• Navijač Dinama
    7.6k
    E moj Slavene , i ti nemaš sreće, hrabro su pali protiv nas sad i protiv Hajduka, da je malo više im sreće
  • Riki
    9
    Steta, Slaven prosipo lake bodove...
  • Markelo
    2.5k
    Neka malo pobjeda i za tovare. Samo nek Tudor ostane
  • Simke
    497
    Vidjelo se iz Mateusovog zaleta da nema sanse da zabije gol, koja tehnika..
  • deda
    28.7k
    Neću da čujem ništa kontra HNL-a :strong:
  • Eduardo
    17.8k
    a malo mi je previše još jednog operatera buksat uz postojeceg :D a max tv to go nije bas najjeftiniji za nas koji nemamo od T-coma mrežunkdz

    Možeš MAXTV TO GO dobiti uz pretplatu za mobitel i to free. Znam da su moja braća uzeli prije nekih godinu ili dvije, ali dobiješ samo osnovni paket. Tu imaš Arenu 1 i 2, obične i HD. Sad, da bi pratio tj. dobio i ostale Arene to moraš platiti dodatno. Možda još uvijek imaju takvu ili sličnu ponudu, pogledaj si.

    Hrvatska liga je u hrvatskoj najgledaniji nogomet na tv.SAS1987

    Rijeku i Osijek je navodno gledalo 430.000 ljudi :up:
  • xavier
    11.2k
    Neka malo pobjeda i za tovare. Samo nek Tudor ostaneMarkelo

    :cool:
  • nkdz
    829
    Možeš MAXTV TO GO dobiti uz pretplatu za mobitel i to free. Znam da su moja braća uzeli prije nekih godinu ili dvije, ali dobiješ samo osnovni paket. Tu imaš Arenu 1 i 2, obične i HD. Sad, da bi pratio tj. dobio i ostale Arene to moraš platiti dodatno. Možda još uvijek imaju takvu ili sličnu ponudu, pogledaj si.Eduardo

    thx dudu, znao sam za to (od prije tjedan dva)ali tek sam nedavno potpisao novi ugovor pa zassd nemrem nikam
  • Riki
    9
    Ziher.. malo mi je nekak nerealna brojka od kud si to izvuko
  • Eduardo
    17.8k
    meni isto, HNTV podcast.
  • Eduardo
    17.8k
    Sad vidim da je Gorica u zadnjih 7 utakmica čak 6 puta dobila Rijeku, uz jedan X. Brutalan niz.
  • Crusades1986
    10k
    To je bas onaj odnos kas ti neka ekipa "leži" odnosno "ne leži", kako god da igrao protiv njih, doma ili u gostima, od 10 utakmica 8 ili 9 ces izgubit i jednu pobijedit u 5 godina. Recimo, mislim da je prije Šibenik bio najgora ekipa koja je ikad igrala na Maksimiru. Znaci ne bi pobijedili Dinamo u gostima da ne znam šta rade.
  • Bosna86
    11.6k
    o7n4wkn7zd34zbfn.jpeg

    Svaki klub ima Elo bodove koji odražavaju njihovu trenutnu snagu. Možeš ih pronaći na clubelo.com . Iz razlike u Elo bodovima može se izračunati vjerojatnost ishoda (pobjeda, remi, poraz) svake pojedinačne utakmice, uzevši u obzir prednost domaćeg terena. Na temelju tih vjerojatnosti izvrti se 10.000 slučajnih ishoda utakmica, zbroje se bodovi svakog kluba i klubovi se na temelju toga rangiraju. Na kraju preostaje samo izračunati koliko puta se koji klub pojavljuje kao drugoplasirani u tih 10.000 simulacija. Naravno sve automatizirano u Excelu.
  • Infinity
    15.3k
    Od 20 utakmica odigranih na Maksimiru Sibenik je izgubio svih 20.
  • Crusades1986
    10k
    Nisam mislio da je tak loše :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.