• Kwedi
    3.8k
    dinamo je jedini klub koji ima boljeg trenera na mjestu sportskog direktora, b trenera, trenera juniora, voditelja omladinske, nego na klupi prve momčadi
  • Crusades1986
    9.5k
    Koliko puta je spomenuo dječački san od kada je trener Dinama? I do kada će to napominjati?
  • reziser
    6.2k

    oprostimo mu još ovu tekmu. Prvi put je igrao na maksimiru pred publikom....
    ali ako će nastaviti...e jbg onda
  • Pero999
    2
    Zasto je sjever okrenuo leđa igračima?
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel ovo vise nije sokol marić redarska služba na maksimiru ili su dobili nove odore/prsluke?
  • Infinity
    15.1k
    Od Jovicevica cekam samo da jos krene spominjat Gospu i Medjugorje kao onaj rukometni trener, ne sjecam se kako se zvao, al picio je svima po zivcima s tom patetikom. I ovaj sad pici, al cekam novi level.
  • gh0c
    256
    svima != ciljanoj Index publici
  • Infinity
    15.1k
    Index sam otvorio pet puta u zivotu, a covjek je uspio izvuci zivce i mojoj babi od 70 godina koja je pola zivota provela klececi s krunicom
  • TrnskoU18
    271

    Čist sumnjam da su promijenili i ja sam se isto zagledao u njihove odore,inače znam da uvijek čekaju narančasti ispred ulaza,a ono odjednom svi u crnom
  • Dino
    2.2k
    Mislim da je bila klemm zastitarska sluzba ak se ne varam, a inace su bili iz sokola. Doslo je do neke promjene ocito.
  • xavier
    11.1k
    Jel ovo vise nije sokol marić redarska služba na maksimiru ili su dobili nove odore/prsluke?Crusades1986

    Mislim da je bila klemm zastitarska sluzba ak se ne varam, a inace su bili iz sokola. Doslo je do neke promjene ocito.Dino

    Da. Klemm je bio...i pretpostavljam da je do toga što su novi pa su htjeli sve "po ps-u" napraviti, pretres na ulazu je bio kao da igramo protiv Zvezde, a ne protiv Slavena.
  • Crusades1986
    9.5k
    I opet im se zavuklo nesto ispod radara :rofl: :confused:
  • Infinity
    15.1k
    IZABERI IGRAČA UTAKMICE!

    Nisam do sad vidio da klub ovako bira igraca utakmice. Bilo je i vrijeme da nam omoguce to.
  • Gelipter
    3.4k
    Šteta kaj je Theophile tak malo glasova dobio, a čovjek se fakat potrudio učiniti utakmicu zanimljivom i zabljesnuo je nakon duže stanke. :rofl: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.