• Noel
    6.5k
    Nejdem na utakmice reprezentacije ali ovo kaj čitam o atmosferi jučer nek svima bude poruka u kaj će se pretvorit atmosfera na Dinamovom stadionu ako će svako gledat svoja posla i jest govna. Sa svih strana. Svi u isti rog trebamo puhat i drukat za plave iz sveg glasa. U protivnom će nam tekme izgledat ko tekme tovara na poljudu ili reprezentacije. Slikanje svekrvi i punica,instagram, cesarice i oliver i slična sranja.

    Moramo bit najsretniji kakvu atmosferu i navijanje imamo na Dinamu trenutno.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kad veliki taticar tako kaze nema druge nego postupiti po naredenju.

    Jesi ti pogledao ista od tekme, jel Gvardiol i dalje uzas?
  • Marley
    1.8k
    Vjerujem da svi "volimo" Joska, tko ga ne bi volio, znamo kakav je igrac i o tome nema govora. Ali i dalje mislim da je jucer bio najlosiji od njih trojice, u obavljanju svoje primarne zadace, a to je da je branic.

    Nije to sad nekakva velika kritika, nisam ja od toga ni uz najbolju volju :lol:
    Ali kad vec znas sto decko moze i vidis kako igra u klubu, onda mozda postavis previsoko ljestvicu i jednostavno, ocekujes vise od onog sinoc. Po meni, to nije njegov nivo. A koliko se sjecam, bilo je tako i na Euru.
    Mozda sam u krivu, samo moje misljenje.

    S druge strane, jako ugodno iznenadjenje Caleta Car.

    A najvece pohvale za naseg Martina, odlicno je iskoristio priliku ovaj put :clap:
  • Big Daddy
    1.3k
    Kaj i dalje nema konstruktivnog misljenja, samo kenjanje, al dobro, svega ima ovdje.
  • Maxova dijagonala
    747
    Šteta što je onaj Škotski mesar u 93 minuti skrpio Martina...izašao bi sam na golmana da ga nije pokosio i danas bi pričali o njegovom prvijencu u reprezentaciji.
  • Big Daddy
    1.3k
    e to be misljenje i objasnjenje, a ne kao izumrla zivotinja koja samo kenjati zna. Svaki igrac je tu i ima da opravda nastup, nema stare slave. Pogotovo ovi koji su kao nosioci i koju u klubovima rasturaju. Kad vidim jednog Modrica koji do zadnje minute sprinta u obranu, presjeca kontre protivnika, oduzima lopte, s 39 godina najvise pretrci, onda me jos vise naljute ovi koji su 15-20 godina mladji i ne daju svoj maksimum, a u klubu se trgaju. Znam da je ovo jedna tekma i sa ce protiv Poljske biti jedan od boljih, al moglo nas je jucer skupo kostati i za repku ima da se na svakoj telmi ostavi srce na terenu, kao Luka s 39.
  • Dinamosaur
    1.5k
    pogledaj kaj je veliki taticar napisao par stranica prije
  • Cosey
    515
    Jako je to loše. Nije čak stvar kaj nema navijanja i navijačke atomsfere nego kaj je hrpa ljudi došla na tekmu jer igra repka koja je hit zadnjih par godina.
    Hrpa ljudi koja je bila jučer ne prati nogomet, a kamoli repku, Dinamo itd. Otprilike kao da ja odem na košarku, vaterpolo ili rukomet.
  • Dinamosaur
    1.5k
    veliki tattica:
    sve ti jasno pise i na sttranici 896

    Pljuvao si po Gvardiolu, a izmedu ostalog i o njegovom uzassnom nappadackom ucinku.
    Samo sam ti htio skrenuti pozornost da je zasluzan kaj smo zabili prvi gol i da si to ponovno pregledas, tatttek
  • Big Daddy
    1.3k
    Mozda jednog dana naucis kaj je pljuvanje, a kaj iznosenje misljenja o necemu kaj je svima bilo ocito, do tada tišina.
  • duksy
    301
    Da li se zna kaj je s Kovačićem?
  • Marley
    1.8k
    a vjerojatno mu je zena pred porod, pa se ne moze znati tocno kad ce. Ja se nadam da je "samo" to, a da nisu i kakve komplikacije u pitanju.
    Falio je on jucer bome, pogotovo sad u ovoj formi. Ali, lako za to, samo neka im sve prodje u redu :pray:
  • Dinamosaur
    1.5k
    do tada tišinaBig Daddy
    Kako god vi kažete veliki tattticar :monkey:
  • Big Daddy
    1.3k
    ides na hladjenje :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.