• Eduardo
    20.4k
    U SLOVENIJI je u tijeku napeta borba za naslov između Olimpije, Maribora i Celja, sve tri ekipe su unutar jednog boda razlike pa je do kraja ključan svaki osvojeni bod.

    Da stvar bude dramatičnija, danas od 20:45 igra se derbi Olimpije i Maribora u Ljubljani koji bi mogao usmjeriti utrku za naslov. Ključne uloge u tom susretu imat će dva hrvatska trenera, Dino Skender na klupi Olimpije i Sergej Jakirović na klupi Maribora.

    Sedam kola ostalo je do kraja slovenskog prvenstva, a Dino Skender već drugoj utakmici na klupi Olimpije mora igrati derbi koji bi mogao odlučiti osvajača naslova.
    — Index
  • Kwedi
    3.8k
    I prva strijelca slovenske lige su naši; Vukušić i Vizinger
  • Dudu
    2.6k
    Jesu realni ovi iz Barcelone da daju 23-godišnjeg Arthura za 30-godišnjeg Pjanića?!

    Uz to čak bih rekao da je Arthur trenutno bolji igrač od Pjanketa, a čak 7 godina je mlađi. WTF
  • deda
    32.9k
    Muke po HSV se nastavljaju. I treću sezonu ostaju u 2. Ligi. U zadnjem kolu su trebali remi doma za kvalifikacije, oni izgube 1-5 od Sandhausena :monkey:
  • Majki2111
    3.3k
    Koja Tv prenosi kod nas? Arena, sportklub??
  • Nino Bule
    13.9k
    neke su malverzacije u pitanju financijske, treba im neka odsteta da pokriju knjigovodstvo, zapravo se ne radi o zamjeni nego barca placa juveu 60 mil, a juve barci 70.
    Uz to arthur je navodno jako problematican sa svojim izlascima i bolikurcinom.
  • Neki tip
    21.3k
    U zadnjem kolu su trebali remi doma za kvalifikacije, oni izgube 1-5 od Sandhausena :monkey:deda

    O jbt.. ala su se danas parali listići :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    Ena proti nič za Zmajčeke u derbiju zasad. Menalo od prve, Ćekići isto. Vukušić zabio
  • Kwedi
    3.8k
    Drugi polčas odličan. Ćekići imao sjajan asist za Vukušića za 2:0.
    Sad ostaje vidjeti oće izdržat viktoriju Čmaribora
  • Kwedi
    3.8k
    I Skenderov buraz Marin koji je bio u Dinamu je mislim na klupi Olimpije
  • marcio amoroso
    36.8k
    Neke stvari su neshvatljive. Timo Werner je potpisao za Chelsea od sezone 20/21, sve ok, ali ova sezona za Leipzig nije gotova jer još uvijek nastupaju u LP. On ide odmah tamo bez da odigra kraj sezone za Leipzig. Mislim da je Uefa tu morala naći neko rješenje, ovako sve ispada smiješno. Sad me zanima jel on ima pravo nastupa u ostatku premier lige.
  • Nino Bule
    13.9k
    Nema pravo nastupa u ostatku premier lige, ali LP zavrsnica je duboko u ljeto pa je odlucio da su mu bitnije pripreme s novim klubom i da se izbori za poziciju sto je sasvim legitimno po meni. Opcenito cini mi se da je uefa rekla da igraci odrade do 1.7. nakon toga su slobodni ici ako nisu pod ugovorom, ali naravno opet ne mogu igrat tu novu ligu u koju pređu.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ma legitimno je i po meni. Samo nije fer prema njegovom bivšem klubu koji gubi najučinkovitijeg igrača za završnicu LP.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Arthur iz Barcelone u Juventus za 70 milijuna.
    Pjanić iz Juventusa u Barcelonu za 60.
    Nelogično po meni jer je Arthur ipak dosta mlađi, jedino što opravdava transfer su te razuzdane pijanke Arthura sa Neymarom i konstantno putovanje privatnim avionom na tulume.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.