• Ero
    979
    Britanski način navijanja u zadnje vrijeme je samo kad padne gol, tako da nekakva atmosfera kod i ne postoji. Na stadionima sa 200 ultrasa atmosfera je sigurno bolja
  • NORTE
    11.7k
    Da je na Anfieldu il Rajku bolja atmosfera nego na Monumentalu? Nije bolja ni u Dortmundu, ni u Glasgowu, al aj. Pratio sam jedno vrijeme argentinsku ligu, privatni razlozi za neprospavane noci jedno godinu dana i tamo s njima malo tko moze u isti kos. Imaju sigurno desetak klubova s kojima se nitko iz ovih zapadnjackih zemalja ne moze takmiciti. Eventualno grci i turci. Taj Anfield mi je najrazvikanija atmosfera ikad igdje. Imam prijatelje i bracu koji prate Liverpool, pogledao sam u ove dvije godine barem 20 utakmica s Anfielda i osim uvodnog You'll Never Walk Alone ono nije vrijedno spomena.Infinity

    Te medijske tablice su čisto sranje i na njih pozornost obraćaju samo naivci. Grci? Pogledaj atmosferu Karaiskakisa i Toumbe van derbija. Postoje u svim ligama izuzeci, prave atmosfere. Jedni Boysi se ne bi posramili vrhunskog izdanja "hladnih" domaćina na Rosenborg-Dinamo a ko njih uopće spominje igdje ikad.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Cigane rangirali ocito kad im je Europa jer tad im je jedino stadjon pun, ako je zbig derbia bakljade i svega, mogli su i BBB stavit jer naprave odličnu atmosferu na vječnom derbiu i u LP
  • xavier
    12.1k
    Ne znam zašto se uopće zamarate takvim stvarima. Svako mišljenje je u osnovi subjektivno, a posebno ovakve stvari. Netko je dobio zadatak napisati članak o tome, malo je proguglao i složio "listu".

    Još je "bolje" kad se rade liste na način da ljudi glasaju na internetu pa svatko glasa za sebe.
  • Neki tip
    21.3k
    Te medijske tablice su čisto sranje i na njih pozornost obraćaju samo naivci.NORTE

    Daj se opusti.. podijelih listu i link jer sam nabasao na to i stavio ovdje u posve primjerenu temu - "Zanimljivosti.."

    Nitko ne kaže da se radi o Encyclopediji Britannici. ;)
  • NORTE
    11.7k
    Nije išlo tebe nego govorim općenito, to je vijest za one koji veze s navijačkim svijetom nemaju. Svakih mjesec dana neki "priznati" svjetski portal (tj. neki "novinar" koji se takvim bezvezarijama bavi) objavi neku svoju listu.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    eant11vavgjsppt7.jpg
    Surdulica-Partizan....čak 13 minuta nadoknade

    Stadion otp.40% popunjen bez mjera, sa gostujućim navijačima

    Samo kod nas ce se čekat 12.06 i tad nece biti 100% sigurno ocel biti povratka i ako bude bit ce određen broj sa samoizolacijskim mjerama....e živote pokvareni joysticku
  • Dino
    2.7k

    Sad bi dobro doso jos jedan val korone jer mi se cini da HDZ gubi popularnost.
  • Crusades1986
    12.7k
    Mi fakat imamo najstrože kriterije šta smo mogli imat i najduže će trajat. Znači u Rusiji su dopustili gledatelje na stadionima, u dosta velikom broju zemalja "istočne" Europe je to u planu ili već je realizirano. Evo i Srbi cak mogu na utakmice u smanjenom kapacitetu a situacija je bila bar duplo gora nego kod nas. Predmnijevam da Božinović druka da se još ne dopusti ulazak navijacima na stadion.

    Slovenija proglasila kraj epidemije prije 2 tjedna nakon 3 dana bez novozaraženih, mi imamo 4 dana bez novih slučajeva i kumulativno u 11 dana 3 slučaja. Na početku sam stvarno držao ljestve tom famoznom stožeru ali sad stvarno mislim da pretjeruju. Ljudi vani uopće ne poštuju nikakvu distancu, u kafićima stolovi nabubani jedni do drugih... a za nogomet se sve bojim kad će dopustit gledatelje. Capak priča o uvjetima za kraj epidemije, o uvjetima za organiziranje utakmice kao da je kvantna fizika.

    Najvise od svega se bojim dobroćudnosti naše interventne policije kad krene osiguravat socijalnu distancu na stadionu. :smile:
  • deda
    32.9k
    Smiješno postaje sve to. Odigravaju se prijateljske utakmice pred 200-300 ljudi, a natjecateljske ne mogu.
  • Infinity
    16.5k
    Mjere jesu za k*, al ne treba pretjerivati da je najgore. Tu su lige koje uopce nece igrati. Tu su i druge lige koje igraju bez gledatelja. Rekao bih da smo negdje na sredini. Igra se, ali bez gledatelja. Da se ne igra nikako rekao bih da nam je najgore. Kad zaigramo pred gledateljima bit cemo medju onim kojima je najbolje, nekim vise, nekim manje. Do tad smo sredina, nikako najgori.
  • Guinness
    2.2k
    Meni osobno je ovo najgore. Il nek se igra kako treba il neka se ne igra uopće. Za koji kurac se igra onda ako nema ljudi na utakmici a 150 kakti odabranih može ući na stadion.
    A ispred karikiram 200,300 ljudi se skupilo u birtiji bez ikakvih mjera i gluposti.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ali sta imamo od cifre od 300 ljudi na stadionu? Ako mora biti distanca imamo veliki k...
    Eo npr, malo šaljiv način kako bi izgledalo, ali nikog ne vrijeđam nego kazem kako ce to izgledat
    @deda ce biti na sredini zapada
    @Neki tip sa Zapada zbog distance njega ce na zapad do sjevera i neka bude eto gosp.@reziser njega ce distancirat na zadnje mjesto na zapadu do juga stavit

    A sjever jednog u jedan drugog u drugi kut i jednog u sredinu ispod štange ......

    Jebo ti to onda, bolje da ne pustaju gledatelje, uopće navijače ili da pokusaju nesto tako a bude veliko nista, ako ih puštaš pusti ih sve tko dođe nek dođe , svjedno izuzev derbia i poziv utakmica brojka nije pretjerano velika....

    Eto u srbiji je jucer kup cjeli stadion bio pun, i jucer cigosi i danas ovi frakcijasi(grobosi) napunili gostujucu tribinu, i to stisli se jedan na drugog...

    Kod nas ako bude da se ne može ni smo mi krivi nego iskljucivi onaj tko nece da budemo na stadionu iz mekih drugig razloga a ne jebenog virusa i pot.zaraze
  • Navijač Dinama
    8.4k
    I dalje je zabranjen pristup na stadione svim navijačima, ali počelo se nešto razmatrati i po tom pitanju

    Utakmicom u petak u Splitu između Hajduka i zaprešićkog Intera nastavlja se Hrvatska nogometna liga. Uvertiru smo već imali na dvije polufinalne utakmice Kupa u Koprivnici i Rijeci.


    Na snazi su i dalje mjere Stožera civilne zaštite, ali izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić bacio je 'bubicu' da bi već od drugog kola nasavka prvenstva mogli imati gledatelje na tribinama, ali naravno u manjoj mjeri, prenose 24sata.

    EuroFootball / Stringer
    'Mi smo već predali zahtjev Stožeru Civilne zaštite i Središnjem uredu za sport, voljeli bismo da se ublaže te mjere na prvenstvenim utakmicama' – rekao je Kustić pa nastavio:

    'Jasno, ne možemo očekivati da na tribinama bude maksimalan broj gledatelja, ali vjerujemo da bismo već od drugog kola nastavka prvenstva na tribinama mogli imati gledatelje' – zaključio je Kustić.

    Trenutno je na stadionu dopušteno 174 čovjeka na stadionu, uključujući i igrače, stručni stožer, suce, sakupljače lopti i sl.

    -SportKlub RH
  • Navijač Dinama
    8.4k
    68hbf6aogzinz3ar.jpg

    Goal neslužbeno potvrdio

    Što mislite, da li može barem pola od Drogbe pokazat?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.