• The Undertaker
    5.5k
    Zar nije ukupno 450 000, od toga 150 000 daje Tudor?
  • Crusades1986
    12.6k
    Mislim da je ovako kako kolega Undertaker kaže
    On je riješio trećinu od ukupne odštete.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Osijek- Hajduk 1:2 trenutno(2-0 je vodio Hajduk).

    Nadam se kao i svi X, a može i preokretu osiječana.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja se valjda po prvi put nadam pobjedi Hajduka, pod jedan jer bi to možda značilo da im onaj "trener" ostaje na klupi, a s druge strane je šansa da Osijek napokon bude prisiljen da dovede novog trenera jer im treba očajnički...
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ja se valjda po prvi put nadam pobjedi HajdukaDragon1Warrior123

    Ja ih recimo ne volim, taj klub,mentalitet i sve.Njihovoj pobjedi se jedino nadam samo kad igraju protiv Riječana, donekle sestrice i kad bi igrali protiv nebitno kojeg srpskog/crnogorskog kluba, čak i Fk Sarajeva..

    E sad dolazimo do misljenja i ukusa o kojima se ne raspravlja, tako da ja ovjde povodom toga poštujem tvoje kao i mišljenja i ukus svakoga drugoga. :smile:
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Ja sam "za Hajduk" jedino kad igraju protiv nekih klubova iz susjednih zemalja i u hnlu kad igraju s loksom(kad će više ispast u 2 hnl? :rofl: ).Jedino di mi ih je bilo malo žao je 2016 kad su na penale ispali od maccabija(unatoč tome kaj oni nas zajebavaju radi sheriffa 2010.).No i meni strašno na živce ide taj njihov mentalitet "mi smo najj,ostali su ništa poput nas".Najlipši grad na svitu,najsportskiji grad na svitu,najbolja atmosfera na svitu.I onda nama nekaj vele da smo bahati i uzdižemo sami sebe :lol: .Ovo s atmosferom mi posebno ide na k..ac.Pa mogu navesti barem 20 klubova u Europi sa boljim navijačima.Svaka im čast,žive za svoj klub,ali ne znam zakaj su ostali u Europi,pa i u Hrvatskoj "manje srčani" prema svom klubu?
  • Dudu
    2.6k
    Kako igraju svi nasi propeuropski klubovi, ne bih se iznenadio da svi poispadaju na prvoj prepreci :lol:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Gledam tekmu i iskreno ne znam ko između njih ima goreg trenera. Zamjene, postave, igra, pozicioniranje, Jairo umire na terenu nema energije 15 minuta i tek nakon što ga doslovno grčevi počeli on ga vadi van. Osijek počinje sa 5 centralnih veznih od kojij je jedan Pilj i sa juniorom u napadu (dobro za napad ga nemogu krivit, ali svejedno) Lopa i Pilj nemogu imat mjesta u klubu koji cilja na vrh tablice, kao ni Špoljarić i Jugović. Hajduk bolje da ni ne komentiram... (u stvari spomenut ću samo Jakoliša na beku, ovo ko da gledam FM, a ne HNL normalni lol)
  • Crusades1986
    12.6k
    Ježina službeno u Osijeku.
  • Neki tip
    21.3k
    Ježina službeno u Osijeku.Crusades1986

    Dakle pristao biti rezerva, za razliku od Kahline. Ne znam kako je odradio dionicu u Belupu, ali nekako mi se čini da je ipak ok za prvog golmana u HNL klubovima te razine. Valjda dobio solidniji ugovor.

    Evo prije doslovno par min ažurirali i na TM. :lol:

    Otišao ga onamo pogledat dok sam pisao post i još je bio Belupo, dok sam dovršio, eto ga u Osijeku. :)
  • Crusades1986
    12.6k
    Branio je u 20ak utakmica prošle sezone, 8 puta clean sheet
  • Crusades1986
    12.6k
    Onda Kahlina ili ostaje u Gorici ili ide u Hajduk?
  • Neki tip
    21.3k
    Još skoro 2 mjeseca traje prijelazni rok. Može biti tak kak veliš, a može završiti i u 263 druga kluba. :wink:
  • Crusades1986
    12.6k
    Stalno zaboravim da je ove godine sve pomaknuto za 2 mjeseca, uključujući i prijelazni rok :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.