• NORTE
    11.4k
    1:1 u PuliNino Bule

    Velika sreća za Osijek, Rijeku i Hajduk jer svi oni igraju međusobno i s Dinamom a Lokomotiva ima prelagan raspored do kraja i sigurno je glavni kandidat za 2.mjesto na kraju sezone čak i s ovim kiksom. Ide Lokomotiva u Ligu prvaka...
  • reziser
    6.8k
    slučajno upalih zadnjih 5 minuta tekme i čujem komentatora kod izmjene lokomotivinog igrača na kraju tekme.

    "I tako nam je igrač Rakić uzeo 30 sekundi naših života" :rofl: :rofl:
  • gh0c
    256
    Nakon epizoda u Dinamu, Attiemwen i Andrić ne djeluju ko igrači dorasli 2. HNL
  • marcio amoroso
    36.4k

    I nitko ih neće htjeti više.
  • reziser
    6.8k

    davno sam govorio da to nisu igrači za dinamo
  • deda
    32.6k
    Inter tone, tone
  • reziser
    6.8k

    nije mi baš žao
  • reziser
    6.8k
    TUDOR OTVORIO DUŠU
    ‘AKO NETKO MISLI DA IMA BOLJIH OD MENE, MIRNE DUŠE ISTOG TRENUTKA MOGU OTIĆI IZ HAJDUKA‘

    koji ego :vomit:
    ne...nema boljih od tudora :rofl:
  • NORTE
    11.4k
    Inter tone, tonededa

    Navodno idu u amaterizam i ne žele igrat 2.HNL, ovim porazom jučer su jednom nogom već ispali. Prije koji tjedan su vodili 0:1 na Poljudu i samo zbog sudaca izgubili bod, mislio sam da su tvrd orah s novim trenerom Ivkovićem.
  • deda
    32.6k
    Onda neće štimat matematika u drugoj ligi.
  • Kwedi
    3.8k
    ne vjerujem da idu u amaterizam. nešto će grad pomoć, nešto vjerojatno dinamo i lokomotiva s igračima i odradit će drugu hnl ko i svi drugi..
  • NORTE
    11.4k
    Dinamo i Lokomotiva im mogu uskočit s igračima kojima Inter ne bi morao ni plaće davat ali baš da će im grad uskakat u ovoj ekonomskoj situaciji sumnjam, bez obzira šta za 2.HNL ne treba toliko love. Sjebao ih je izgleda dosta taj odlazak investitora/menadžera, najavljivana je i likvidacija kluba, ali nije da mi je krivo.
  • Infinity
    16.3k
    Koliki je uopce budzet drugoligasa?
  • Kwedi
    3.8k
    Koliki je uopce budzet drugoligasa?Infinity

    u prosjeku oko 2 - 2,5 milijuna kuna. neki imaju najmanje od 1,3 dok većina ide do 3 milijuna.

    rudeš imao najveći prošle godine (dio godine se odnosi na sezonu u prvoj ligi pa nije realan) s deset milijuna kuna, sesvete imaju malo veći od 4,6 milijuna.
  • Kwedi
    3.8k
    druge ekipe dinama, hajduka i osijeka odnosno njihovi troškovi su ofkors nepoznati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.