• Eduardo
    20.3k
    Nadam se da će Lege uzeti Mišića pa da sva naklapanja o njemu u Dinamu prestanu.

    Meni je Stojke stvarno vidljivo napredovao pod Bjelicom i ove sezone nemam prevelikih zamjerki na njega u usporedbi s prethodnim sezonama.

    Tomečak ove sezone ima odigranih 150', a zadnjih 17 utakmica ga nema niti na klupi. Teško da je trenutno napredak u odnosu na baršunastog.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ne znam zašto takav stav prema Stojanoviću pogotovo sad kad je odigrao najbolju polusezonu otkad je u Dinamu. Uvijek daje sve od sebe, nije baš najpametniji, ali napreduje. Trenutno je avion za Tomečaka. I gdje je on? Uopće ne igra, nije ni na klupi.
  • xavier
    12.1k
    @Kwedi mene je Stojanović neopisivo živcirao svojim glupostima, ali činjenica je da je ovu sezonu napokon odigrao pristojno. Ok, i dalje je ta pozicija pokrivena ispod prosjeka cijele momčadi, ali u ovom trenutku je lijevi bek ipak puno veća potreba.
  • deda
    32.7k
    Nema tu puno filozofije. Mijenjaš najslabiju kariku, pa onda sljedeću najslabiju i tako redom. Naravno, prodaja vrhunskih talenata, promašene investicije, neispunjenje očekivanja od nekih talenata, ozljede diktiraju kolo.
  • LovroZG
    1.3k
    Pridružujem se obrani Stojanovića. Ovu polusezonu se dosta digo i jedina je tragedija da on ima još dosta mjesta za napredak jer je on ovak kak sad igra igro i kad je došo. Prema nazad solidan i čvrst, prema naprijed vrlo aktivan sa solidnim centaršutom i udarcem.
    Pa čak i nije velki problem to šta mu je Moharrami zamjena jer dolaskom novog lijevog beka Rrahmanija se po potrebi može gurnut desno.

    Mene puno više zanima šta će bit s odlascima. Dal ćemo zadržat sve važne igrače i šta će bit s prekobrojnima.
  • deda
    32.7k
    Da smo zadnjih 15 godina vodili politiku ulazno-izlaznih transfera kao zadnjih godinu dana, imali bi za stadion od 60.000
  • deda
    32.7k
    75 klubova u Engleskoj ima veći prosjek gledatelja nego Dinamo. Čak i tri kluba iz 5. lige. :groan:
  • BluePhone67
    4.1k
    75 klubova u Engleskoj ima veći prosjek gledatelja nego Dinamo. Čak i tri kluba iz 5. ligededa

    Ovo si uzeo statistiku gledanosti sa Europom i HNL nastupima ? Ili samo HNL ?
  • Bosna86
    11.7k
    Stojanovic je imao samo jednu losu utakmicu ove godine protiv Spartaka u Trnavi. Ako moze nastaviti igrati kao sto je igrao zadnje dvije onda je on najmanji problem u momcadi.
  • deda
    32.7k
    Gledanost HNL-a sam uzeo.
  • BluePhone67
    4.1k
    kulimt8nsxuym8jo.jpg
    sl1j9v2soauidy3l.jpg

    SN 29.12.2018
  • 000
    946
    Nikako da se netko od nasih sjeti snimiti kvalitetnu emisiju o skoli nogometa. U ovih 17min. vidio sam vise nego godinama po nasim TV postajama, po YT. A klinci su strasni.
  • BluePhone67
    4.1k
    r0qro5y767zsfoso.jpg

    Sn 30.12.2018
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.