• xavier
    11.1k


    Moram priznati da ne razumijem što ti je točno sumnjivo odnosno na što ciljaš.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    neka vrsta namještaljke za primjer kladionice, to nije strana stvar u nogometu, ali onda opet kad pogledam ima tu nečeg u onom "utakmice pred praznim tribinama" gdje si u gostima kao i kod kuće
  • xavier
    11.1k


    Chelsea bi 3 kola prije kraja sezone kompromitirao ulazak u LP zbog nekakve kladionice? Malo razmisli o tome pa onda sam zaključi koliko je to logično.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zato sam i naveo ovo pojavljivanje "utakmice pred praznim tribinama" gdje ti šanse nisu iste kad ih imaš, ja ću malo razmislit od sada a ti/vi malo pročitat ne bi skodilo :lol: :razz:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja te kolega također ništa ne razumijem.
    35 kola se boriš za lp i onda zbog kladionice ideš prodavati utakmicu :roll:
  • xavier
    11.1k


    I dalje ne razumijem što želiš reći. Jesi gledao utakmicu? Sheffield je igrao stvarno odlično i sasvim zasluženo pobijedio. Kako uostalom misliš da izgleda namještanje na ovoj razini? Lampard u svlačionici kaže igračima "dečki, danas nemojte dati sve od sebe, igrajte na 70%, nema veze što je to jedna od ključnih utakmica za ulazak u LP"?

    I mislim da smo ti svi već rekli da nema potrebe govoriti "vi" na forumu :smile:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pa znm ali eto , ako ih nitko nije od Bayerna i prije njih nabio 3-0(doduse jest United na početku sezone) pogotovo ovaj Sheffield koji igra toplo hladno sa svima, i u posljedne vrijeme žustro nekako naleti na neke , može biti onda da je jednoatavno Chelsea pao ili nešto pa su ih ovi nadigrali tjt.

    @xavier vidio samo rez i timsju statistiku i ništa više, al sam čitao da je Chelsea odigrao jako loše unatoč kaki igraju u posljednje vrijeme,
    Pokušat cu da se persiranje više ne ponovi!!!
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma to je samo problem Chelseajeve i Unitedove kenostantnosti ove sezone. Nema nikakvih namjestanja. A i nisu izgubili od ne znam kakve ekipe, izgubili su od Sheffield Uniteda koji se bori za europske pozicije. Odigraju 3, 4 utakmice dobro i ostvare pozitivan rezultat i onda jednu kiksaju. Nije tu nista cudno ili neobicno. Chelsea je jos ekipa u slaganju, prva Lampardova sezona.

    Sljedece sezone ce bit na pravom ispitu, doveli su Ziyceha, Wernera, mozda jos Kai-Havertz dode. Po meni im fali jos jedan, dva igraca u obrani da bi mogli uc u bitku za naslov.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ma iduća sezona u PL ce goriti , za prvaka Lpool i City standardni u utrci, Chelsea isto ako Frenkie uigra Wernera i Ziyecha i dovede stopera kakvog, e sad United, oni su radilica ali problem je dal ce se Pogbi dat igrat nogomet ili ne, koliko god ljudi na internetu ili negdje srali Pogbi, Pogba otkako se vratio prije mjesec dana pokazuje da je i dalje majstor(to smo i mi u finalu SP osjetili) i jos u kombinaciji sa Matićem i ispred njih Bruno, United se preporodio ,
    ali i bit ce borba za mjesta koja vode u europu
    Leicester, Wolves(mene osobno najvise iznenadili ove sezone kod engleza) , tu su i Sheffield koji ima jednog od najbogatijih vlasnika ali štede previse, i Newcastle ima najbogatijeg vlasnika u ligi, mogu i oni konkuretni postat ako dovedu par kvalitetnih pojačanja i trenera(spominjao se Pochettino) , i ne smijemo zaboravit posrnule engleske gigante Arsenala, Evertona i Tottenhama
  • marcio amoroso
    31.9k
    Znao sam da će united ovo zajebati večeras. :rage:
  • vafenss
    233

    Ajde nek se i danas nesto pozitivno dogodilo hehe
  • Mali dioničar
    14k
    Atalanta zabila 87. gol, a drugi najefikasniji nakon njih ima 68. A tu se prosipala skepsa kak bi Brekalu bilo loše tamo.
  • Mali dioničar
    14k
    Btw, Dinamo zabio 60 u 34. kola HNL-a.
  • Dudu
    2.6k


    Već su na 91 :D Ubijaju momci i bez pola prve postave, brutalna ekipa..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.