• Infinity
    16.4k
    Ja mislim da je i 3 milijuna za Hebera previse. Ne znam, bez obzira na sve taj me covjek nije osvojio. Mozda da dodje za neku sicu, do nedavno sam to i zelio, al kako vrijeme ide sve vise ga ne bih zelio gledati u dresu Dinama. Kamo srece da dodje i postane legenda, al imam neki los osjecaj u vezi s njim.

    Mislim da je za HNL dobro da je on tu, jedan je od najboljih igraca Rijeke, pa i same lige, ali ne smatram da je za Dinamo, barem mislim da ne bi trebali nesto zaliti za njim. Mozda grijesim, ali...
  • deda
    32.7k
    Ja ponavljam još jednom, mi još nismo kupili ni Petkovića, dakle mi smo trenutno samo na Gavranu. Za Brunu treba dati milju i po meni tu spora nema. Kad tu vučemo paralelu s Heberom, kojih vražjih 4-5 milijuna. Nema šanse. Imamo Čužu, Baturinu, Šipoša i Rešetara. Red je dati im šansu.
  • LovroZG
    1.3k
    Šta nismo mi već kupili Petkovića? Malo se priča jedno, malo drugo. Svakako ga se mora otkupit, ak još nismo.

    Za klince ne znam kolko valjaju jer sam ih malo gledo, al Šipoš mi se definitivno dopao.
  • Beowulf112
    332
    Treba zakaparit Petkovica podhitno.Vjerojatno je ugovorena otkupna cijena i sumnjam da je veca od 1,3 miliona kolko je bologna platila za njega.Tako da se vjerojatno radi oko milju eura.

    Vidio sam prije par dana u sportskim da se kotrlja prica da bi najbolje za karijeru Alena Halilovica bilo da se vrati u dinamo jer u milanu nema minutaze.Ja ga nebi nikako htjeo.Nije me nikad impresionirao svojim igrama.
  • BluePhone67
    4.1k
    Sto se tice kupovine na veliko se suska, da ce Beli iz Gorice doci, ukoliko dodje do kakve prodaje sa nase strane da je to vec gotova stvar. Po meni najvece iznenadjenje sezone i dobar igrac.
  • Papastrumf
    12.4k

    Jel nije dosta vise te jebene lokomotive?
  • Beowulf112
    332
    Atiemwen je jeben.Pogledaj njegovu statistiku u turskoj kako je igrao.Uopce nije bio los s obzirom na minutazu!!!To je sjajna vijest ako bude tako pa makar ostao u gorici do ljeta.Garantiram da cemo ga prodat za 10+ milja ako ga ne sjebu ozljede.
  • 000
    946
    Bruno je Dinamov. Bez brige.
  • Kwedi
    3.8k
    Ruski mediji Ćorluku proglasili starim i zraubanim, a ima ogromnu plaću.

    Možda pitati Franku da ga nagovori natrag u Dinamo...
  • xavier
    12.1k
    znam da se šališ, ali samo ću dodati da je Ćorluka po meni jedan od igrača koji nikad nisu ispunili svoj potencijal. Mogao je biti stvarno vrhunski stoper, samo da je bio više fokusiran.

    Međutim, za njega je ozbiljan nogomet prestao kad je odlučio otići u Rusiju.
  • Kwedi
    3.8k
    ja bi ga doveo ako postoji šansa, čak i ovakvog.

    to što je "propao", s 33 može odraditi sezonu-dve na razini koja zadovoljava Dinamo.

    naravno uz razuman ugovor.
  • Infinity
    16.4k
    Dobro bi dosao Carli sa svojim iskustvom i sigurnoscu u nekim utakmicama. On je bas miran, nece tek tako pogrijesiti i sigurno bi valjao dvije sezone za rotacije. Nije to Modric ili Mandzukic s 33 koji vise ne mogu trcati, stoper s 33 moze biti plus zbog svog iskustva. Sto je bolji to mu je brzina manje potrebna. A zamisli uvesti Corluku zadnjih 20 minuta da zatvori utakmicu. Svjez sigurno moze ganjati umoran napad.
  • xavier
    12.1k
    Dovodili smo već stopere koji su bili pri kraju karijere, ali će i takvi biti "vrhunska pojačanja za Dinamo"...prvi mi padaju na pamet Nowotny i Kovač :cool:

    Da se razumijemo, meni je Čarli drag igrač, ali ne volim dovoditi nekog tko gotovo sigurno neće davati 100%, a teško mi je zamisliti da bi mu dolazak u Zagreb sad odjednom promijenio mentalitet. Pitanje je naravno i novca jer je do sad nije navikao igrati za "kikiriki". Bjelica ima "ratničku" momčad, a takav mentalitet se lako izgubi dolaskom nekoliko igrača koji ne razmišljaju na taj način.

    Možda pušem na hladno, ali...
  • deda
    32.7k
    Halilović ni pod razno. Čarli će ove sezone završiti karijeru, to je prilično sigurno, znači također ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.