• xavier
    12.1k
    Što se tiče iznosa, to je realno, nema šanse da bi netko za njega dao više. Što se tiče kluba u koji ide, kako sam više puta napisao, za to me nije nimalo briga. Što se tiče same prodaje, činjenica je da nema kvalitete biti starter za Europi, ali je za HNL jako koristan igrač.

    Definitivno nije nenadoknadiv gubitak, ali teško mi se oteti dojmu da je transfer realiziran kako bi se na obostranu radost (mislim na klub i igrača) riješili još jednog "Bjeličinog" igrača.
  • Dudu
    2.6k
    Razumijem iz njegove pozicije, doveli su Kastratija da bude ispred njega, a i ovako osim u kvalifikacijama nije ni nastupo u grupnim fazama, pa vjerojatno se i njemu išlo, a teško je dobit veću odštetu za njega..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kadzior je zahvalan igrač, ali čak ni kod Bjelice nije imao skoro nikakvu minutažu u europskim tekmama. Neki razlog za to postoji.
  • nkdz
    885
    znaci kao pravo desno krilo bi ostao samo kastrati, a on se jos nije dokazao da moze probijati slozene i pripremljene obrane, vise racuna na kontre koje dinamo u hnl-u slabo ima.
    Po meni debilan potez prodati lika koji je uvijek šutio i radio i imao u domacem prvenstvu odlicne brojke.
    Kak je Neki tip sa Zapada napisao, Kadzior Dinamu vrijedi puno više od tih 2 milje kaj smo dobili.
    Ak ne dodje neko pojacanje ovo je veliki minus jer se Menalo i Marin bolje snalaze na lijevom krilu (makar su i tam ne dokazani)
  • Kwedi
    3.8k
    kondžora mogu bez problema spustiti u vezni red, opet bi imali više koristi u ozbiljnim utakmicama od desetke koja dvije sezone muku muči s trakicom i lasima na glavi dok igra
  • xavier
    12.1k


    Sudeći po dosadašnjim utakmicama i nekim izjavama iz kluba, Lovro je na žalost sad bez konkurencije prvi ofanzivni vezni u klubu što meni osobno nema nikakve logike, ali tko mene pita...
  • Crusades1986
    12.5k
    Nelogičan potez skroz. Na njemu vjerojatno ni u budućnosti nećeš zaraditi više od te 2 milje, znači ne račnaš da mora eskplodirat i igrat vanserijski(što i ne može). A opet imaš neku alternativu za Europu i više nego solidnog igrača u HNLu.

    Na toj poziciji si već maknuo Hajrovića i ostao si samo na Kastratiju koji je za sad potencijal.
  • Kwedi
    3.8k
    prije četiri mjeseca potpisali s Poljakom novi ugovor.


    ma još imaju Atiemwena ko high class igrača, nema straha.

    Marin, Beli, Menalo, Kulenović, Andrić... Europa nek se usere od straha
  • Krizy
    43.6k
    Sad kad Godoya promovira u prvu momčad :rofl:
    Iako bio bi bar na treninzima dosad da se to mislilo a ne po moru
  • deda
    32.7k
    Tko zna kod braće Dalton ništa nije sigurno. Možda reinkarniraju Izeta.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Netko će doći umjesto Kadziora. Neće ostati samo na Kastratiju desno. Marin ili Menalo će biti rezerva Orši i to je to.
  • Carrasco
    4.1k
    Usrala se Europa od velikog Kadziora... Eno ih još se tresu
  • deda
    32.7k
    Nemojte isključiti ni preorijentaciju na igru s dva napadača od kojih je jedno možda krilo. Drugo onda ni ne trebaš skoro.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Čak i to ima logike.
  • Carrasco
    4.1k
    Hahahaha evo i Indexa... " Dinamo prodao ključnog igrača za siću "
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions