• xavier
    12.1k
    Bez obzira kakav tip napadača bio, mislim da je tako nešto sasvim nerealno u trenutku dok imamo Petkovića i Gavranovića, a igramo s jednim napadačem.
  • deda
    32.7k
    Ne bih stavio pare na to da Zoka nema plan i s dva napadača
  • xavier
    12.1k


    Ako igraš s dva napadača, znači 3-5-2, onda je i Oršić jedan od napadača.

    A ne treba zaboraviti da imamo i dalje Andrića :smirk:
  • deda
    32.7k
    Moram priznat da isto nisam gledao Vizingera osim u zadnjoj tekmi protiv Olimpije. Čini mi se da nije igrao udaru špicu
  • Kwedi
    3.8k
    Centralna špica al može igrati i krilo. Duboko se spušta iza i sudjeluje u igri, dobro se otkriva u kontrama i ima odličan pas te dosta grize u utakmici.

    Naravno, slabija slovenska liga pa neke prednosti se više istaknu,a mane sakriju al svako ko je prvak države s 20+ golova i 10+ asista zaslužuje respekt i sad je ofkors kasno,al sigurno s ugovorom i odštetom nije skuplji od Gavrana (koji ionako bude back up), a vrijeme igra za međimurca...
  • Kwedi
    3.8k
    Al opet, kako se otkantalo Baturinu (ili npr Šempera 38 nastupa i 11 cleansheetova) jasno se vidi kako klub vode debili.

    Koliko će se love potrošiti samo na raskide ovih 500+ hiljada ugovora (Izet, Dilaver, Pinto, Moubandje), pod profi ugovorom pet desnih bekova, a s druge strane jedan ozbiljan lijevi bek govori o ozbiljnim ljudima u klubu.

    Dajte za Argentinca 5 milja eura...
  • LovroZG
    1.3k
    Šemper je bio na posudbi s mogućnošću otkupa. I, ak se ne varam, on je sam prije odlaska izrazio želju da više nikad ne igra za Dinamo tak da baš i ne bi plako za njim.
  • Beowulf112
    332
    Nek moro ostane.Evo vam rusi gojaka za 10 miliona.
  • SAS1987
    14.7k
    Nek moro ostane.Evo vam rusi Belog i Andrića za 10 miliona.
  • Infinity
    16.4k
    Evo im Zoka i 10 milijuna.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Dečki bezobrazni ste, našim kolegama u Moskvi želite takvo zlo podvalit. Ja bi im dao bolje Gojaka za 10 milja nije problem :)
  • deda
    32.7k
    Ja bi im Moru poklonio ipak su to naša braća po kojoj smo ime dobili. Red je da im već jednom zahvalimo.
  • immerwieder
    1.4k
    vjerojatno bi na računu ostal isti iznos i da ode za 10 milja i da ga poklonimo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions