• Infinity
    16.4k
    Neka prodaju Mora, Petkovića, Livakovića, Oršu, Gvardiola i Gojaka. Neka od tog novca naprave Dinamo Arenu.marcio amoroso

    Slazem se. Mrzim svaki poraz, nazivciram se kad nam bod uzme Inter nakon sto smo vec osigurali titulu, al taj stadion me toliko boli da bi izgradnja izlijecila i ispadanje u drugu ligu.
  • deda
    32.7k
    Znači Majer 99% ostaje
  • Beowulf112
    332
    Majeru treba dati priliku.Nece nikad biti olmo ali da moze biti bolji to svakako.Vjerujem da bi nakraji mogao postici neku cijenu od 5-6 miliona.Sad bi mozda dobili 2.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ne volim reagirati na nečiji post, ali koja je svrha toga da Majer postigne cijenu od 5-6, a ne od 2 milijuna.
    Za mene osobno je bitno da nam donese europsko proljeće, grupnu fazu nečega, golove tovariji itd.
  • Dino
    2.7k
    Problem je kaj su ljudi navikli na to da je Dinamo iskljucivo stroj za proizvodnju i “dobru prodaju” igraca pa vise ne mogu ni zamislit kak bi ti talenti i kvalitetni igraci mogli zapravo nekaj i napravit za Dinamo jer zarada od pobjeda, prolaza kvalifikacija i pojedinih faza u europi je daleko veca od tih sitnijih milijuna od prodaje.
  • Infinity
    16.4k
    Majer ima potencijala biti bolji igrac nego sto je to Moro. Ako je Moro 10m onda sukladono tome i Majer moze postici tu cijenu. Naravno da mi je bitnije da nam donese rezultate, al nadovezujem se na cijenu. Danas Dinamo moze za skoro svakog igraca dobiti 1-2m samo na osnovu toga sto je to igrac Dinama. Za Majera se sutra moze dobiti 4-5m, a uz 1-2 dobre sezone bit ce preko 10m.
  • Kwedi
    3.8k
    isto su godište. majer u dvije maksimirske godine s obzirom na reputaciju, cijenu i očekivanja nije pokazao ništa.

    na terenu ga još uvijek najviše jebe popravljanje frizure i igra bez lopte.
  • The Undertaker
    5.4k
    Netko od trojca iz klupske uprave treba naložiti isplatu novca na temelju ugovora koji su od DORHa označeni kao kriminal. Da li je onda i isplata kriminalno djelo? Kako zakon gleda na to? Meni bi logično bilo da su ugovori suspendirani do pravomoćne presude. Samo, ja nisam pravnik.
  • The Undertaker
    5.4k
    Majer, po meni, ne može biti dobar zadnji vezni kao Moro ali ima potencijal biti bolji prednji vezni nego što bi to Moro ikad mogao biti. Trenutno mi izgleda kao još jedan meškinjavi veznjak tipa Pavičića ili Kneževića. U svakom slučaju, za HNL je sigurno dobar, za EL/CL još ne.
  • xavier
    12.1k
    Majer, po meni, ne može biti dobar zadnji vezni kao Moro ali ima potencijal biti bolji prednji vezni nego što bi to Moro ikad mogao biti. Trenutno mi izgleda kao još jedan meškinjavi veznjak tipa Pavičića ili Kneževića. U svakom slučaju, za HNL je sigurno dobar, za EL/CL još ne.The Undertaker

    Točno tako, zadnji vezni sigurno nije niti će ikad biti. Za ofenzivnog veznog ima potencijala, ali s obzirom na ovo što je do sad pokazao, rekao bih da će biti jedan od onih koji mogu zasjati protiv Varaždina ili Istre i onda izgledati kao da "sigurno moraju proigrati", a protiv jačih protivnika nikad neće raditi razliku. Nadam se da nisam u pravu...
  • Morales7
    184
    Čitam da je Bradariću završila posudba u Celti. Odmah bi ga doveo
  • Infinity
    16.4k
    Bradaric ima ugovor jos pune tri godine i bio bi skupa igracka. Ako uzmemo u obzir lovu koju nudimo za Franca onda ga mozda i mozemo dovesti kad se postalo siroke ruke.

    Ja sam ocekivao da cemo na poziciji DM dovesti Cokaja i iskreno sam iznenadjen sto nismo. Nisam skaut, al svaki put kad sam gledao Lokomotivu meni je taj decko djelovao odlicno defanzivno, a prema naprijed je dijelio u prostor lopte kojima defanzivci nisu mogli nista.
  • Crusades1986
    12.5k
    Franco odbija trenirati sa svojim klubom kako bi ubrzao/isforsirao transfer u Dinamo. Treniraju preko Zooma, on je dva dana nedostupan trenerima i ljudima iz kluba, a oni prijete novcanim kaznama ako se ne pojavi na Zoom treninzima.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja sam ga iskreno gledao samo jedno poluvrijeme u onoj odlučujućoj protiv Olimpije.
    Kakav je igrač? Koji tip napadača? Nogometna inteligencija? Skok? Tehnika? Daj nam ga malo približi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions