• Infinity
    16.4k
    Za prihvatljivu lovu bi im bio skaut. Prebolio bi i prozivanja na zoni kad promasim s pojacanjem :lol:
  • Bosna86
    11.7k
    Nek i krade, al’ nek je nas :smile:
  • Infinity
    16.4k
    Ne, ne. Ja bih se stvarno potrudio i dao sve od sebe ako bi to obavljao, kao i za svaki posao koji obavljam. Naravno, u svakom poslu se grijesi, nema tog skauta koji nije pogrijesio pri procjeni igraca, pa bi onda logicno ocekivao ljutnju navijaca. To da lezim i uzimam pare iz Dinama i da svjesno znam da ne obavljam posao vrijedan tih para? Neka, hvala. Nisam neka moralna vertikala, al najdraze su mi one pare koje zaradim.
  • Kwedi
    3.8k
    Skautiranje danas direktno od kluba nema smisla i to su pozicije eventualno za područje Hrvatske i prostor Juge.

    Sve ostalo je na relaciji dobre suradnje s agentima i kontaktima; Dinamo i Đikić kao super model suradnje i promašaji npr. Hajduk s Kosovarima di su zadnjih godina toliko no name likova dopeljali u mlađe kategorije ili bekavce, a ono promašaj do promašaja.

    Ovo kaj danas Dinamo radi s BeHa područjem (a nisu Krpić, Pandža i Brkić kategorije) kroz Gojaka, Hodžića pa i ove dijasporce ala Izet, Dilaver je vrlo dobar cost-benefit u odnosu na prije desetak godina kad se vuklo južnoamerikance od kojih svaki treći-četvrti uspije bit solidan ili vrlo dobar
  • Kwedi
    3.8k
    Ja bih se stvarno potrudio i dao sve od sebe ako bi to obavljao, kao i za svaki posao koji obavljam.Infinity

    Naši klubovi ti imaju suradnju s no name ljudima koji imaju sasvim desete regularne poslove koji prate sve treš lige, od Afrike, Azije di su jeftina područja i rade selekcije te filtriraju klubu, a onda ako koji se dovede - ti dobiš dio provizije
  • Infinity
    16.4k
    Naši klubovi ti imaju suradnju s no name ljudima koji imaju sasvim desete regularne poslove koji prate sve treš lige, od Afrike, Azije di su jeftina područja i rade selekcije te filtriraju klubu, a onda ako koji se dovede - ti dobiš dio provizijeKwedi

    Zanimljivo. Znam da ima tih nekih suradnji, ali sam mislio da su to ljudi koji imaju neku agenciju ili slicno. Nije mi padalo napamet da recimo ja sutra mogu ostvariti neku suradnju s nekim klubom ili klubovima. Nacin isplate mi djeluje posten. Nema para bez posla.
  • Kwedi
    3.8k
    znači, ti pratiš npr. prvenstvo Kameruna. Računaš da buš našao novog Kwedija ili Chagu.

    Vidiš da postoji tamo neki Kurco Dokoljenoua, ima statistiku 20 golova i 10 asista, preko streama gledaš ligu, bilježiš kakav mu je pas, prvi dodir, koja je jača noga, kakav je u U19 i na kraju pošalješ neki njegov nogometni CV prema Dinamu pod uvjetom da i ti misliš kako bi on mogao biti zdrava verzija Ohandze te da bi za početak bio sjajan u Dinamu 2.

    Oni te otkantaju,al ti opet možeš tog istog ponuditi Slaven Belupu pa do najnižih liga.

    Nisu bezveze u seoskom fudbalu u Hrvatskoj po nekim petim ligama razno razni Brazilci, Obalobjelokoščani, Alžirci, Kurdi i slični.

    Danas, skoro svako selo u nekom rangu ima tak nekog musavog i čađavog,a dolaze tako na preporuku.
  • Kwedi
    3.8k
    Inače kraj živog Joze Šimunovića koji bi mogao u Osijek, Dinamo ga ne dovede... :cool:
  • Infinity
    16.4k
    živog Joze ŠimunovićaKwedi

    Zivog, zivog, al ne kaze se dzaba 'ziv i zdrav mi bio'. Jozu toliko muce ozljede da ne znam ni sta ce Osijek s njim.


    Sto se skautiranja tice, vjeruj da cu razmisliti ozbiljno. Samo me zanima sta ce biti ako im ja predlozim tog igraca, oni ga dovedu i ja ne dobijem nista? Kako se to regulira? Pravno gledano, nemam ja tu bas nekih prava, ali isto tako oni s druge strane ne zele izgubiti mozebitni jako dobar izvor informacija. Sve je to na povjerenje.
  • LovroZG
    1.3k
    Sto se skautiranja tice, vjeruj da cu razmisliti ozbiljno. Samo me zanima sta ce biti ako im ja predlozim tog igraca, oni ga dovedu i ja ne dobijem nista? Kako se to regulira?Infinity

    Pa jebemu mater, barem se to zna regulirat u Dinamu. Potpišeš ugovor s igračem da ćeš mu uzet pol plaće do kraja živita, a zauzvrat ga uvalit u Dinamo. Onda se javiš klubu, kažeš da imaš dobrog igrača i tražiš proviziju. Opet se potpiše neki ugovorčić i onda ide igrač na probu pa ako prođe prođe. :halo:
  • Infinity
    16.4k
    Mogao bi i neki rostilj za ekipu sa zone organizirat na svom otoku dogodine :lol:
  • SAS1987
    14.7k
    Potpišeš ugovor s igračem da ćeš mu uzet pol plaće do kraja živita, a zauzvrat ga uvalit u DinamoLovroZG

    I jos mu uzmes dokumente.. Da ih ne izgubi slucajno :rofl:
  • Bosna86
    11.7k
    I jos mu uzmes dokumente.. Da ih ne izgubi slucajnoSAS1987

    Od dodatnih usluga uvijek se može ponuditi i razgledavanje grada iz gepek perspektive
  • Infinity
    16.4k
    Plivanje u Jadru je isto popularna atrakcija
  • Neki tip
    21.3k
    Od dodatnih usluga uvijek se može ponuditi i razgledavanje grada iz gepek perspektiveBosna86

    Pih, baš ste nerazumni, ne cijenite studiozan, multidiscipliniran pristup.
    Valja provjeriti kakav je čovjek pod pritiskom (psihološko testiranje), podnosi li dobro mučnine (zdravstveni element), kako se snalazi u malom prostoru (to je važno za svakog nogometaša), je li ponizan (Dalić je dokazao važnost).
    Ukratko, da ne nabrajam ostale benefite, gepek pripreme su sjajan test dometa jedne karijere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions