• Kwedi
    3.8k
    Ove godine je malo specifična situacija zbog korone, ali inače imamo ligu 10 i nije da je baš neki problem srediti taj jedan teren za novom prvoligaša. Format lige nam je kao da smo negdje u Skandinaviji ili u bivšem SSSR-u.xavier

    slažem se,al govorimo o hdzovom savezu koji je ove terene išao sređivat isključivo da ne sjebu uefa-ine pare koje su bile planirane za nogometni kamp u tuhlju, sveticama.

    šipak bi oni pokazali i tračak dobre volje da se ne moraju sramotit kak moraju lovu vratiti natrag.

    zato sam skeptičan s tim terenima
  • Neki tip
    21.3k
    No bez obzira na to, skupina LP je za njih SF.xavier

    Ma naravno, slažem se, na skupinu LP i ne pomišljam. Biti 2. ove godine odlična je prilika za EL i na to sam mislio kad kažem "borba za skupine".
  • reziser
    6.8k
    Naravno da bobi svi više voljeli vidjet Osijek u Lp nego loksu.

    A o prolazu je jako bitna sreća. Kog će izvući, i o puno drugih faktora.
  • Crusades1986
    12.1k
    Mislim da je realno za ocekivat Dinamo i Osijek u europskim skupinama. Nijanse i situacija s trenerom u Dinamu ce odlucivat hoće li to bit LP ili EL. Osijek tesko, gotovo nemoguce u LP, bio bi im bingo da uhvate skupinu EL, nadam se da mogu i hoce to uspjet. Kod njih je drugačija situacija nego kod drugih jer nemaju toliki imperativ prodaje igrača kao ostala 3 kluba. Ako i prodaju nekog, to će bit možda 1 igrač ako dođe neka bolesno dobra ponuda.

    Ostali su tu negdje, zavisi sve od rasprodaje i slaganje ekipe. Loksa ce izgubit 2,3 kljucna igraca i to se sve mora ispocetka slagat i uigravat. Rijeka svake sezone isto proda par ponajboljih igraca tako da je tu slična situacija. Makar ne znam tko je ove sezone u izlogu za prodaju, ovak mi na pamet pada Čolak. Hajduk ima najmanje šansi, mladi i neafirmirani igrači, uzak kadar, kvalitetno inferioran. Za njih bi bilo možda i bolje da ne uđu u euro skupine pa da slažu ekipu za sljedeću godinu i konačno naprave neki smisleni plan za budućnost.
  • Kwedi
    3.8k
    ovisi i o osijeku tko će bit trener iduće sezone.

    u prijevodu kako ulazi kos (iz hajduka), najavljen je six u kombinaciji
  • vjeko1701
    8k
    Ma da sam na mjestu Bjelice, s obrizom na lijepu odštetu i situaciju sa pandemijom, lijepo bi se ponudio Osijeku za kakve god novce mogu dati i nappravio plan od 2-3 sezone kako osvojiti naslov prvaka. Naravno da on želi iskorak u karijeri i neku jaču ligu...a vjerojatno se ne voli inatiti ko ja xD
  • reziser
    6.8k
    Post korona tablica :rofl:
    zbzc1d4nwi3r849g.jpg
  • vjeko1701
    8k
    Varaždin FTW xD
  • SAS1987
    14.7k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2198642

    Nisam toliko upucen u trening kampe pa ako netko zna vise. Kakav bi im trebao biti kamp ako ga usporedimo sa dinamovim uvjetima na Maksimiru? Rade nesto ozbiljno i kvalitetno ili opet puno pricaju, rade PR a realnost je nesto sasvim drugo.
  • deda
    32.6k
    Priča je lijepa, vidjet ćemo kakva će biti realizacija s obzirom da trebaju 100 milja za to, a čini mi se da nemaju za biber.
  • Kwedi
    3.8k
    neovisno o njima, Dinamo (već je bilo priče prošle godine) isto tak treba kamp koji ima višestruke koristi, jer su prostorno i kapacitetski danas ograničeni.
  • xavier
    12k
    Boro Primorac je nakon dolaska u Hajduk navodno ostao u šoku kad je vidio koliko (malo) ima raspoloživih terena za trening.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Uzuni potpisao za Ferencvaroš.Ostaje u Loksi još do finala kupa.
    Pitam se kakve će im onda biti europske šanse.Odu Kastrati i Karačić u Dinamo,Uzuni u Fradi,Tomić možda u Dinamo.Ko će ih predvodit u Europi onda?Sammir? :lol: Iako,ostaje im Tolić,osim ak i za njega ne dođe neka dobra ponuda.
  • deda
    32.6k
    Gospoda tovari su prezentirali kako bi izgledao budući kamp u Trogiru.

    https://hajduk.hr/pdf/sportski-kamp-hnk-hajduk--kompleks-divulje/388
  • Kwedi
    3.8k
    po meni je veliki minus lokacija.

    ne zbog trogira samog, odnosno divulja već cijeli pogon seliš čak 25 kilometara dalje.

    tko poznaje split, zna prometni pičvajz i probijanja u smjeru dugopolja i trogira.

    plus, prezentacija je mogla biti i malo kvalitetnije složena (jebem ih nepismene, gym(!!!!) je hrvatska riječ?), a i nekakav vizual kampa ne postoji.

    ovo je više po meni spašavanje vojnika brbića kao vidi neki kurc delamo.

    plus, ovo će realizirati u mjesecu limburgu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.