• xavier
    12.1k
    Kad unutra aklamacijom nikako ne mogu biti.... Googlao sam riječ aklamacija (bodrenje) i još uvijek nisam razumio značenje naslovaBosna86

    Rijec “aklamacija” sam dosad koristio i shvacao kao potvrda, odnosno aklamirati=potvrditi jednoglasno. Mada mi nikak nejde u kontekst ovdje.Dino

    Izabrati nešto ili nekog aklamacijom znači ne koristiti glasanje u smislu glasačkog listića odnosno zaokruživanja nekog i onda prebrojavanje glasova nego da se nešto odluči ili izabere u smislu da netko kaže "tko je za to?" i cijela dvorana digne ruke za taj prijedlog ili počne skandirati da se slaže.
  • Dino
    2.7k

    Hvala :up:
  • xavier
    12.1k


    Ali Mile se ne da s popisa...pretpoziv je tu :cool:
  • NORTE
    11.6k
    Oršić nije dobio ni predpoziv.Mali dioničar

    Zahvalimo Jovićeviću i Zokiju na tome.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Oršić možda nije u nekoj formi,al mogo je dobit bar predpoziv. Šapit je u A1 podcastu na pitanje jel Oršić dobio dovoljno prilika u repki rekao da je,a Orša igrao samo 3 tekme i to su bile većinom prijateljske. Kak je to dovoljno? Po meni se na popisu mogao naći i Tibor Halilović umjesto npr. Badelja koji ne igra trenutno nešto posebno.Halilović je jako podcijenjen.Po meni je i umjesto Škorića puno više predpoziv zaslužio npr. Kolinger iz Lokse.
  • Crusades1986
    12.7k
    Ma tu je nekoliko igraca koji se zovu na racun "starih zasluga"
  • Krizy
    44.3k
    Igrači koji su imali minutažu prošle sezone i novi igrači s kojima se ušlo u sezonu (53 igrača) :


    GK:

    Livaković - #1

    Zagorac - #1

    Josipović - #2

    Horkaš - (Zrinjski, posudba) 


    LB:

    Leovac - #1

    Moubandje - otpisan (?) 

    Daničić - #1/2


    CB:

    Perić - #1

    Dilaver - #1

    Theophile - #1

    Gvardiol - #1

    Lešković - otpisan (?)

    Šutalo - #2

    Soldo - (Belupo, posudba) 

    Milić - #1

    Kim - #2


    RB:

    Stojanović - #1

    Moharrami - #1

    Pinto - otpisan (?) 

    Hrvoj - #2

    Karačić - (Lokomotiva, posudba) 


    DM:

    Moro - (Dinamo Moskva, prodaja) 

    Ademi - #1

    Đira - (Lokomotiva, posudba) 

    Franjić - #2

    Jakić - #1

    Đurasek - (Varaždin, posudba) 

    Knežević - opisan (?) 

    Burton - #1


    AM:

    Gojak -#1 / prodaja (?) 

    Ivanušec - #1

    Majer - #1

    Julardžija - #2

    Duvnjak - #2

    Krizmanić - #2

    Tolić - #1


    LW:

    Oršić - #1

    Marin - #1

    Menalo - #1 / posudba (?) 


    RW:

    Kadzior - #1

    Hajrović - otpisan

    Atiemwen - otpisan (?) 

    Kastrati - #1


    CF:

    Petković - #1

    Gavranović - #1

    Kulenović - #1

    Ćuže - (Lokomotiva, posudba) 

    Baturina - (Ferencvaros, prodaja) 

    Barišić - #2

    Šipoš - otpušten 

    Andrić - #1 / posudba (?) 

    Božić - (Celje, posudba) 

    Tueto - #2 / mislim da će u 2.mjesecu kada postane punoljetan dobiti minute i u 1.momčadi
  • Carrasco
    4.1k
    Zašto ne pošalju Atiemwena na posudbu negdje ako ne računaju na njega? Neće valjda raskinit ugovor kad su ga platili prije godinu dana skoro 3 milijuna eura?
  • Infinity
    16.5k
    Mozda su ga planirali poslati u Lokomotivu opet, ali su ovi stopirali sve dolazne transfere zbog korone. Tesko, jer se vjerojatno ne bi ni vratio u Dinamo, al eto, ne iskljucujem opciju.

    Netko rece da ce Sibenik, Istra i Varazdin traziti igrace pa mislim da bi se tu dalo jako dobro rasporediti nekoliko igraca.
  • Krizy
    44.3k

    Pod otpisan sam mislio da će na posudbu ili prodaju a ne odmah otpustiti. Nisam baš precizirao "otpisan" :smile:
  • Krizy
    44.3k
    347x8tprzuuwk0yp.jpg

    Odbio je mnoge cure u Zagrebu a sad ovo, sumnjivo sumnjivo :joke:
  • Miro93
    2.7k
    Evo sa službene stranice GNK-a. Ne znam tko im vodi rubriku o povijesti, ali mene su malo iznenadili s onim objavama iz povijesti, današnji dan itd.

    No, posebno je zanimljiva „igra brojki“ u Burtonovu slučaju: debitirao je točno na 100. obljetnicu otkako je purgerski dres odjenuo jedini Otočanin u povijesti kluba. Razlika je samo u 11 dana: Englez James Stone za Gradjanski je prvi put zaigrao 27. kolovoza 1920. godine, a nasljednik je, eto, osvanuo cijelo stoljeće kasnije. Purgere su u to predratno doba trenirali i Englez Arthur Gaskell, koji je 1923. donio i prvi državni naslov prvaka, kasnije i Irac James Donnelly.
  • deda
    32.8k
    Tomašević Miro
  • Mali dioničar
    15.5k
    Nije nemoguće da je to Tomašević i došapnuo pa je dečko zaigrao i zbog toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.