• Eduardo
    20.3k
    mislio sam da je zajebancija. Pa JBT radi se o memorijalnom turniru i dečku od 16.god . Još mu debili s tribina fizički prijete. Svaka čast i njegovom klubu za način na koji su ga podržali.

    Lijepa gesta i kluba (Dinama), sve pohvale.

    GNK Dinamo je kontaktirao mladića koji iz razumljivih razloga želi ostati anoniman te ga pozvao da bude gost našeg kluba na utakmici s Viktorijom Plzen 21. veljače u Maksimiru.
  • 000
    946
    Mah, to ti je ona "Sve izgubili dabogda" ekipa, i vraca im se to ''sve'' kao bumerang, ali bumerang koji se ne zaustavlja kada udari, nego nastavi dalje i lupa nemilice. K'o perpetuum mobile.
    Ustvari ti debilceki su jos ok, govna su oni koji im sve opravdavaju, a takvih je na tisuce.
    Tisuce malih mamica.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Uistinu lijepa gesta kluba. Naprave milijun gluposti i popljujem ih milijun puta ali ovaj puta svaka čast. Žao mi momka ali mu kapa dolje na hrabrosti.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ma malome su jos trebali platit kada vec dolazi u Zagreb i hotel za njega i njegove prijatelje, dopeljati im neke kurabe za podizanje morala od juzine i ica i pica u izobilju ko u najboljim danima Cave Dimitrijevica i Kasala.
  • Hipo
    406
    Žao mi je kaj dečko mora ostat anoniman iako on to uopće više nije u svojoj sredini.
    Ja bi ga u zadnjem kolu doveo na centar da izvede početni udarac pa neka kmečeeee.
  • LovroZG
    1.3k
    Samo šta bi time bio u još većoj nemilosti izdvojenih pojedinaca...
  • BluePhone67
    4.1k
    SNG 2019 svima nasima Dinamovcima .. :party:
  • xavier
    12.1k
    Svima sretna nova :party:
  • 000
    946
    Sretna Nova svima kojima u zilama kola plava boja :party:
  • deda
    32.7k
    Dečki sretna nam bila Nova godina!
  • Eduardo
    20.3k
    Pridružujem se čestitkama. Sve najbolje ljudi.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Sve najbolje svima u Novoj godini, a Dinamu da se digne na viši nivo u svim segmentima.
  • Bosna86
    11.7k
    Sretna Nova ... da li se ovdje raspravljalo da Dinamo postane sportsko drustvo kao Real, Pao ili sta ja znam ? .. nisam pronasao tu temu
  • BluePhone67
    4.1k
    Sretna Nova ... da li se ovdje raspravljalo da Dinamo postane sportsko drustvo kao Real, Pao ili sta ja znam ? .. nisam pronasao tu temuBosna86

    https://www.zonadinamo.com/discussion/109/sdd-ili-udruga-građana
  • Bosna86
    11.7k
    Nisam se dobro izrazio ..mislio sam na kosarkaske, rukometne , odbojkaske, futsal sekcije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.