• Navijač Dinama
    8.3k
    14p7uhk00i596z58.jpg
    Ma da to je u teoriji ovako bilo, u praksi drukčije.
  • xavier
    12.1k
    Da, ali su Petko i Orša igrali naprijed. Na taj napadački segment sam se referirao.marcio amoroso

    To da :up:
  • xavier
    12.1k
    Vizualni prikaz je pokazao 4-3-3 formacijuNavijač Dinama

    Ma 3-5-2 odnosno 5-3-2 je bilo. Nisu bila četvorica u zadnjoj liniji.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Majer je kod Gračana igrao uz desnu aut liniju. Gračan je išao na kavu preko grane.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Nisu bila četvorica u zadnjoj liniji.xavier

    E pa to. To i kažen u teoriji je ovak vizuala, u praksi pak drukčije malo.
  • Gelipter
    3.7k
    Kadzior igrač prosječne kvalitete uz dobre ubačaje, ali velika požrtvovnost, svugdje ga ima po terenu, a po tome bi se mnogi manekenčići iz kadra mogli ugledati, također odličan asistent. U svakom slučaju vrlo zahvalan igrač. Ali jbg kaj to vrijedi kad je iz Bjeličinog ešalona i ne uklapa se u kadrovske "planove" braće Dalton. Šteta.
  • Crusades1986
    12.5k
    Mene samo živo zanima kak možeš kupit Belog za 3 milje, a Kadziora dat za 2 milje.
    Ah da, money laundering...
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Meni ovo nekak izgleda da je Tolić bio doveden da zamjeni njega, a ne da bi igrao u vezi. Kadzior nam neće previše falit po meni jer je užasno limitiran (što se vidjelo po njegovom ne igranju u Europi), plus ne znam kako vama, ali meni je užasno išao na živce sa svojim pretjeranim simularianjem i valjanjem nakon najmanjeg kontakta ko da ga je neko udario palicom a ne lagano dotaknuo...

    Hvala mu za dobre utakmice koje je igro kod nas i sretno mu dalje, ali mi možemo i moramo naći boljeg igrača na njegovoj poziciji (pogotovo sad kad nemamo više trenera koji može najviše izvuć i iz onih prosječnih igrača...)
  • Mali dioničar
    15.3k
    da je Tolić bio doveden da zamjeni njega,Dragon1Warrior123

    Tolić desno krilo?
  • Carrasco
    4.1k
    Jbg, možda im smeta Neymar zbog toga, ali ne i veličanstveni Damian strah i trepet u Europi Kadzior
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Igro je to u Lokomotivi ponekad koliko mi se čini i bio solidan. Sad jel sam u pravu ili ne vidjet ćemo po tome bude li se doveo netko.
  • LovroZG
    1.3k
    Teško je reć šta u klubu planiraju, ak uopće imaju plan, al Kądzior stvarno nije nenadoknadiv igrač. Pogotovo za Europu. Brzinu i neki poseban dar driblanja igrača nema, a centaršuteve u Europi baš i nije mogo pokazat jer ga se kvalitetno čuvalo. Cijena je čist ok za njega.

    A 442 bi čak i bila dobra formacija kad se pogleda kolko igrača imamo na kojoj poziciji. Ivanušec i Gojak ko neki box-to-box veznjaci bi mogli proć. Jakiću bi isto ta pozicija odgovarala, ispred imamo Majera i Tolića, a iza zgleda Ademija i Burtona. Možda i Franjića.

    U napadu tak i tak od svih silnih igrača ozbiljnu kvalitetu imaju sam Petković i Oršić. A Kastrati bi zbog svoje brzine mogo bit koristam, sam treba jako puno radit na realizaciji.
  • Crusades1986
    12.5k
    ne razumijem tvoju razinu hejta prema Kadzioru. Kak bi onda trebo pričat o Majerima, Marinima, Halilovićima i Čorićima...
    Dečko ak niš drugo bar se nije šeto po terenu i glumio zvijezdu nego je respektiro klub i dres.
  • Mali dioničar
    15.3k
    i veličanstveni Damian strah i trepet u Europi KadziorCarrasco

    Tebi je jednostavno krivo kaj je Damian napravio bolju karijeru u Dinamu nego Bryan.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nego baš je danas netko spomenuo Messi-a kao pojačanje i odma Kadzior se prodaje i to u španjolsku ligu? Možda zato što smo već u pregovoru s njime? :scream:

    Coincidence? I think not! Sad se moramo pouzdat u Vlaka da će uspjet ispregovarat nešto s Barcom haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions