• Bosna86
    11.7k
    https://m.youtube.com/watch?v=5ndRohsGelM

    Meni osobno, jedan od najjačih videa na ovu temu... Uvijek me nasmije
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Leipzeig će aman krenut od nas kupovat i to dobrim, samo još čekam da krenu i naše dobavljače lopti :roll: .
  • Infinity
    16.4k
    Mozda naidjem na osudjivanje, ali ne bih se nesto ljutio ako nam Petkovica uzmu. Nadam se da cemo dobiti boljeg igraca kasnije, ali i neki slabiji ce pruziti vise nego ovakav Petkovic. Nit moze trcat, nit mu se da. Davi loptu i vadi mi zivce. Gavru i Komnena bih gledao prije nego njega u formi u kakvoj igra trenutno.
  • og1986
    2.9k

    Slažem se. A i ima 25 godina, tako da ako želi nešto napraviti bolju karijeru u ligi petice, vrijeme mu je.

    Ako nemogu u Dinamu valjda će ga tamo motivirati za bolju igru.
  • xavier
    12.1k
    A i ima 25 godina, tako da ako želi nešto napraviti bolju karijeru u ligi petice, vrijeme mu je.og1986

    Mene uvijek fascinira ta briga za igrače kojima je "vrijeme da naprave karijeru u ligama petice". Zašto bi navijač Dinama razmišljao o tome?
  • og1986
    2.9k

    Pa kad već se šeta kada igra za Dinamo i vidi se da ga boli ona stvar, neka ode negdje gdje će imati tu svoju "motivaciju", a ne da guši druge igrače u Dinamu.

    I ja bi bio sretan kada bi igrači ostajali do kraja karijere i igrali punim plućima za Dinamo, sa igračke strane većina ih želi atraktivnije lige, pa ako je on jedan od ovih drugih neka ide.
  • Krizy
    43.6k
    TuttoMercato: Bologna želi Menala.
  • deda
    32.7k
    Nek daju 5 milja i njihov je :wink:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Nadam se da cemo dobiti boljeg igraca kasnije, ali i neki slabiji ce pruziti vise nego ovakav PetkovicInfinity

    Recimo Čolak (hipotetski jasno) nema taj Petkovićev potez i zadnji pas koji Petković ima vrhunski, ali Čolakov voljni moment i pošteni pristup može od Čolaka napraviti mini Mandžukića.

    Sad pitanje je da li Dinamu više treba centarfor egzekutor tipa Čolak ili centarfor savršene kontrole i zadnjeg pasa tipa Petković.
  • deda
    32.7k
    Postoji i interes Aston Ville za Oršića samo da notiram.
  • Neki tip
    21.3k
    Sad pitanje je da li Dinamu više treba centarfor egzekutor tipa Čolak ili centarfor savršene kontrole i zadnjeg pasa tipa Petković.Mali dioničar

    U igri u kojoj krila ili ne postoje kao takva ili nemaju važnu ulogu, a što će izgleda kod Mamića u odnosu na Bjelicu biti slučaj, onda je "Čolak" (takav tip napadača) logičniji izbor od Petkovića.

    Da se razumijemo, Petka u kombinaciji s Oršićima i Olmoima bih gledao 100 godina i ne bi mi dosadio, ali slijedi nam drugačiji tip nogometa, a i Petko nažalost ima nešto drugačiji pristup..
  • xavier
    12.1k
    Nekako mislim da će Miško puno previše tražiti za Čolaka...inače bi se to više nego lako riješilo kompenzacijom jer mi imamo puno igrača viška, a Rijeka ima puno rupa koje mora zakrpati, ali čini mi se da je Miško u fazi kad mu treba isključivo keš.
  • Infinity
    16.4k
    Jel mozemo dobiti za Petka 7-8 milijuna? Ako mozemo onda mi za Colaka nije puno dati 3-4, mada za te pare mozemo mozda dobiti i boljeg od Colaka, pogotovo ako je slobodan pa te pare kompenziramo kroz placu. Naravno da teta u knjigovodstvu drugacije razmislja i ima druge racunice, ali govorim da bi mi to bilo OK. Prije godinu sam pljuvao tog Colaka, Petko mi je bio Bog i vise od Boga, al Petka danas boli k* za nogometom ili mozda samo za Dinamom. Ne moramo dovesti nikog, smatram da bi i Gavro i Andric lakse disali kad bi ovaj otisao, jer bi imali sigurne dodatne minute, osjecali bi se bolje, potrebnije i vjerujem da bi nam pruzili vise nego sto nam Petkovic sad pruza. A on nek ide i u Luch Energiju, briga me i koliko ce zaraditi i kakav ce nogomet igrati i koliko ce koristiti reprezentaciji i slicno. Sretno mu bilo, nek zabije 100 komada u LP za Real ako koze i ako mu se da.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne moramo dovesti nikog, smatram da bi i Gavro i Andric lakse disali kad bi ovaj otisao, jer bi imali sigurne dodatne minute, osjecali bi se bolje, potrebnije i vjerujem da bi nam pruzili vise nego sto nam Petkovic sad pruzaInfinity

    ja zaista ne znam kaj to može Andrić pružiti u Dinamu.

    u Inkeru na proljeće nije bio u stanju dominirati, a ispali iz lige.

    ako je potreban za penale, sve pet al za manje pare mogu ih i ja pucat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions