• Dragon1Warrior123
    3.3k
    Dvije milje za Majstorovića kojeg smo im prodali prije dvije godine ispod cijene debelo... Taman kad sam mislio da sam sve vidio, oni me opet iznenade sa glupostima. Dobro da su nas odbili, 2 milje za njega ne bi dao nikad, pa ni tad!
  • xavier
    12.1k
    Šuška se da je Osijek uz 2 milijuna eura tražio i jednog ili dva igrača. Ne smijem ni napisati kojeg jer mi sama ideja zvuči presmiješno i ne mogu shvatiti otkud Osječanima ideja da bi ga Dinamo uopće razmislio dati bilo kome ili da bi on pristao otići u Osijek.
  • Infinity
    16.4k
    Nije nista novo da neki klub proda igraca i kasnije istog kupi skuplje. United je Pogbu dao besplatno, pa iskesirao za njega preko 100m eura kasnije. Ja osobno mislim da Majstorovic nama ne bi bio od neke pomoci, ne bih razmisljao o njemu ni da je besplatan.

    I cudi mi te pretjerana posveta iskljucivo domacoj ligi. Cudi me da Dinamo vani ne trazi kvalitetna rjesenja.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ma meni je više čudno da nema neku buy back clauzulu, plus 2 milje za igrača njegove kvalitete je ludost. Ja bi radije probo onda dovest Jedvaja za nešto više kojeg onda kasnije vjerojatno možeš prodat opet za ok novce, ali to bi valjda bilo prelogično za Dinamo...
  • Neki tip
    21.3k
    Ja bi radije probo onda dovest Jedvaja za nešto više kojeg onda kasnije vjerojatno možeš prodat opet za ok novce, ali to bi valjda bilo prelogično za Dinamo...Dragon1Warrior123

    A čini ti se logičnim za Jedvaja? Jedva dočekao otići, nije sasvim zasjao, ali sigurno nije ni propao kao neki drugi. Ima neko ime u Bundesligi i čisto sumnjam da mu se vraća u HNL.
  • Nino Bule
    13.8k
    Naravno ne treba mi se vjerovat ali ja sam cuo iz provjerenih izvora da se radi o 1 mil eura i da je to vec prije dogovoreno za ovu zimu, ali valjda zbog moguceg odlaska dilavera i gvardiola ce odma to odradit. Najveci problem osijeku je sto majstorovic zeli ic i nemaju neku poziciju za pregovaranje.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Koliko sam skužio lik je prebačen u drugu momčad i nije da ima baš najbolji status. Plus ja opet vjerujem da je Dinamo privlačniji od klubova donjeg djela Bundeslige koji bi ga možda doveli. Sad pitanje je dal se želi vratiti, ali ako ne želi onda nam treba netko drugi jer Majstorović nema kvalitetu po meni da pravi razliku u Dinamu. Ako dovodimo zamjenu za Dilavera treba nam bolji igrač, ne igrač iste ili možda i lošije kvalitete...
  • Nino Bule
    13.8k
    Majstorovic dolazi bit klupa, minimalno KTC i Peric su ispred njega a ovisno sta se dogodi s dilaverom i gvardiolom, to jest ako oba odu, dolazi sigurno jos jedan stoper.
  • deda
    32.7k
    Meni nije jasno po stoti put što je radila skautska služba koja znači od siječnja nije uspjela dogovoriti dolazak niti jednog igrača. Ne računam u ovo Loksu naravno.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Šta je radila, ništa ko i uvijek. Mi ko da ni nemamo scoutsku službu budimo realni. Ako nam je Vlak glavni scout onda nema potrebe za daljnjom raspravom...
  • Kwedi
    3.8k
    Skautska služba je definirala pet desnih bekova pod profi ugovorom :heart:
  • deda
    32.7k
    Imamo i lijevih 5 no svi su za kujac
  • Kwedi
    3.8k
    I još Šporke kalkuliraju kak je Leovac na meti AEK-a.

    Makar, ja personalno bi vratio Pivarića ak nije neki nabrundani ugovor.
  • SAS1987
    14.7k
    Vlak glavni scoutDragon1Warrior123

    Slepička. Ne trebam ništa više pisati.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    SlepičkaSAS1987

    Ajde makar nije Sivonjić...

    Leovac na meti AEK-aKwedi

    Ne znam kako drugi, ali meni bi ovaj potez bio sa konja na magarca,jedino ako nije mnogo bolja lova tamo nego u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions