• Neki tip
    21.3k
    Ono kaj mi u normalnom izdanju mog posla jako jako fali su putovanja. Online od doma funkcioniram skoro jednako dobro kao i u uredu, jedino kaj se ovak malo odulji zbog klinaca.

    Ali ovom koronasituacijom otpala su mi brojna putovanja, koja su sastavni dio posla i njegov krasan i neodvojiv dio i to mi bas jako nedostaje.
  • Dino
    2.7k
    Ono kaj mi u normalnom izdanju mog posla jako jako fali su putovanja.Neki tip sa Zapada

    Kom ne bi falila putovanja :blush:


    Da, sam kaj profesor ti veli temu koju trebas obradit pa je ti sam obradujes, cesto u duplo dulje neg kaj bi to radil na klasicnom satu. Vjerujem da ti nije lako shvatit, al ak si savjesna osoba i pokusavas sve rijesit i napravit bogme se opasno iscrpljujes.
  • Infinity
    16.5k
    Svaka vama čast ekipa ak vas neki zadani rad ispunjava. Kolko puta mi starci rekli da bi se trebo osjećat korisno dok npr. familijarno čistimo stan, usisavamo, brišemo prašinu, to nije slučaj kod mene...
    Mislim obavit ću to ja, al nekak bezvoljno... U tom trenutku ima sighruno nekaj zanimljivije od toga. Neki pjesmuljak ili video na kompu...
    Majki-Papi2111

    Ni ja ne volim te nabrojane poslove, ne zbog ljenosti nego ih ne volim. Svi mi imamo nesto sto ne volimo. Ja volim raditi vani, uzet tri palete i skovat ljuljacku i slicne pizdarije. Jednostavno nadjes nesto sto te ispunjava. Svoj posao volim jer je fleksibilan, al dodju dani, tjedni, pa i mjeseci kada bih sve poslao u tri lijepe.

    Vrlo rado bih se rijesio klasicnog posla da imam hrpu love, al ne vidim kako mozes provesti zivot da bas nista ne radis. Ja bih vjerojatno par mjeseci putovao, posjetio mjesta koja sam oduvijek zelio, pa bih godinu dana radio poslove oko kuce onako za svoju dusu, a na kraju bih pokrenuo neki svoj posao. Ne znam koliko moras biti lijen da zivot provedes lezeci i uz komp. Treba i to nekad, znam ugasiti mob, spustiti roletne i prelezati dva dana, covjek mora nekad doci sebi i odmoriti se, al to nije nesto sto mozes raditi citav zivot. Tebi je tako bio super jedan vikend. To ti sigurno ne bi bilo super da imas svaki dan. Radije spakuj torbu, odi na cestu i stopom proputuj svijet. Kvalitetnije je nego 24/7 lezati. Lezanje zvuci lijepo, al u praksi nije ni 2% onoga sto zamisljas.
  • Majki2111
    3.2k
    Svi mi imamo nesto sto ne volimo.Infinity

    Istina, ja volim kuhat npr.
  • Infinity
    16.5k
    Onda si trebao upisati skolu za kuhara, postati kuhar i zivjeti ispunjen zivot. Nisi ti lijen koliko si pogrijesio u zivotu tako sto nisi odabrao struku koju volis i koja ce te uciniti sretnim.
  • Dino
    2.7k
    “Ne smijemo dozvoliti da tema od na drugu stranicu” ili “dosadila je ta glupa igra vise frende, naj me...”
  • Majki2111
    3.2k
    Ne smijemo dozvoliti da tema od na drugu stranicu

    Da ili ne
    To! ili Tako je!
    Ajmo! ili Vamos!
  • Eduardo
    20.4k
    Da
    Tako je!
    Ajmo!

    Tokio ili Nairobi? (pri tome ne mislim na gradove)
  • Bosna86
    11.7k
    Tokio
    Srebro na olimpijadi ‘92 ili bronca ‘98
  • puxigadjurdja
    1.7k

    bronca 98

    Njemačka 96 ili Turska 08?
  • Dino
    2.7k
    Turska 2008, tog se bar malo sjecam

    Z4 ili jugoslavija?
  • Neki tip
    21.3k
    Jugoslavija. Z4 bi bio smrt za Hr kakvu poznajemo. I to prilično trajna.. Nešto kao RS za BiH (jednom kad je uspostavljena, smiješnim je postao recept građanski orijentiranih Bosanaca i Hercegovaca - to treba ukinuti. Pa, eto ukini. Taj "recept" je na razini Lennonovog Imagine..)

    Kupiti PS4 pro ili čekati PS5?
  • Baneki
    746
    Čekati PS 5. PS 4 pro već imam✌️. Za Z4 se slažem, inače sam na pola prve knjige Žuneca Goli život. Knjiga baš po mom ukusu.

    Atari ST ili Amiga
    IBM PC ili Mac
    Arduino ili Raspberry PI
  • KlasicZg
    556
    Atari ST
    IBM PC
    Arduino

    Kino ili kazalište
    Piva u parku ili piva u birtiji
    tkalča ili opatovina
  • Dino
    2.7k

    Uzet PS4 prvo izdanje prek oglasa za silu i igrat na tom dok ne dode PS5
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.