• marcio amoroso
    36.6k
    Dinamo zainteresiran za lijevog beka Giannoulisa. Momak ima 23 godine i igra za Atromitos. Grčki reprezentativac.
  • Infinity
    16.4k
    Vidim da igra redovno i to je plus. U 18 utakmica ima 5 asistencija sto je bitno za bocnog igraca.

    U Atromitosu je na posudbi iz PAOK-a gdje mu ugovor istjece zajedno s posudbom na ljeto. Ako postoji tocka po kojoj ga PAOK moze povuci s posudbe mislim da bi ga dali dosta jeftino s obzirom da za njih svakako vise nece igrati. Dinamo u ovom trenutku moze pregovarati s igracem da dodje na ljeto, jer UEFA odobrava pregovore pola godine prije isteka ugovora. Moze cak i potpisati sad za Dinamo i na ljeto se prikljuciti pripremama.

    Uz to smatram da je Atromitos dobra ekipa koja napreduje posljednjih godina sto se vidi po rezultatima. Nisam ih gledao, ali bi prema tome trebali imati neke kvalitete koju mogu ponuditi Dinamu. Bilo bi savrseno da nakon loseg Dimitriosa ovaj put dobijemo dobrog.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bio sam na Maksu kad je taj loši Dimitrios zabio gol protiv RB Salzburga. Ismijao sam se pravo. Psuju mu sve redom na istoku, jebem ti mater pravoslavnu debilu, jebo ze onaj ko te dofural. I onda kralj zabija gol za 1-1 ja mislim. Ej koja promjena, ma to legendo, vidi se da je dečko klasa, ne može svatko igrati za grčku i bla bla bla. Koje promjene kod ljudi donese jedan gol, komedija.
  • deda
    32.7k
    Nije čudo za Grka, kad se sjetim što je jadni Cvita proživljavao, a i mnogi drugi. Taki je naš narod.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Što kaže Pejaković. Znam ja nas, jeboti nas.
  • deda
    32.7k
    Nelogično mi je da mali Čuže ide na pripreme s prvom momčadi, a ugovor mu istječe u srpnju.
  • Infinity
    16.4k
    Mozda zato i ide. Da bi mu se pokazalo da se racuna na njega i da ga se nagovori na novi potpis.
  • Beowulf112
    332
    Ko zna sta je sa bojanom knezevicem??nije na popisu za pripreme
  • 000
    946
    Tri opcije koliko sam cuo, Dinamo II, ili posudba u Rudes/Lokose.
  • 000
    946
    Dinamo zainteresiran za lijevog beka Giannoulisa. Momak ima 23 godine i igra za Atromitos. Grčki reprezentativac.marcio amoroso

    Zanimljivo da je bio rezerva Leovcu u PAOK-u. Za mene totalna nepoznanica.
  • deda
    32.7k
    Mozda zato i ide. Da bi mu se pokazalo da se racuna na njega i da ga se nagovori na novi potpis.Infinity

    Nije on tolika zvjerka da bi ga se trebalo nagovarati, vjerojatno se hoće Nenadovo mišljenje ima li tu kapaciteta.
  • BluePhone67
    4.1k
    Bojan Knezevic trenutno nema sto traziti u ovom Dinamu, najbolje rijesenje za njega je posudba u neki prvoligaski klub gdje ce se razvijat i stasat u jos boljeg igraca u kontinuitetu igara, a ja necu plakati da ga i prodaju nekome dalje, jedini uvijet tome bi volio da ide van Hrvatske ako moze i ako ima ponuda, ali cisto sumnjam.
  • Beowulf112
    332
    Slazem se.Ipak na toj poziciji imamo ademija,sunjica i mora.Volio bi da ode u lokomotivu.Rudes je kanta za napucavanje a za dinamo 2 je ipak predobar.Sta mislite o Colaku?nisam gledao rijeku ove godine ali statistika mu je jako dobra a rijeka ga moze otkupit za milju eura od njemaca??IMa 25godina nas je.Jeli bolji po vama od Atiemwena ili Hebera?Po meni Heber je preskup(7milja?).Nebi volio da damo vise od 3 miliona za njega ako vec odluka padne da se pojacamo s njim na ljeto.
  • LovroZG
    1.3k
    Čolak je napadač pa ga nema smisla uspoređivat s Atiemwenom i Heberom. Taman da nam i ode Budimir, imat ćemo Gavru i Petkovića pa mislim da nam napadač uopće ne treba.
  • BluePhone67
    4.1k
    Bezobrazna cifra za Hebera, ne vrijedi te pare, a zbog bahatosti Miska nebi ga doveo sada niti za milju da nam ga nude. Za 7 milja mozemo dovesti 3 igraca koji bi nam pojacanje, treba samo prosiriti vidike i skautirati igrace sto se nude na trzistu i siguran sam da cemo sa njima imati trostruku dobit, sto u boljoj i jos kvalitetnijoj igri, sto u podizanju cijene cijele momcadi na ustrb same igre, sto na podizanju ljestvice sto kvalitetnijh dolazaka buducih mogucih stranaca u klub.

    Koliko smo platili za Dilavera, Katicu, Kadziora, Orsica, Izeta i Petkovica ?? A za nas su ispali vrhunsko pojacanje sa karakterom i znanjem, svi su dosli iz manje poznatih klubova ili nisu bili standarni a takvih ima koliko hoces u ligi petice u sredini ljestvice. Treba samo pametno raditi i poslovati i znat sto zelis od kluba, dali iskljucivo shoping centar ili klub sa rezultatom i uspjesima na svim poljima i prodavat igrace zaista kada dosegnu svoj zenit u maticnom klubu i limit vlastite prodaje u bolji klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.