• xavier
    11.1k


    Naravno da su priče o "plastici" i svemu sličnom gluposti, ali ove brojke koje vadiš ne drže vodu jer Englezi, kao i Ameri, prodanu kartu računaju kao dolazak bez obzira došao ti stvarno na utakmicu ili ne. Znači u startu na svakoj utakmici "imaš" sve one s godišnjim kartama plus one koji kupe pojedinačne.

    Po njihovom načinu vođenja Dinamo na svakoj ima minimalno 8.000, a prosjek nam je duplo ispod toga.
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam da se baš ovakve slike mogu vidjet na Stamford Bridgeu, Old Traffordu ili Emiratesu. Bez obzira jel to FA cup ili europska natjecanja.Crusades1986

    Kod Arsenala je to standard u Europi. Prijatelj prati Arsenal, pa se cesto vani uz pivu pogleda neka utakmica topnika i jako dobro znam da ova slika dolje nije iznimka. Jos oni puste u prodaju cijeli stadion, ljudi se rasporede po svim tribinama i to onda izgleda ovako. City barem zatvori gornju etazu i dolje bude dobro popunjeno, ali im na kraju i jednim i drugim dodje na isto. I onda kad su bili s nama i grupi u LP sjecam se da je protiv Olympiakosa bilo vidljivo da stadion nije pun.

    qo7clizggx1lryun.jpg
  • Crusades1986
    9.5k
    Da. Mislim da im se ovo počelo događat zadnjih 3 do 4 sezona kad igraju Europsku ligu. Za Ligu prvaka neću tvrdit, to nisam vidio.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    https://www.youtube.com/watch?v=HWAtk5_tniU
    Video je iz 2019.Bome smo se proslavili. :sad: :angry:
    Nisam znao da smo ovolko loši :lol:
    I nisam znao da Brazil ima lošu posjetu kak vele u videu.Za naše prilike njihov prosjek bi bio senzacija.:lol:
    Al ajde, ak niš drugo,od svih ex-yu liga najposjećeniji smo.Čudi me da jedna Slovenija koja ima bolju infrastrukturu od nas nije u top 50.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    @Zambatine škude
    @Crusades1986
    Dosta jednostavno je:

    Prica o gledateljima i stadionima, uzevši faktore , Chelsea, Arsenal i LPool na jednu a na drugu stranu City, pazite, štos i jest u tome sto isti ti Arsenal Chelsea dolaze iz grada koji sa svojom okolicom ima preko 14 milijuna stanovnika, i podjeljeni su baš kvartovski gdje baš sam kvart navija za taj klub ,a kvartovi su cudo veliki, uz to sve S.Bridge je primjer manji stadion od Etihada (15 000 vise moze stat na Etihad nego na Bridge) , a i Manchester City dolazi iz mnogo manjeg grada(sa okolicom Manchester daj bože da ima 600 000) a uz sve to u gradu imaju jednog Manchester Uniteda koji nije beznačajno ime u nogometu, pa mozda i tu manjak gledatelja na njihovom stadionu, dok recimo LPool opet je uz istog tog MUFC najpopularniji klub u državi i jedan ako ne i najpopularniji na svijetu, City to nije i zato primjer jenAnfield pun a Etihad nije , Arsenal je druga priča, kod njih ako su u formi i pruzaju dobre i vise nego solidne partije tu su im navijaci, ako ne onda kao neka vrsta bojkota,jer nitko nece gledat ekipu koja se ne trudi i gubi od zadnjih prezadnjih, onda im je prosjek na stadionu dosta manji , sam Emirates prima oko 60 000 što je jos jedan od fkatora sto se tice same brojke na stadionu Arsenala
  • Sibirski plavac
    1.2k
    https://www.youtube.com/watch?v=tNtpF8pHk4I
    Video je star par mjeseci,al zanimljiv mi je.Dobro Bilić veli,briga navijača drugoligaša za prvoligaše.On gleda samo tog svog drugoligaša.Kod nas je to nemoguće.Današnja tekma Marse i Junaka mi je odličan primjer.Izuzet ćemo Legiju i Maligane i spomenut "obične" Brođane i "obične" Sinjane.Oni prate tu Marsu i taj Junak,ali njima su Dinamo ili Hajduk bitniji,za njih navijaju.Možda ovo ne vrijedi skroz za Marsu,ali za Junak apsolutno.Oni prate Junaka,sigurno bi feštali ne samo da uđu u drugu,nego jednog dana i u 1 HNL,ali da hajduk bude gost u Sinju,taj grad će većinom bit Hajdučki.Pa i Slavonski Brod mi se iskreno čini da ima više dinamovaca i hajdukovaca nego navijača Marsonie.Ko je upoznat sa SB nek me ispravi ak sam u krivu.
  • Ero
    930
    Vraća se starim saveznicima. :strong:
  • Markelo
    2.5k
    kqg774mu72ifegzd.jpg

    Hahahaha, ovo je za psihijatriju
  • Dino
    2.2k
    Prvo mi je trebalo da skuzim ovo Nojer :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Le Havre(francuski drugoligaš) i PSG igraju prijateljsku, stadion oko 65-70% popunjen, socijalna distanca ne postoji
  • Infinity
    15.2k
    Socijalna distanca ne postoji ni u HNL-u, a da ima ljudi koje zanima nasa liga stadion bi isto bio popunjen 65-70%. Rijeka je na povratku imala vise od 30%.
  • xavier
    11.1k
    Kako sam i napisao, naravno da će City iduće sezone ipak igrati LP. Nikad nije ni postojala šansa da ih stvarno izbace. Platit će neku kaznicu i to je to.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Sad čitam da su im ublažili kaznu. Danas United ima šansu da sjedne na treće mjesto. Leicester i Chelsea su izgubili, samo treba dobiti Southampton. Iskreno me strah te utakmice, obično su gubili kad su bile ovakve prilike.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma sumnjivo je to meni taj Leicester i Sheffield Chelsea donekle, jbg razbit ovakvog Chelsea sa 3-0 je mogao samo Bayern u LP, ali u PL nitko i osim Sheffielda, a Licester izgubio od Bournemoutha koji se ja mslm bori za opstanak ili nešto...

    A veceras sam pun optimizma da ce United ove nabit, kad je već šansa he he
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.