• Alkmar1312
    21
    Samo da nadodam, svi znaju da Maksimir nije po ljepoti top 10 stadiona, al platis kartu i onda ti se 90 min svede na sranje po stadionu,a jucer je takvih ljudi i previse bilo
  • Orc123
    8.2k
    koji to igrac na svijetu svaku utakmicu igra na svjetskom nivou!? Ajmo uzet stopere, Van Dayk, donwdavno najbolji stoper svijeta pa je ponwkad izgledao smijesno, Sergio Ramos, legenda, ali u nekim utakmicama bio igrac manje na terenu...o cemu pricamo...ovo je Gvardiolu prva slabija tekma nakon ohoho tekmi za redom gdje je nosio Hrvatsku...tako da, mlad je i to jos jako! Normalno da ce se i dalje dwsavati ovakve utakmice, nekad u dresu HR, a nekad u dresu Citiya.....
  • Big Daddy
    1.3k
    ma sve 5, zato sam i rekao da ce on protiv Poljske biti medju najboljima, ali jednostavno nas nije navikao na takve igre i tocno me i zabrinulo da takav jedan igrac koji je inace jako dominantan, jednostavno nestane cijelu tekmu, i to nakon dugo vremena na svom Maksimiru, totalno netipicne pogreske i to u serijama, a prema naprijed skroz nevidljiv, al eto nadam se da je to bila samo iznimka, koja nas srecom nije kostala izgubljenih bodova. Idemo sad dobiti u Poljskoj i sve 5.


    @Alkmar1312 ovo jucer je bilo u najmanju ruku čudno i nadam se zadnji put tako, da ce biti neko organizirano navijanje, di ustvari nije tak tesko izvedljivo, dovoljno je da par stotina ljudi povedu, svi ce ih slijediti
  • NORTE
    11.8k
    Na kratko sam upalio tekmu jer sam išao van pa nisam imao vremena za to.
    Kad sam vidio da igramo u plavom dresu na svom terenu, a u prijenosu se nije vidio ni jedan navijač došlo mi je loše.

    Neopisivo mi je drago zbog Perišića koji je bio u prvih 11, asistirao za prvi i sudjelovao za drugi gol.
    Hejteri na aparatima.
  • Ludovic IX
    7.3k
    sjever gore.. sektor 1 ali išao je on po tribini
  • Dinamosaur
    1.5k
    animator :lol:
    Jel moguće da su ga angažirali il je takav luđak?!
  • Ludovic IX
    7.3k
    nebi reko ludjak. Tipičan krkan koji misli da je najveći domoljub i tako to pokazuje
  • Dinamosaur
    1.5k
    i to na sjeveru gore :rofl:
    Prvo sam pomislio da je zapad u igri. Pa vidis po njemu jel placen il ne, ovaj "vaš" je valjda bio obican pacijent haha
  • Cosey
    516
    a ne ono, sigurno će na utakmice reprezentacije dolazit samo ultrasi i oni koji su spremni poderat grlo svih 90 minuta. Toga je uvik bilo i uvik će većina bit takvih dok igra reprezentacija.don

    Niti to mislim niti očekujem niti tako treba biti. U drugoj rečenici sam pojasnio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.