napravili dobre maske. :up: Već naručene.
    Bolje nego prethodne.
  • Neki tip
    18.3k
    Jesu bolje neg prethodne, al ne kuzim kak netko ne vidi da je bolje grb samo na 1 strani..

    Ovak izgleda pomalo kao obrazi koji su se "zacrvenjeli". Ili našminkana mama na dječjem crtežu.

    Al ok, nosivo u svakom slučaju.
  • Nino Bule
    10.7k
    Do pete verzije ce valjat
  • ZGV
    3.1k
    Kakvi su to idioti za dizajn, marketing itd... tog nema nigdje.
  • Eduardo
    16.8k
    Planirao sam uzeti neki laptop u nekoj bližoj budućnosti, ali opasno me intrigira ovaj PC. Trenutni mi nije u najboljem stanju pa kombinram nešto. I dalje sam bliže laptopu pošto mi pruža više mogućnosti, posebice jer je prenosiv, ali ovo mi stvara nedomicu.

    Može netko tko se više razumije u konfiguracije napisati koju riječ o ovoj mašini?
  • agramZ
    2.2k
    ove gotove kompjutere se jednostavno ne kupuje. odi na neki forum gdje im kazes budzet pa ce ti ljudi sloziti konfiguraciju koja valja. nije tesko sklopiti pc, ali ako se bojis bolje ti je uzeti laptop. bilo koji thinkpad, ne mozes pogrijesiti.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    ove gotove kompjutere se jednostavno ne kupuju. odi na neki forum gdje im kazes budzet pa ce ti ljudi sloziti konfiguraciju koja valja.agramZ

    Upravo to za 7 i pol k. kuna se može sklopit mašina i za općenito rad i za video igrice :wink:
  • über alles
    1.4k


    Za ovih 7500 dobijes gold standard napajanje,ram sa puno vecim taktom od 2600mhz,bolju graficku(neku nvidiu u tom rangu),a ni ne pise koja je maticna ploca u konfiguraciji ,a to je doslovno srce sistema jer sve druge komponente idu na nju.


    Ak te zanima reci za kaj ti treba i okvirni budget ,pa ti ja slozim nekaj.
  • r1oma
    1.5k
    Nije losa, ali su trebali nekako drugacije iskombinirat to s grbom
  • r1oma
    1.5k
    Ne mogu pogodit pa to je nevjerovatno :lol:
  • Eduardo
    16.8k
    hvala, momci. Već sam dobio neke poruke u inbox, ako bude što trebalo budem se javio. :up:
  • deda
    26.3k
    Pokušavam naručiti masku, karte, set olovaka pa mi kaže da su nedostupne ????
  • og1986
    2.9k

    Maske nedostupne ?
    Ja sam ih naručio nakon što su stavili objavu na fejsu. Nije valjda da su brže planule.
  • Infinity
    14.9k
    Kad ste vec postavili kompjutere. Danas sam vidio ovo. Ima i za xbox. Mislio postaviti i zaboravio. Palo mi nesto napamet da im pogledam shop i imaju ekstra stvari. Ona tri kriza xxx su im marketinski poguranac za nepovjerovati. Tako prepoznatljiv i tako jednostavan simbol koji i da zelis unakaziti na nekom artiklu jednostavno ne mozes.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.