• Navijač Dinama
    8.4k
    sumnjivo sumnjivoKrizy

    Interracial things :lol:
  • r1oma
    1.5k
    Sta rec na ovo? Decko na 9:21 govori o "namjestenim utakmicama Dinama" a za primjer je stavio zadnju tekmu prosle sezone protiv Varazdina (2:0) i tekmu protiv Lokomotive od prije par dana (6:0). I radi se o par golova koje je Dinamo zabio na nacin da protivnicki igraci uopce "ne reagiraju" kako bi zaustavili napad Dinama (bar kako je on rekao).

    https://youtu.be/oH8zuNgVCRA
  • xavier
    12.1k


    Možda se netko ne slaže sa mnom, ali smatram da bi bilo u redu u postu napisati o čemu se radi. Nisam nikad, niti planiram, kliknuo na link kojem u opisu stoji jedino "što kažete na ovo" ili "pogledajte ovo".
  • r1oma
    1.5k
    Slazem se, ispravljeno :up:
  • Somport
    570
    Prva njegova "točka", već je u krivu. Obrambeni iz Varaždina je kiksao s time što nije vidio pas, no vidio je da na 1. Majerovom šutu se odbila lopta, te da su dvojica njegovih stala ispred gola da ga obrane. Znači, kiks najobičniji. Ovakve teorije su bezveze, nemaju nikakve povezanosti s ničim, te su samo jadan pokušaj da se skupe klikovi. Cijenim lika što se vuče na val "Dinamo namješta tekme!" da zaradi nešto, no ovo je smiješno.
  • r1oma
    1.5k
    te su samo jadan pokušaj da se skupe klikovi.Somport

    Bas tako. Takvim likovima uopce ne treba davati preveliku paznju.
  • Somport
    570
    Recikliranje jednog te istog smeća je najprofitabilniji način da se zaradi na platformi poput YouTubea, jer im je njihov algoritam jednostavno složen takav.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Decko na 9:21 govori o "namjestenim utakmicama Dinama"NewGeneration

    Evo, pronašao sam još jednu poveznicu. I u derbiju Tbilisija prije godinu dana je bilo 6:0 za Dinamo. Nema šanse da je to slučajno.

    m7whyb4cedycx0t6.png
  • Crusades1986
    12.7k
    Igrač Dinama ima koronavirus i određena mu je izolacija. Za sad se ne zna o kome je riječ, danas će svi bit testirani i onda opet za nekoliko dana.
  • deda
    32.8k
    Bilo je pitanje vremena, bit će toga posvuda. Svaki normalan, ozbiljan klub bi trebao vršiti testiranja svih igrača svaki drugi ili čak svaki dan. Nema druge.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    da mi to rade svaki dan ja bi odusto od nogometa, jebote zamisli svaki dan da ti rade invazivni bris nosa pa popozdio bi (ne znam jel je to metoda kojom se testira i dalje, ali znam jednog lika koji je testiran i kaže da nikad ne želi ponovit to...)
  • Dino
    2.7k
    Mislim da sad imaju dva nacina testiranja, brze i ono sporije (al tocnije). Nisam siguran jel oba idu prek brisa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.