• Stihl
    3k
    Cuj to, zagdili su ti se jer nisu nista napravili. Koliko imaju love jos su se dobro i drzali i posteno odradili svoju sezonu. A ako mi se neko gadi to je Lokomotiva.
  • vjeko1701
    8k
    A jbg, Ljaljak je ipak lik kakvog on ne voli...radi na nepošten način a rezultata nigdje...takvi su mu najgori. Ipak su draži oni koji na nepošten način postižu rezultate.
  • deda
    32.6k
    Činjenica je da će ova godina biti zapamćena u hrvatskom nogometu po tome da je Inter jedini ispao iz lige gledano u svim rangovima natjecanja. :scream:
  • Stihl
    3k
    Da, nekak mi se cini da je to odpocetka bilo planirano
  • marcio amoroso
    36.4k
    Također je ova sezona pokazala koliko je taj Toplak dobar trener, držao ih je sve ove godine u prvoj ligi bez problema.
  • über alles
    1.6k
    Kad pocinje sljedeca sezona ? Odma tjedan nakon zadnjeg kola ili imaju pauze ? Isto i za europske kvale ?
  • deda
    32.6k
    Čini mi se da se to još uopće ne zna, ali ne vjerujem da će pauza biti duža od 20 dana
  • Crusades1986
    12.1k
    Netko iz Intera je pozitivan na koronu. Ne zna se još je li se radi o igraču ili djelatniku u klubu.
  • Kwedi
    3.8k
    Oko 15.8. bi trebala početi (nije službeno), čisto da ima lufta Orijent kad odradi i izbori prvu ligu
  • Riki
    9
    Ja sam pak cup da bu negdje oko 8.8. pocela tak da nemam pojma svi govore drugi datum :chin:
  • Kwedi
    3.8k
    Ma ovisi o kvalifikacijama za prvu ligu da ne bude stari/novi prvoligaš bez odmora. Al to je tu, u nekih sedam dana razlike
  • Cosey
    508
    UEFA je fino sredila raspored, naravno ako ga korona ponovno ne poremeti.
    Kvalifikacije na jednu tekmu, a utakmice u grupnoj fazi tjedan za tjednom i lijepo završi u prosincu.

    Za HNL nisam siguran kako će se odigrati puna sezona (36 kola).
  • über alles
    1.6k
    Sezona se moze odigrat tak da zimska stanka bude minimalna,nije da su kod nas uvjeti po zimi polarni ,pa da se nemre igrat. Tu i tam se desi da napada ,al jbg nek se snadu.
  • xavier
    12k


    HNL je najmanji problem. Nitko nema tako dugu zimsku pauzu, a većinu tog perioda vremenske prilike su sasvim ok (vrijeme se obično pokvari taman kad treba krenuti proljetni dio) tako da, s obzirom da je ionako izvanredna situacija, ima više nego dovoljno termina za odigrati utakmice.
  • Cosey
    508
    Ne znam baš, bit će to jako na knap i bez korone jer treba računati kup, reprezentativne pauze itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.