• Infinity
    16.4k
    Ne gledam toliko TV, ne pada mi napamet nikakva voditeljica, pogotovo ne sportskog programa. Znam samo Milu :rofl: Al sigurno mora negdje biti neka dobra sisa kako kolega kaze. Ne mora biti nesto posebno, bitno da je ima na pravim mjestima i ljude to lozi. Neka kopija Nives, a moze i Nives :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    93ecnkwamy5sgj8x.jpg
    Može Nives!
  • Kwedi
    3.8k
    Makar i ona musava Lana Banely može proći, Vuksan joj je jebač, otišla s državne dalekovidnice... Bila bi dobro pojačanje
  • Papastrumf
    12.4k
    Sta nije Andy Bara? ;)
  • Kwedi
    3.8k
    Vaistinu zboriš,moja greška
  • BluePhone67
    4.1k
    Vuksan je trpao miss mokrih majica, Tatjanu Juric.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma sve je to nula prema Nives. Ona je bomba što kaže Edo. I sve je bolja i bolja jbt.
  • 000
    946
    Drugi u poretku, iza Grbića, su Danijel Zagorac (Dinamo) i Kristijan Kahlina (Gorica) koji su po šest susreta završili, a da nisu morali po loptu u mrežu. Pritom je ipak impresivniji učinak Dinamova vratara Zagorca ostvaren u samo sedam nastupa! „Zagi“ je po postotku najuspješniji.
  • BluePhone67
    4.1k
    Zagorec je jako dobar golman, ako Livakovic kojim slucajem ode, ne brinem se za tu poziciju da ce biti u deficitu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Meni je Zagorac takav golman da se uvijek plašim nekog njegovog kiksa ali me iznenadio pozitivno jer tih kikseva nije bilo. Livakovic je klasa iznad ali Zagorac je zaslužio da brani ako ode Livi.
  • LovroZG
    1.3k
    Zagorac je dost podcijenjen. On je onaj tip golmana koji baš i ne brani čuda, al zato niti ne kiksa. I u Splitu i u Loksi je bio konstantan.
  • 000
    946
    Zagi mi je bio dobar jos u RNK, a tamo je bas imao posla. Zahvalan igrac, uvijek se mozes osloniti na njega, plus sto je pozitivno "lud". Nesto poput Georga Kocha, samo sto je Koch ipak bio nekoliko razina vise.
    Za njega nisam nikada mislio da bi mogao doci i Dinamo, posto sam ga dosta pratio u BL u dresu Fortune iz Dueseldorfa. Dapace, zbog njega i Ristica drukao sam za Fortunu u Bundesligi u to vrijeme.

    0000000000347968_620_0.jpg
  • Infinity
    16.4k
    Zagorac je hvatao Zuzula za vrat pa ne znam bas da je Koch par levela iznad :lol:
  • Bosna86
    11.7k
    Kad smo vec kod golmana pade mi na pamet kako je Ivkovic s tribine.hr rekao nedavno kako je Kalinic sigurni prvi golman repke, a da je Livakovicu maximum Dinamo hahahahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.