• LovroZG
    1.3k
    Ak uzmeš u obzir da su šanse da neki naš klub prezimi, a kamoli završi u 1/4 EL, minimalne, vjerujem da će bit na proljeće dost termina za završit prvenstvo.

    A kup bi se mogo odgodit jer ak neko uđe u europske skupine, onda će ostat bez termina za kup do proljeća.
  • vjeko1701
    8k
    Sad kad te svi iznenade i imamo 5 predstavnika u skupinama i svi prezime....
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja mislim da je realno da dva kluba uđu u skupine.
  • xavier
    12k
    Lokomotiva prva si slaže momčad za ispasti na prvoj prepreci. Kastrati u Dinamo, Uzuni u Mađarsku.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Koji klub Uzuni?
    Evo vidim, Ferencvaros za 1.8 milijuna eura. Super bome cifra.
  • vjeko1701
    8k
    Ma moje me bilo samo šala. Ja se bojim da je bilo godina gdje je bilo puno realnije očekivati barem dva u skupinama pa se uvijek nešto sjebalo (Osim one davne 2010 i prve dvije Rijekine sezone.)
  • xavier
    12k


    Njihov rekord ako ne računamo transfere u Dinamo.
  • Neki tip
    21.3k
    Drago mi je da će najvjerojatnije Osijek biti 2. Kod njih su trenutno najmanje šanse da upropaste ekipu prije no što borba za skupine uopće počne.
  • xavier
    12k


    Osijek stvarno ne radi stihijski i prilično sam siguran da će momčad ostati na okupu odnosno ako netko i ode, doći će igrač iste kvalitete.

    No bez obzira na to, skupina LP je za njih SF. Onaj superposloženi Bjeličin Dinamo je iz dva pokušaja, jednom ušao i jednom nije, a Osijek nema šanse da bude makar blizu te razine. Da me ne bi krivo shvatili, Lokomotiva bi imala još puno manje šanse.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Osijek može do skupina EL, tovarija možda također.
    Dinamo će neke skupine uhvatiti. Što se tiče lokosa i rijeke sam jako skeptičan. Svako pretkolo koje prođu je bingo.
  • Infinity
    16.4k
    HNL je najmanji problem. Nitko nema tako dugu zimsku pauzuxavier

    Pauza u HNL-u traje mjesec i pol, al slazem se da se to moze jos skratiti. U BiH ti pauza traje dva i pol mjeseca, nekad i tri, al BiH sa svojim terenima realno treba igrati od sredine petog do sredine devetog mjeseca i pauzirat ostalih osam. Hrvatska s novim terenima ima sve uslove da se zimska pauza maksimalno skrati. Njemacka recimo zavrsi orptilike isti vikend kad i Hrvatska, a nastavi se dva tjedna prije HNL-a. Mislim da bi to bilo optimalno za HNL, a vjerujem da bi ove sezone i moglo biti s obzirom da se liga mora zavrsiti ranije zbog EP, a i start ce kasniti 3-4 tjedna.
  • Kwedi
    3.8k
    govorimo o terenima, al ti tereni su rađeni za aktualne prvoligaše.

    uleti šibenik, nema nov teren. ajd dole nije sranje s kišom i snijegom pa će bit za drek,al će držat.

    ako orijent uleti i igraju na kantridi (osim kaj će to bit svjetski prc prema odnosu miška i armade gdje argument kako se na kantridi nemre igrati), a rijeka najkišniji grad u državi - bit će drž gaće situacija
  • Infinity
    16.4k
    Ni teren u Varazdinu nije bas najbolji, al ako se krene u tom smjeru da se skrati ta zimska pauza onda bi se trebalo provesti neko istrazivanje i vidjeti koliko je to moguce. HNS-u ne bi skodilo da osigura novi teren svakom prvoligasu koji isti nema i da nakon toga osigura svakom novom prvoligusu uz 2-3 drugoligasa. Ako vec idu prema nekoj elitnoj ligi neka onda to lici na nesto. Druga liga isto treba nove terene ako zele gledljiv nogomet. Kroz par sezona bi se dalo napraviti posla da se kasnije ne mora lupati glava o ovim stvarima.
  • xavier
    12k


    Ove godine je malo specifična situacija zbog korone, ali inače imamo ligu 10 i nije da je baš neki problem srediti taj jedan teren za novom prvoligaša. Format lige nam je kao da smo negdje u Skandinaviji ili u bivšem SSSR-u.

    Želim ligu gdje nećeš u zimskoj pauzi "zaboraviti" što je bilo na jesen. Ne kažem da moraju igrati bez prestanka kao brojne druge lige, ali tu pauzu definitivno treba skratiti.
  • vjeko1701
    8k
    Osijek može do skupina EL, tovarija možda također.
    Dinamo će neke skupine uhvatiti. Što se tiče lokosa i rijeke sam jako skeptičan. Svako pretkolo koje prođu je bingo.
    marcio amoroso

    Ja osobno veće šanse dajem Rijeci nego Hajduku...sumnjam da ijedni mogu do neke grupe, al mislim da Rijeka može skupit više bodova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.