• Neki tip
    21.3k
    inače sam na pola prve knjige Žuneca Goli život. Knjiga baš po mom ukusu.Baneki

    Nisam ni sumnjao, baš mi je drago da je preporuka vrijedila. :)
  • Neki tip
    21.3k
    Uzet PS4 prvo izdanje prek oglasa za silu i igrat na tom dok ne dode PS5Dino

    Razmisljao o tome, ali nije opcija. Trazene cijene za rabljene uređaje su smijesno velike, a ne da mi se ni s kim natezati. Za 15-20% visu cijenu dobijem sigurnost, meni to vrijedi razlike.
  • Dino
    2.7k

    Naravno, slažem se. Kak se veli "novo je novo", mada evo imam primjer prvi susjed je uzel iz Slovenije četvorku prvo izdanje za nekih sto eura, nov, nekorišten, zapakiran s tri mjeseca garancije...bed je jedino kaj kad izađe petica s četvorkom se možeš pozdravit.
    Al definitivno je najbolja opcija strpit se za peticu.

    kino
    piva u birtiji
    tkalča

    XBOX ili Nintendo?
    COD ili Battlefield?
    Youtube ili Twich? (kaj se tiče gaming streama)
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Xbox, ali Nintendo pod uvjetom da je Switch , Gamemode 2 , dnosno dva joysticka i konzola( imam maturski rad iz N.Switcha pa znm) :lol:

    CoD, ali starije verzije , Cod isto kao i Battlefield sto novije godine u igri neke gluposti uvode ,primjer kao neke svemirske puške , van svake pameti, Cod mw2 i cod mw3 su vrh baš kao i BF 3 I BF4, ali ja sam više za CS GO tamo provodim vec 5.tu godinu :lol:

    Twitch,ipak je to gaming platforma,YT je popularniji(ovisi koga pratiš )

    Graf na zidu ili graf na trafou?
  • Neki tip
    21.3k
    bed je jedino kaj kad izađe petica s četvorkom se možeš pozdravit.
    Al definitivno je najbolja opcija strpit se za peticu.
    Dino

    Zakaj? Pa i dalje će biti hrpa dobrih igara za četvorku. Racionalno, svjestan sam da bi trebalo pričekati, ali obećao sam malcu da ću uzet i sad bi baš bilo piii..ski odgodit za jesen. Klinci od 7 i po godina nisu poznati po strpljenju. :)
    Ma dobro, da ne privatiziram...
  • Dino
    2.7k

    Bio sam u jednakoj situaciji kad sam mislil kupit trojku, a cetvorka je bila na vratima :lol: . Da se razumijemo i dalje ti na dvojki i trojki mozes igrat i vise igrica neg na cetvorki sam kaj koci malo taj online dio u nekim igrama koje kasnije izadu. Iskreno mislil sam da za sebe pikiras plejku :grin: al da zakljucim pricu, pretpostavljam da decko od sedam godina nije neki strastveni online gamer tak da u tom slucaju mijenjam misljenje od prije par postova i mislim da je bolje nabavit cetvorku. A naravno i sam se vrlo dobro sjecam ne tak davnih perioda kad sam zical mamu i tatu igracke koje su morale bit pod hitno nabavljene :rofl: Bogme si se naslusal mog misljenja :grimace:

    Graf na zidu, puno trajnija solucija.

    Monokromatska odjeca ili sarenilo?
  • Neki tip
    21.3k
    Iskreno mislil sam da za sebe pikiras plejkuDino

    Ha, naravno da cu se i ja pridruzit. :)
  • Neki tip
    21.3k
    Monokromatska odjeca ili sarenilo?Dino

    Ovisi o godišnjem dobu. :lol: I raspoloženju.
    Jednobojno, ipak.

    Grejp ili šipak (nar)?
    Slunj ili Petrinja?
    Kampiranje cijeli vikend ili plejka cijeli vikend?
    Otputovati u Finsku ili Grčku? U godišnje doba po izboru.
    Skakanje sa 6, 7 metara visoke stijene u prohladnu, ali čistu rijeku ili ronjenje na dah (u moru)?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Šipak
    Petrinja
    plejka
    Grcka
    ronjenje


    KK Cibona ili KK Dinamo? :lol:
  • Dino
    2.7k

    Cini mi se da je bilo vec to pitanje :grin:
  • kinfa95
    489
    KK Cibona
  • Eduardo
    20.4k
    postavi novu dvojbu.
  • kinfa95
    489
    KK Dinamo ili KK Hermes
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Kk Dinamo

    Reizgradnja Maksimira ili novi stadion na Sveticama
    Europa u Varaždinu ili Osijeku
    Derbije igrat na Krajnči sa montiranim tribinama ili u Varaždinu
    Igrat na Drosini ili Rujevici
  • Keyser Soze
    10.1k
    Reizgradnja
    Varazdin
    Kranjca
    Drosina

    Novi stadion ili proljece u Ligi prvaka na ovakvom Maksimiru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.