• SAS1987
    14.8k
    Brazil je čudo, a pogotovo Brasileirao, Mogao bi danima pisati u ovoj ligi.

    Btw, imaš privatnu poruku :smile:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Prema SportMediasetu, Rangnick ima svoju listu igrača koje bi želio dovesti ukoliko on postane novi trener Milana.

    U pitanju su Leipzigov dvojac Upamecano i Dani Olmo, Salzburgov Szoboszlai, Udineseov Mandragora, Realov Jović i Borussijin Gotze.

    Vjeruje se da Upamecano ima klazulu od €60m, dok bi Szoboszlai koštao €20m. Mandragora bi mogao koštati €26m.
  • Majki2111
    3.3k
    Ponovo meni guzica nije dala mira i išao sam kopati po onim pdfovima za testiranje umjetne trave i u metodama laboratorijskog testiranja piše da se testira silikon na umjetnoj travi (osušena prije nego što je isprana vodom). Faktor trenja u tim laboratorijskim ispitivanjima prije i nakon trošenja je mora biti u definiranom rasponu brojeva. 0.35-0.75. Nakon laboratorijskih ispitivanje cijeli teren se ponovo ispitiva na sva svojstva kako bi "zadovoljio najviše potrebe za umjetnu travu". Ne piše kaj se radi.

    Mogu samo zamislit koliko ekipa koristi nekakvo mazivo za smanjnje trenja. Ili možda neku viskoznu tekućinu za povećanje trenja kad se ono polijeva teren. Ili se i to kontrolira?? Nisam to tražio.
  • deda
    32.9k
    Germani definitivno počinju 16. svibnja.
  • Eduardo
    20.4k
    Germani definitivno počinju 16. svibnja.deda

    I odmah Borussia Dortmund vs Schalke, subota u 15:30.
  • deda
    32.9k
    Mladi 19-ogodišnji nogometaš Atalante Andrea Rinaldi preminuo je u bolnici u Vareseu. Nekoliko dana nalazio se u komi nakon aneurizma mozga.
  • Kwedi
    3.8k
    Srbi iduću sezonu prve pingpong lige misle s dvadeset klubova odraditi
  • Majki2111
    3.3k
    Ne prati se Bundesliga?
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ja sam gledao prvo, ali na prekide. Realno dosadno bez publike.
  • SAS1987
    14.8k
    Olmo opet nije igrao. Cak je i Kampl prije njega.
  • Majki2111
    3.3k
    https://www.24sata.hr/sport/nije-izvukao-pouku-lacazetteu-kazna-za-udisanje-rajskog-plina-693805

    Zašto bi plin bio ilegalan? Neka se propiše dopuštena doza za rekreaciju. Iskorištavanje kemikalija za smijeh u reguliranim količinama. Ne vidim problema. Ali naravno, stručni definiranim dozama. Nije li san svakog kemičara` čovjeka iskoristit kemikaliju za svoju dobrobit?

    Jasno mi je remečenje javnog reda i mira ali neka se i to zakonski propiše, u kojIm situacijama i kako se može konzumirati kemikalija.
  • xavier
    12.1k


    Pitaš zašto je plin ilegalan ili zašto je klub kaznio igrača?

    Klub je igrača kaznio zato što je plin ilegalan, a čak i da nije, klub ne želi da ga igrači udišu zbog ne potpuno jasnih posljedica koje može izazvati. Napokon, klubovi igračima brane i neke stvari koje su inače sasvim legalne.

    Ako pitaš zašto je ilegalan, to nema previše veze s ovom temom ni s nogometom općenito.
  • NORTE
    11.7k
    Olmo opet nije igrao. Cak je i Kampl prije njega.SAS1987

    Pa nije Kampl neki bezveze igrač, vaš Slovenac. Ni 5 zamjena ne pomaže Olmu da zaigra.
  • SAS1987
    14.8k
    nije loš, drag mi je igrač ali Olmo je ipak Olmo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.