• Nino Bule
    13.8k
    Jako dobra vijest
  • Slavonac
    383
    ...neka je...meni je dobar igrac...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kako to? Kako to?

    Zar nisu "uvaženi" Mamićevi dupelisci iz SN prenjeli kako je on na izdržavanju ugovora i na tome da ce biti protjeran u 3.momčad....

    Još jedan od dokaza koji samo potvrđuju teoriju glupih(Mamicevic), SN...

    P.s: KTc je za mene trenutno najbolji Dinamov branič, može igrat i stopera a i pokazao je protiv Atalante u Milanu da može i desnog beka, kojeg cemo očito jos morat malo pričekat da se Moharrami dokaže Jovičeviću
  • Dino
    2.7k
    Jel Teo zapravo odradio ijedan trening s drugom ekipom?
  • NORTE
    11.5k
    KTC potpisao novi trogodisnji ugovor.Smotanihaker

    Velika vijest za europske ambicije Dinama idućih godina. Sad još ostaje vidjet kako će Jovićević posložit ekipu.
  • nkdz
    885
    nas uvjerljivo najbolji branic, meni odlicna vijest.
    Od kad je dosao pokazao se ko super igrac i drago mi je kaj ostaje.
  • Majki2111
    3.2k
    U ovo mi je dobro sjelo. Ovo me usrećilo. Idemo jako dalje! :starstruck:
  • Infinity
    16.4k
    Nisam mogao cuti bolju vijest danas. Euforija me uhvatila :lol: Tek sad kad sam se ovoliko obradovao vidim koliko nam covjek znaci.
  • deda
    32.7k
    Ajde nešto pametno iz kluba konačno
  • Eduardo
    20.3k
    Ovo vjerojatno znači kraj Sigalijevim nadanjima o povratku?
  • Infinity
    16.4k
    Ja smatram da mi pored Dilavera i Teophilea trebamo jos jednog stopera slicne klase ako mislimo biti konkurentni u LP. Peric i ekipa to jednostavno ne mogu krpati, pogotovo kad svih 90 minuta igramo s trojicom i kad postoji mogucnost da ces jednog od njih mijenjati. Peric moze posluziti da udje pred kraj umjesto nekog ofanzivca, a ovi klinci se ne mogu skolovati u tako jakim utakmicama. Imali smo to skolovanje unazad 10+ godina.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Potpis od riječi do riječi.
  • EastsideZg
    214
    S tim da bi volio nekog visokog, tipa 190cm, jer su dilaver i theophile nesto nizi
  • Infinity
    16.4k
    Takodjer. Spominjani Sigali je isto nizi. Treba nam visok stoper koji zna igrat glavom, kako nazad tako i naprijed.
  • Eduardo
    20.3k
    Sigali je čak i niži od KTC-a i Dilavera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.