• dinamo u srcu
    1.6k
    Na gostovanjima je uvijek bolja atmosfera, jer nekako uvijek idu ljudi koji su 'unutra' i koji kuže ultras scenu. Definitivno se može i mora bolje što se tiče navijanja.Potencijala za brojnost i lijepo navijanje imamo jer su nam navijačke grupe aktivne i u domaćem prvenstvu i na reprezentaciji.
    Treba se samo organizirat i napravit nekakav objektivan cilj koji će bit prihvatljiv svim navijačkim skupinama. Vjerujem da će protiv Poljske to bit na vrhunskoj razini. Treba reprezentaciji jedna kontinuirana dobra atmosfera jer Mamići i njihovi uhljebi su prošlost, a slažemo se da su oni za većinu bili glavni razlog ne praćenja reprezentacije.
  • Brusa
    1.6k
    Inače, tko nije bio nek zna da je propustio rim tagi dim dim u poluvremenu, prije čega je voditelj tražio da se upale mobiteli i za vrijeme pjesme da se ide onako gore dolje s njima, citiram: kao na eurosongu
  • Dinamosaur
    1.5k
    prema naprijed čista nula, koji vrag.Big Daddy

    Nema kvalitetu da zabije hat-trick svaki put. Škart
  • Dinamosaur
    1.5k
    red je da se ime kaze, voditelj je bio omiljeni Frano Ridjan
  • Brusa
    1.6k
    to sam si I mislio :lol: al nisam bio siguran, pa nisam napisao
    :up:
  • Big Daddy
    1.3k
    ne praviti se pametan, ne stoji ti, obrazöozi ako mozes bez glupih floskula.

    Jesam negdje rekao da bi trebao zabiti hat trick ili kao sto ti kazes u svakoj? Igrac takve klase, koji u jednom od najjacih svjetskih klubova igra SVAKU tekmu na svjetskom nivou, jucer bude kompletno nevidljiv i s masom pogresaka u obrani. Znam da ne moze svatko svaku tekmu odigrati na svjetskim nivou, ali barem donekle barem, a i igras svake prijestupne na svom Maksimiru, protivnik i nije bas da ima u napadackom dijelu neke svjetske klase kao npr. Portugal, a ti si jedan od, ako ne i najlosijih. …
  • ZrnTSCHeZ
    203
    Mislim da HNSu paše #TheFamily i turistička struktura gledatelja, dojam je da se većina posjetitelja dobro zabavila i da smo samo mi koji dolazimo iz navijačkog okruženja razočarani
  • Dinamosaur
    1.5k
    inamosaur ne praviti se pametan, ne stoji ti, obrazöozi ako mozes bez glupih floskula.Big Daddy

    Pogledaj akciju za prvi naš gol. Floskulo

    Ps.Odprdi skupa sa svojim velikim tatom
  • Kreten
    122
    Na gostovanjima je uvijek bolja atmosferadinamo u srcu

    Tek je na gostovanjima užas jer sve karte su prodane loyalty članovima koji ne dolaze na utakmice, a kupuju karte da bi zadržali status. Bio sam na Euru van gdje su se grupe zajedno okupile bilo je groblje. Jedino je polufinale protiv Nizozemske je valjalo jer tad nikoga nije bilo briga za ligu nacija i došlo je dosta ultrasa sa svih strana pa je netko poveo a dosta ljudi je pratio. Na finalu protiv Španjolske su došli mi hrvati i opet je bilo groblje jer su svi tražili da sjede na svojim mjestima i onda su svi bili porazbacani po čitavoj tribini.

    Isto jedna zanimljivost prije utakmice na tribini Hrvatska Španjolska u Rotterdamu bila je tučnjava Mi Hrvati sa nekime zbog toga su bili zatvoreni ulazi neko kraće vrijeme, nagađam da je bila neka navijačka skupina u pitanju tako da me ne bi čudilo da su ovi šupci namjerno sabotirali sada kad im je HNS dao još više karata za Maksimir a štiti ih interventna.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Mislim da HNSu paše #TheFamily i turistička struktura gledatelja, dojam je da se većina posjetitelja dobro zabavila i da smo samo mi koji dolazimo iz navijačkog okruženja razočaraniZrnTSCHeZ

    pa naravno.
    Ne zele oni kvariti atmosferu oko familije. Zamisli da nakon ovakve utakmice, koja je jako lose vodena i odigrana, cujes zvizduke i uvrede sa tribina. Nekoliko ovakvih utakica i odmah bi se sve propitkivalo, od igraca, do izbornika, pa sve do Kustica-
    Kada bi odigrali takve dvije- tri utakmice, i publika bila nezadovoljna, interes za repkom bi pao sigurno. Ovako ce uvijek biti veliki interes i to ce uvijek biti IN mjesto za otici, slikati se za drustvene mreze i reci bio sam tamo.
    To ti je kao benkovacki sajam ili hrelić. Dode masa ljudi ali da prosece i vidi sta ima. Manji broj ljudi kupi nekaj kaj mu treba ili sta mu je simpaticno, a vecina je tamo da se prosece, pojede masne cevape i kobasice, i onda kasnije na žuji u kvartovskom bircu prica 'bio sam na hrelicu, ali nema nikaj pametno tam'.

    HNS se maknuo od atmosfere sa poljudskih kukatskih krizeva, i 'sve izgubili dabogda' ekipe, Kad god se spomene repka, uvijek se spomene u pozitivnom smislu, a to dovodi do toga da su ljudi na stadionima oni koji ni ne znaju sto je zalede ili indirekt.
    Kao sto sam rekao, moramo se naviknuti da je to tako od sada na dalje.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    ova tema je čudo...
    čuvajmo je, pod svaku cijenu!
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja kad sam vidio kretena od kojih 40+ sa megafonom spojenim na mobitelu valjda pušta thompsona i tak hoda važno po tribini, meni je već onda sve bilo jasno kakva je ekipa na tribini. Naravno da je i za vrijeme trkme postao pjesme preko megafona. Kladim se da si on utvara da je on primjer pravog navijača.

    Pol ekipe više gleda avione od papira neg kontru hrvatske .
  • The Undertaker
    5.6k
    Oni koji idu na utakmicu primarno zbog koreografije, bubnjeva, navijanja, pjesme, vizuala, baklji itd... su event navijači. Nekad je event uz rin-tagi-dim a nekad uz ACDC.
  • Dinamosaur
    1.5k
    :lol: a daj nemoj zajebavat, di je to bilo?
    (koji sektori)
  • ShanKu
    829
    I ženska kaj je sjedila pored nas pita svog dečka/prijatelja... pazite sad ovo... "kako može Livaković uhvatit loptu rukama?"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.