• Kwedi
    3.8k
    ↪Kwedi
    Usrala se Europa od velikog Kadziora... Eno ih još se tresu
    Carrasco

    kad gore nabrojani zajedno u dinamu skupe 21 gol i 22 asista, onda možemo diskutirati
  • xavier
    12.1k
    Hahahaha evo i Indexa... " Dinamo prodao ključnog igrača za siću "Carrasco

    To je već ispravljeni naslov. Prvi, što se može vidjeti iz linka, je glasio:

    "Dinamo prodao ključnog igrača u pola cijene"
  • Neki tip
    21.3k
    Meni je ovo ko prodaja pouzdanog obiteljskog automobila starog, recimo, 10 godina, sa 150 000 km kojemu znaš sve vrline i mane, za 6 000 Eura, a da pritom nemaš za novi auto, nemaš čak ni za rabljeni s garancijom, tipa 4 godine i 60 000km.

    Nego eto, našao si relativno povoljno kod lokalnog dilera mlađi model s nešto boljim performansama, ali pojma nemaš hoće li te dobro poslužiti. Možda hoće, a možda si i bacio novac i ostao bez dobrog auta.

    Taj rizik ima smisla, ako si i sam diler autima pa moraš malo i riskirati. Ako te pritom zaboli za obitelj i njene potrebe, onda je ovo skroz smislen potez.
  • Krizy
    43.6k
    Istina, možda Oršić napadač kao u SN za danas i kod Bjelice u LP-a. Kljunin romb nekada :sweat:
  • deda
    32.7k
    4-4-1-1 :wink:
  • xavier
    12.1k
    Pa s obzirom da centralnih veznih ima dosta, ne bi čak ni bilo toliko iznenađenje:

    Oršić Petković
    Majer
    Ivanušec Gojak
    Ademi
    Leovac Dilaver KTC Stojanović
    Livaković

    Jedino što su onda kupovali Kastratija...

    EDIT

    Trebali su biti raspoređeni u 4-1-2-1-2, ali ih je sve gurnulo na lijevo.
  • deda
    32.7k
    Za anl
  • Carrasco
    4.1k
    Ja sam zabrinut sad. Stvarno ne znam kako ćemo osvojiti HNL bez ključnog igrača.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Evo sad čitam i eto nevjerica, u jebeni Eibar za 2 jebena milijuna, tipični posao udbaške braće Glavi....pardon Mamić... prva ponuda koja stigne da je preko milijun za bilo kojeg igrača, prodaji ga....

    A to što je za šiptara,bosanca, i spliću pokazao više nego ova sva tri zajedno i bolji od svakog to ništa.

    Sad će ić forsiranje šipšia,nadam se da bu bi dobar inače...

    Izet će ko Bale završit, neće htjet nigdje pa makar ne mora ni igrat , plata ide , a njega zaboli, a Menalo daj da za tebe da griješim, pa od potencijalnog panja postani potencijalni igrač nalik Kadzioru :pray:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jedino što su onda kupovali Kastratija...xavier

    Pa čak i on može igrati tog drugog napadača.
  • xavier
    12.1k


    A i to što kažeš. Iako mislim da neće biti ovakve formacije niti je formacija razlog za ovu prodaju.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bjelica je razbio Atalantu upravo sa tom formacijom. Tko zna šta će biti.
  • xavier
    12.1k


    Kak s tom? Ja sam stavio 4-1-2-1-2. Znači 4 obrambena u liniji, 4 vezna u uskom rombu i 2 napadača, a Bjelica je Atalantu razbio s trojicom u zadnjoj liniji. 3 stopera + 2 bočna.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Da, ali su Petko i Orša igrali naprijed. Na taj napadački segment sam se referirao.
  • Navijač Dinama
    8.3k


    Vizualni prikaz je pokazao 4-3-3 formaciju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions