• LovroZG
    1.3k
    Pravo na koef. 1 ak Dinamo ne pobijedi. :rofl:

    To bi čak i bila zanimljiva akcija.
  • SAS1987
    13.5k
    Novi sponzor Dinama PSK. Ispod broja će imat logoMorales7

    Bas me zanima kakva je svota u pitanju. Vjerovatno opet nesto mizerno.
  • NORTE
    9.3k
    Reklame kladionica su na prsima dresova raznih klubova. Nama je glavni sponzor grupacija neke tiskare i to za malu cifru.
  • Infinity
    15.3k
    Ako itko moze iskesirar bruku love onda su to kladionice. Od klubova zive, nek nesto i vrate.
  • Bosna86
    11.6k
    Kad unutra aklamacijom nikako ne mogu biti.... Googlao sam riječ aklamacija (bodrenje) i još uvijek nisam razumio značenje naslova
  • Mali dioničar
    14.3k
    Meni je jače Jurišićevo: “ne postoji teža novinarska zadaća od ove.”

    Recimo pisati o organiziranom kriminalu ili izvještavati iz Sirije je goli k u odnosu na tešku zadaću biranja najbolje momčadi nogometnog kluba.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Recimo pisati o organiziranom kriminalu ili izvještavati iz Sirije je goli k u odnosu na tešku zadaću biranja najbolje momčadi nogometnog kluba.Mali dioničar

    I to biranje najbolje momčadi po 25 put haha
  • Dino
    2.2k

    Rijec “aklamacija” sam dosad koristio i shvacao kao potvrda, odnosno aklamirati=potvrditi jednoglasno. Mada mi nikak nejde u kontekst ovdje.
  • SAS1987
    13.5k
    Copy paste iz FB page DTSM.

    Predsjednik Nadzornog odbora Dinama Miroslav Rožić nedavno je imao prometnu nesreću sa službenim vozilom Dinama. Odgovor na pitanje zašto iz Uprave Dinama nisu našli potrebu o tome obavijestiti javnost očigledno leži u kaznenoj prijavi koja je protiv njega i nepoznate osobe u klubu podignuta iz razloga što Rožić nije imao pravo koristiti službeno vozilo kluba, ali niti službenu karticu kluba. Kako nam je u neslužbenim kontaktima potvrđeno DORH i policija počeli su obradu na temelju “anonimne” prijave.

    Za to vrijeme, Miroslav Rožić na račun Dinama vozi zamjensko vozilo dok je službeno na popravku i kao predsjednik Nadzornog odbora ne vidi problem u tome što se uz Dinamo vežu optužnice od izvlačenju preko 300 milijuna kuna.

    Podsjetimo, ovo nije prvi puta da se u Dinamu nezakonito troše sredstva kluba, sjetimo se samo slučaja Varga gdje se na Dinamovu karticu “peglali” laptopi, mobiteli i playstationi kojima su se plaćale usluge krivotvorenja SMS poruka. Kako je tada, kada se sve otkrilo, rekao bjegunac od pravosuđa Z. M., novac je vratio njegov brat, također osuđenik za krađu novaca iz Dinama, Zo. M., kojeg se može vidjeti i na klupi kluba.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Dobro, Rožiću kao dužnosniku kluba nije bilo čudno ni kandidirati se na izborima iako Statut Kluba kaže da je klub neutralan po pitanju politike.
  • Crusades1986
    9.8k
    :rofl: simbol neutralnosti
  • Mali dioničar
    14.3k
    Oršić nije dobio ni predpoziv.

    deuo12it3o9orzup.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.